K Pour Karité
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ba9547d0d7a42436b86506c88b9b0ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 2:27 pm    Předmět: K Pour Karité Citovat

Ahojky všem, máte někdo nějaké zkušenosti s touto novou vlasovou kosmetikou? co jsem zjistila tak u nás se začla prodávat někdy začátkem roku, měla by být přírodní, objednala jsem si od nich bezoplachový kondicionér, což mne zaujalo, protože bezoplachové málokdy v přírodní kosmetice najdete a vzhledem k mé časté časové tísni a umývání si vlasů ráno před odchodem do práce je to skoro nezbytný kosmetický přípravek. Má vonět po banánech a je sice pro děti, ale prý dobrý i pro dospělé, už bych ho měla mít doma, tak vyzkouším a dám další info.
Stránky této kosmetiky jsou http://pure-care.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj Vikingovazeno Very Happy

Máme od této značky šampon, beoplachový kondicioner, nektar styling gel a vzorečky masky. Velmi příjemně všechno voní, šampon myje jemně, mému milému se ale pak rychleji mastí pokožka na hlavě (on nemá vlasy Laughing ), asi je to těmi látkami, že hodně pečují. Mně ale dělá vyloženě dobře a nepřesušuje konečky!!!
Taky mi připadá moc dobrá ta maska. Zkusila jsem to před a pak po mytí. Samozřejmě ne v jeden den a u mě je lepší před mytím, a vlasy i tak potom v pohodě rozčešu bez dalších prostředků.
Úplně nejlepší se mi ale zdá nektar. Používám někdy kapku i do šamponu jak píšou na návodu - třeba po hennování jak jsou ty vlasy suché hodně, nebo jenom tak samotné na konečky když jsou ještě trošku vlhké.
Na úpravu vlasů je ten styling, silně voní po zázvoru, což mi nevadí, vlasy neslepuje, ani rychleji nemastí. Dá se s tím pohrát jestli třeba udělat kolem obličeje pár zkroucených pramínků nebo po celé hlavě uhladit, je takový iniverzální.
Bezoplachový kondiš je jediná věc se kterou jsem si nějak nesedla. Cuchal mi vlasy, slepoval je, ale když jsem ho dala kamarádce s extra jemnými vlasy bez vlnění nebo kudrlinek, tak říkala a mohu to potvrdit, že vlasy má hezky hebké, rozčesatelné, nadýchané a prodloužil se jí i interval mytí vlasů. A voní vážně po banánech.
No, nějak jsem se rozepsala, tak pardon Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vikingovazena
41-80
41-80


Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 10:14 am    Předmět: Citovat

Super, díky za reakci, moje zkušenost s tím kodišem je, že mi taky vlasy lehce slepuje, vlní a pramínkuje, ale když je rozčešu tak sou okay a takový na omak pevnější. Tak nevím. Není to úplně ono, ale špatný to není. Ještě jsem dostala i vzorky šamponu a masky, tak je zkusím a etě dám vědět. Ale zasje dobrý, že je nový přírodní značka na trhu a máme z čeho vybírat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Tak ja mam vyzkouseno teprve pouze ze vzorecku:sampon a kondicioner (alespon myslim ze to byl kondicioner nebo maska? Embarassed )

tak šampón mě vyloženě nadchnul,vlasy jsou nadychané lesklé a moc přijemné a kondys mi nesel vymyt ale nakonec po dlouhem valceni se zdarilo a vlasy jsou krasne leskle a mekke Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Tak ja mam vyzkouseno teprve pouze ze vzorecku:sampon a kondicioner (alespon myslim ze to byl kondicioner nebo maska? Embarassed )

tak šampón mě vyloženě nadchnul,vlasy jsou nadychané lesklé a moc přijemné a kondys mi nesel vymyt ale nakonec po dlouhem valceni se zdarilo a vlasy jsou krasne leskle a mekke Smile


no já jsem taky z toho šamponu unešena. Dělá mi moc hezký objem a i když třeba vymývám styling nebo olej a umývám ty vlasy dvakrát, tak konečky jsou úplně v pohodě nevysušené, jenom když mi úplně uschnou tak potřebují trošku oleje nebo toho nektaru, ale to já mám po všech šamponech takové zakudlané konce, to se asi fakt musí odstřihnout. Uvidím jak mi bude dělat dlouhodoběji, ale zatím velká spokojenost.

Myslím, Vílko, že to byla maska. Já jsem to měla taky v polštářku jako vzoreček a byla to maska, vydrželo mi to snad na 4x. Vymývala se mi ale úplně lehce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
Super, díky za reakci, moje zkušenost s tím kodišem je, že mi taky vlasy lehce slepuje, vlní a pramínkuje, ale když je rozčešu tak sou okay a takový na omak pevnější. Tak nevím. Není to úplně ono, ale špatný to není. Ještě jsem dostala i vzorky šamponu a masky, tak je zkusím a etě dám vědět. Ale zasje dobrý, že je nový přírodní značka na trhu a máme z čeho vybírat...


Ano, to je přesně ono, ale mně se to nepovedlo rozčesat Laughing Laughing , to bylo jako kdyby od cukrové vody slepené, když jsem si kdysi dělala cukrové tužidlo. Ale zase na stranu druhou, stačilo to jenom opláchnout vodou dát trošku kondiše, ten umýt a bylo hotovo. A jak říkám, určitě si své obdivovatele najde, asi to jenom není vyloženě na můj typ vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janulína
21-40
21-40


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2009 10:39 am    Předmět: Citovat

Ahojky, tak jsem narazila v obchůdku s přírodní kosmetikou na Pour karité a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké další zkušenosti s toutou kosmetikou? Třeba, jak se Vám osvědčila po delší době používání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Ahojky, tak jsem narazila v obchůdku s přírodní kosmetikou na Pour karité a chci se zeptat, jestli nemáte nějaké další zkušenosti s toutou kosmetikou? Třeba, jak se Vám osvědčila po delší době používání?


Ahoj! V těhotenství se mi strašně začaly sušit vlasy, zkoušela jsem všechno možné, ale až fakt šampon a maska této značky mi je jediné zregenerovaly, zjemnily. Jo a správný název je K pour Karité (Ká jako karité). Přípravky jsou příjemné a k použití stačí fakt málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla možnost vyzkoušet šampon a tu masku. Šampon není špatný, ale asi se hodí spíš pro sušší vlasy, mně po něm šíleně rychle plihnou a taky ho trochu podezřívám, že se mi po něm začaly dělat lupy.

Ta maska je fajn, nicméně na mých konečcích žádný zázrak a čekat těch aspoň pět minut s působením je docela otrava. Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet napřed vzorek, protože jsem uvažovala o jejím pořízení, ale teď vím, že bych těch peněz litovala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

Je to hodně individuální. Před těhotenstvím pro mě byly taky oba přípravky příliš výživné. Používala jsem ten pánský šampon, ten je odlehčený. Ale jak už jsem psala, jak se vlasy změnily, nepomohlo mi zase nic jiného než ta bílá řada. Lupy se mi po něm nedělají. Mám seberoickou dermatitidu, takže nemůžu používat jen tak něco, ale v tomto případě je to OK. Ale je to jak s každým jiným šamponem, každý si musí najít to své, no. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.