Šampony Body Basics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
goldiegirl
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 9:08 am    Předmět: POZOR POZOR!:) Citovat

Jestli chcete vyzkoušet šampon s tím rýž. olejem, tak ho mají teď jako dárek k časopisu Glanc! Za 38 Kč!!Smile A je víc druhů těch dárků - viděla jsem ještě sprchový gel a tělové sufflé.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aneth
161-320
161-320


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 190

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Šampony jsem zatím nezkoušela, ale mám ten jahůdkovej balzám na rty a je úplně super. Krásně voní a je to jediná věc, co mi pomůže na suché rty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holly
41-80
41-80


Založen: 8.6.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2010 10:49 am    Předmět: Citovat

Do šamponu bych klidně šla, měla jsem od nich tělové máslo, krásně oříškově vonělo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

Nemá někdo zájem o šampon s mořskými řasami? Nevyhovuje mi, umyla jsem si s ním vlasy 2x Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 12:50 pm    Předmět: Citovat

doma se nám objevil šampon fík a pekanový ořech pro jemné vlasy, tak už se těším, až ho vyzkouším Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:59 am    Předmět: Citovat

Tak šampon odzkoušen, překrásně voní, takřka omamně - první den se mi z něj skoro točila hlava, pak to trochu vyčichlo Very Happy Pocity z něj mám dobré, vlásky jsou krásně hebké a lesklé. Bohužel furt nějaké jemné a bez objemu (ovšem za to asi nemůže šampon, mám teď nějaké jemnovlasé období Evil or Very Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 9:49 pm    Předmět: Citovat

jé koukám, tady toho moc není v tomto vlákněSmile Chtěla jsem se vás právě zeptat na vaše zkušenosti s těmito šampony a kondicionéry. Protože jsem narazila na 80% slevy v BB. a tak jsem si koupila rýžový sprchový máslo, tělový peeling, peeling na ruce a deštník (nemohla jsem odolat ceně 29Kč Laughing ) dohromady za cca 170kč nákup. No a teď jsem vylezla z vany naprosto nadšená po prvnim použití a nahlodává mě červík, ať jdu dokoupit ještě šampec a kondiš, abych měla kompletní řadu Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

Teď používám šampon fík+pekanový ořech a jsem velmi spokojená, vlásky jsou po něm hebké a nadýchané. Hlavně ale úžasně voní!
Rýžovou řadu neznám, ale za pokus nic nedáš - nebo alespoň ne tolik, když jsou ty slevy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Teď používám šampon fík+pekanový ořech a jsem velmi spokojená, vlásky jsou po něm hebké a nadýchané. Hlavně ale úžasně voní!
Rýžovou řadu neznám, ale za pokus nic nedáš - nebo alespoň ne tolik, když jsou ty slevy Wink


Dík za odpověďSmile Jsem si právě projížděla jejich web a víc nez ten rýžový mě zaujal kondiš z bílého čaje http://www.body-basics.info/cz/katalog/pece-o-vlasy/white-tea-conditioner-for-coloured-hair-250ml.html hlavně teď na léto, se bude fakt hodit:)) zítra tam pokud budu mít čas vlítnu, tak doufám, že ty slevy ještě budou mítSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.