masky Montagne Jeunesse (netestováno na zvířatech)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké masky od Montage Jeunesse požíváte nejreději?
Na barvené vlasy (Pomeranč, mandarinka,limetka
0%
 0%  [ 0 ]
Hydratační (na suché a lámavé vlasy-Bergamot,limetka,Grep...
50%
 50%  [ 1 ]
Pro oběm (Borůvky, havajský zázvor,jasmín...)
50%
 50%  [ 1 ]
Jínné
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Autor Zpráva
Veerunka
8-20
8-20


Založen: 1.2.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj já zkoušela jak na pleť-výborná je ta čokoládová(krásně voní,je jí fakt dost,čistí bezvadně,ale zárověň nevysušuje),pak jsem měla na vlasy takovou oranžovou,ta druhá část je takový olejíček to se nesmývá a byla taky výborná,nejenže krásně voněla,ale neměla jsem po ní přesušený konečky,které jinak mívám. Smile :)Rozhodně stojí za zkoušku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

nechcete sem někdo opsat složení a hodit to sem? asi se Vám nechce, že...já jen jestli to je chemie nebo ne, neboť na vlasy používám momentálně jen přírodu, tak ať tomu nedám tou chemií korunu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan - já bych podle stránek tipla spíš chemii, jinak by tam měli inzerovaný nějaký certifikát (BDIH, Ecocert apod.), ten jsem v odkazu nikde nenašla... Píšou tam o certifikátu Vegetarian Society, že netestují na zvířatech, to ale neznamená, že je to příroda ve smyslu BDIH apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: ne březen 14, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska konečně vyskoušela tu masku na oběm.Po umití šamponem jsem měla nanest první krok a nechat působit 2 min. ten byl super krásná vůně vlasy krásně nadzvihl.Potom po odsátí vody z vlasů ručníkem jsem měla nanest druhý krok pro lesk a stoho už tak moc nadšená nejsem.Byla to směs nějakých oleju a to podle mě do masky na oběm nepatří, vlasy se sice krásně lesknou ale přijdou mi na některých místech mastné, no nevím co to ještě udělá nemám je uplně suché, takže jsem zvědavá, přinejhorším ještě ráno budu muset umít. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

tak jsem je spatřila v tescu, docela výběr a ty obaly jsou dosti okaté Cool každopádně tedka nemám moc peněz takže nekoupeno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

takže jsem ráno musela mít ofinu a ještě nějaký pramený, protože to bylo jako kdybych to vytáhla z fritáku. Už nikdy si nic takovýho nekoupím, jediný čeho jsem dosáhla tak , že jsem neměla vysušené konce a vlasy byly celkově naolejované a zatížené Sad Chtěla bych jen varovat ostatní a ještě mám takový tušení ,že tam asi budou nějakýý silikony, vlasy jsem totiž měla jako kdysi když jsem si na hlavu ještě patlala drogerkovy šampony. Sad
Aspon jsem se poučila, není nad domácí masky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2010 3:18 pm    Předmět: Montagne Jeunesse Citovat

Výborná je pleťová maska "čokoláda", jak bylo popsáno výše - krásně voní, fajn konzistence, čistí a přitom nevysušuje. Je to moje nejoblíbenější maska.

Na vlasy jsem si dneska koupila tu hydratační, tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem hydratační masku na vlasy. Po masce jsou vlasy neuvěřitelně hebké, jemné.... a se sérem jsem šetřila, jenom jsem vlasy jím pohladila, aby náhodou nebyly mastné... a jsem spokojená, vlasy jsou opravdu lesklé a na dotyk velmi příjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:21 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si řekla, že to vyzkouším, když je to aspoň netestované na zvířatech. Vzala jsem tu na objem a jsem celkem spokojená. Jenom jsem to hrozně dlouho vymývala, přišlo mi, že to hodně ulpí na vlasech. Vlasy jsou po tom heboučké a vzdušné.
Zkoušela jsem ale jenom tu masku, sérum zatím ne - jaksi jsem nenašla odvahu při pohledu na složení a taky jsem už měla stejně předtím na konečcích olej, takže by to i bylo zbytečné Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.