byl-li by mobil?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ebb3feffe20dfef3b4f21737c1b45cdbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

Když jsme u těch mobilů, tak já mám tento: http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1108740 - je to super (zavírací) telefon s plnou klávesnicí. Sehnala jsem poslední nový kousek u nás (asi, protože už ho měli jen v jednom e-shopu a i tam to byl poslední kus) - už se nevyrábí. Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:56 pm    Předmět: Citovat

Catenata: No jo, moje oblíbená značka, Siemens. Byla jsem v šoku, když jsem viděla, že zkrachoval! TeĎ poprvé po dlouhé době mám něco jiného než Siemens a bud si ještě nějakou dobu zvykat.
Kloubové a véčkové telefony však mají technickou nevýhodu: spoje v kloubu jsou snadno porušitelné. Véčko jsem měla jedinkrát (samozřejmě Siemens Wink ), a už bych ho nechtěla nai za nic. jednak se mi samozřejmě poškodilo v kloubu a zlobilo, druhak bylo příšerné ho vždy nejdřív lovit z tašky a pak ještě dlouho otvírat. Většině volajících došla trpělivost dřív, než se mi to podařilo. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:35 am    Předmět: Citovat

jee holky, to asi budu zase za mimonku:-)
ja ani nevim, jakej mobil mam:-) takovej modrej a mam na nem na hore privazanou rolnicku Smile kazdopadne teda asi bude tak o 50 generaci starsi nez ty vase...
ale jsem rada, ze to o vas vim, az muj mobilek zkolabuje- a ze se k tomu uz nejakou dobu chysta- tak mi poradite, jakej si mam poridit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:39 am    Předmět: Citovat

Fairy Arrow U mě to otevření není podmínkou pro další použití. Je to jen pro větší pohodlí při psaní. JInak se telefon používá normálně zavřený Wink

A jsme na tom stejně. Toto je můj třetí mobil. A třetí Siemens. Naštvalo mě, jak Benq koupil Siemens, začal stahovat jeho telefony, vyrobil pár nových a pak zkrachoval Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Catenata: No jo, moje oblíbená značka, Siemens. Byla jsem v šoku, když jsem viděla, že zkrachoval! TeĎ poprvé po dlouhé době mám něco jiného než Siemens a bud si ještě nějakou dobu zvykat.
Kloubové a véčkové telefony však mají technickou nevýhodu: spoje v kloubu jsou snadno porušitelné. Véčko jsem měla jedinkrát (samozřejmě Siemens Wink ), a už bych ho nechtěla nai za nic. jednak se mi samozřejmě poškodilo v kloubu a zlobilo, druhak bylo příšerné ho vždy nejdřív lovit z tašky a pak ještě dlouho otvírat. Většině volajících došla trpělivost dřív, než se mi to podařilo. Wink Very Happy


Tak to jsi měla štěstí- manžel má Siemens, syn má Siemens,kolegyně taky a jsou z nich otrávení- mobil jim čas od času během hovoru sám vypne, tu se sekne a nastartuje až po vyjmutí sim karty...Právě díky té poruchovosti Siemens krachnul.Já mám teď zálusk na novou Nokii, véčko, uvidíme jestli to vyjde... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:04 pm    Předmět: Citovat

Jo a to ja mam zalusk na........


....touché...........


tohle Wink


(nechtějí se třebas členové složit a koupit to serveru k prvním narozeninám Twisted Evil Cool Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jo a to ja mam zalusk na........


....touché...........


tohle Wink


(nechtějí se třebas členové složit a koupit to serveru k prvním narozeninám Twisted Evil Cool Laughing )


http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Apple-iPhone-necekejte-na-zazrak/sc-21-sr-1-a-1114490/default.aspx
Twisted Evil Very Happy Twisted Evil, Ale jinak to vypadá ú-ža-s-ně !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Jo a to ja mam zalusk na........


....touché...........


tohle Wink


(nechtějí se třebas členové složit a koupit to serveru k prvním narozeninám Twisted Evil Cool Laughing )



Já měla Nokii N90. Zklamala mě. Teď mám 6131 a už mobil neřeším... milovala jsem svůj Samsung, první stříbný otvírací... na mobily jsem byla maniak, ale od té doby, co jsem prodala i druhou mojí prdelku SonyEricson, už tohle neřeším... neměla jsem je prodávat:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:43 pm    Předmět: Citovat

Já sem byl taky dycky fanda Siemensů.Měl jsem S45,SX1,M75.Bohužel SXko mělo velkou poruchovost a M75-ka měla malou kvalitu dílenskýho zpracování vzhledem k tomu,že to měl být odolnej mobil.Takže ještě před krachem Siemensu na tuto značku stihl zanevřít.Teď mám Sony Ericsson W810i a sem plně spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Já mám Alcatel, jehož název jsem už zapoměl... vím, že má barevnej displej, odesílá zprávy a volá. Very Happy A je témeř nerozbitnej (přežil koupel ve vaně i mnohé pády z okna...).
Telefon používám jenom, když to nutně potřebuju, takže jsem s ním naprosto spokojenej. Smile

Nicméně, kdy by někdo daroval iPhone... asi bych ho nezahodil. Very Happy

(Také nemám rád mobilomaniaky, zejména ty, co neustále posílají sms a nic jinýho nedělaj. Twisted Evil)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.