Je nutný kondicionér?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ed64459c4ab471aaf01ef8f6a5c5b0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 2:18 pm    Předmět: Citovat

Nepoužívám žádný kondicionéry, masky, ani spreje...paradoxně mi dokonce i ty bio a přírodní vysušovaly vlasy...i v těch je alkohol a všelijaký zvěrstva Laughing Místo toho hodně olejuju...asi tak jednou týdně, prostě ob jedno mytí. Má to tu výhodu, že to vlasy pořádně hydratuje a ne jen zdánlivě...kondicionéry na vlasy nabalej všelijaký klouzací humusy, aby se dobře česaly a leskly se jak psí koule, ale pod tim všim jsou stejně pořád jen usušený chemií dodělaný chudinky Laughing Kdyžto oleje vlasy doopravdy zvláčněj a budou doopravdy hebký a lesklý Wink Bez nich bych byla pořád někde u lopatek Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 5:00 pm    Předmět: Citovat

Ono dost záleží na typu vlasů. Já oleje taky používám, ale spíš jako doplňkovou péči. Bez kondicionéru bych měla vlasy hodně suché a oleje na to nestačí. Používám převážně přírodní, občas bezsilikonovou chemku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Nojo, každej to dělá jinak Laughing Mě to používání kondicionérů připadá trošku jako začarovanej kruh...člověk má suchý vlasy, tak na ně dá kondicionér, ten udělá během minuty fešnou kamufláž, že vlasy vypadaj hydratovaně, ale postupně je bude stejně vysušovat a většina lidí to pak řeší zase tim kondicionérem a výsledek jsou roztřepený a suchý konce...teda to je můj názor Wink Ty oleje chce ze začátku používat hodně a nechávat je na hlavě třeba přes noc...taky je dobrá okurková štáva...a to i na xicht Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 7:34 pm    Předmět: Citovat

Wentyl napsal:
kondicionéry na vlasy nabalej všelijaký klouzací humusy, aby se dobře česaly a leskly se jak psí koule, ale pod tim všim jsou stejně pořád jen usušený chemií dodělaný chudinky :llol:

Jak to víš?
Nebo to vztahuješ jen na sebe? (v tom případě nemůžu říct ani slovo).

Ale pokud to bylo myšleno obecně, tak je to samozřejmě úplná hloupost, protože existuje x lidí, kteří péči o vlasy neřeší, o silikonech v životě neslyšeli, používají je ve výrobcích běžně a přesto mají vlasy krásné a zdravé. Mnohdy hezčí než vlasy ošetřené pouze přírodní péčí.
Takže usušené, chemií dodělané chudinky se nekonají Rolling Eyes

Zase mýtus o zlé chemii a všespásné přírodě v praxi. Realita za touhle ideou ale pokulhává a to dost značně. Vždycky budou existovat lidi, kteří mají zdravé vlasy, ač kosmetiku neřeší a celý život používají šampon i kondiš od Elsevu napěchovaný silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wentyl
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 95
Bydliště: T??bor

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

Těmhle lidem, co si na hlavu můžou dát cokoliv, ať je to jakkoliv brutální odjakživa závidim Smile To je jasný, že tohle neplatí na každýho...vždyť třeba Adél používá chemii normálně a kam to dotáhla Laughing Já jsem si na vlasy dlouhou dobu taky patlala všelijaký masky a stříkala těma sprejema od Gliss kuru...no ale moc dobře mi to nedělalo Sad Vlásky protestovaly Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/savings/wwL0bLv/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to potom jo Smile
Adél má překrásné vlasy, i když už tu není, pořád to jsou nejkrásnější vlasy co kdy byly na DV...prostě dokonalé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Já můžu za sebe říct, že kondicionéry jsem používat přestala a naopak začala před mytím hlavy olejovat vlasy. Když nemám čas tak jen na 3h a když mám, tak i na celý den. Pak myju přírodním šamponem - alverde a urtekram a pak ještě do konečků trochu oleje. To mi doporučila moje kadeřnice, že je to nejlepší způsob, jak zabránit vysušeným vlasům. Říkala, že kondicionéry, pokud nejsou na hlavě minimálně půl hodinky, tak jsou k ničemu, protože se nestihnou vsáknout do vlasů. A tak na její doporučení si jen olejuji vlasy a zatím jsem spokojená. Ze začátku jsem více vymývala vlasy, protože jsem měla strach, abych je neměla mastné, ale není ani třeba moc vymývat a to si dávám dost oleje. Střídám kokosový olej s olivovým a jsem spokojená. Pro mě nejlepší rada od kadeřnice vůbec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:51 am    Předmět: Citovat

Ja jsem rozhodne pro kondicionery, alespon ve svem pripade. Jakmile ho nedam, tak mam z vlasku zcumlany chomac, co je pratkicky nerozcesatelny ...

Jakmile ale vrznu na to sve haro svuj oblibený oranžový Alverdí kondiš, stačí ve vlasech chvilička a hned je to o 100% lepší, ještě během mytí (velmi opatrně pročesávám prsty pod proudem vody, abych neměla uzlíky ještě než vlezu do ručníku).

Silikony používám jen jednou měsíčně po hennění, původně zamýšleno jako fixace barvy (když se to teda nevymejvá, ale nevím, zda to má nějaký účinek, nicméně vlasy si neštěžují), to je pak silikonová bomba od Glisskuru (žlutý) šampon (ale od něj asi upustím), kondiš (jen do délek, ale nějak se mi zdá nic moc, budu muset najít něco jiného) a bezoplachovou kůru (po umytí během vysoušení super a na poslední cca 3 cm taky super) ... pravidelně olejuju (po umytí) a silikonuju (už téměř za sucha po oleji) jen konečky, které mají tendenci se cuchat neustále ... začala jsem po prvním zástřihu, tedy ještě dřív, než měly možnost se samy tím cucháním zničit jakožto "nárazová" zóna Smile

Olejovala bych častěji a více, ale to bych nesměla být lenora lenivá, které se chce maximálně do toho mytí a když uz mi ve vlasech svítí hnědá dálnice, tak do hennění .... Laughing budu to muset napravit ... :X
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:54 am    Předmět: Citovat

úúúú téma přímo pro mě Very Happy Já jsem právě teď "vysadila" všechny kondicionéry, balzámy a masky, protože jsem si vlasy šíleně přepečovala a to jsem to s nima myslela dobře Sad Výsledek mé péče: příliš jemné, splihlé a provázkovité vlasy, všimlo si toho i okolí. Masku nebo balzám jsem nanášela při každém mytí (silikonové a nesilikonové) a nechávala jsem si je na hlavě i přes určené časové limity, takže takhle to dopadlo. Tak jsem si koupila jeden silikonový a bezsilikonový šampón, nanáším na celou délku a vlasů si už jinak nevšímám. Naštěstí se vracejí do původní podoby, jinak by mě musel trefit šlak. Už jsem dokonce začínala přemýšlet o nůžkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 1:42 pm    Předmět: Citovat

Lilly, těžko uvěřit, že Tvoje vlasy měly někdy takové období, jsou naprosto úchvatné, ale přesně jsi ty důsledky přehnané péče vystihla - tedy já mám aspoň naprosto obdobné zkušenosti...

Dřív jsem patlala kondiš skutečně pokaždé, když jsem myla hlavu, a na moje už tak jemné, rozlítané a zplihlé vlasy to opravdu nebylo. Potom, co jsem ustřihla zničenou délku a změnila návyky, takže kondicionér dávám tak 1x za 3 nebo 4 mytí, mi to přijde tak akorát a vlasy jsou teda podstatně lepší. Takže za sebe můžu jeho občasné vynechání jen a jen doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.