Mléko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

Já myslím, že nic není černé, nebo bílé. Žádná potravina nebude zázračná pro všechny a stejně tak nebude pro všechny škodlivá (pokud teda není jedovatá Laughing ) Viz třeba "zázračná" aloe vera, na kterou mám alergii. Na druhou stranu jí spousta lidí s úspěchem používá Smile

Přesně tak - a k tomu netřeba dvacetiletých studií... k tomu stačí "selský " rozum. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Jo na takovýhle výzkumy "hodně s rezervou" Laughing Když většinou vidím stránku typu "Britští vědci tvrdí..." rovnou vypínám Wink


Veru, ked sa tak oháňajú zisteniami, nech mi dajú odkaz na tú štúdiu ako dôkaz Rolling Eyes Ale vždy sa to dá skôr uveriť z nejakých medicínskych stránok ako z "wanda.sk" a "diva.sk" Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Jo na takovýhle výzkumy "hodně s rezervou" Laughing Když většinou vidím stránku typu "Britští vědci tvrdí..." rovnou vypínám Wink


Za to ale nemůžou ani tak vědci, jako novináři a čtenáři - klasické vědecké články by sice byly mnohem přesnější, ale sakra nestravitelnější na přelouskání Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 12:26 pm    Předmět: Citovat

Asi před měsícem jsem měla šílenou potřebu pít mléko.. Byla jsem schopná vypít až láhev (BIO) mléka za den.. Asi to moje tělo nějak potřebovalo, jenže jsem problém s docela silným výskytem akné.. Ostatní říkali, že je to nejspíš z čokolády... No.. jenže čokoládu jím pořád a mléko jsem pít přestala (téměř úplně) a už mám zase pěknou pleť..
Joo a přikládám článek o "výrobě" mléka.. docela síla.
http://vegan.web-stranky.cz/cgi/sonic.cgi?templ=1032_index&page_include=p_publications_det&id_publication=101
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.