Jak si češete/kartáčujete vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:16 pm    Předmět: Jak si češete/kartáčujete vlasy? Citovat

Jak si češete/kartáčujete vlasy?

Každý si je češe zřejmě jinak...
Já třeba češu vlasy tak, že zvednu 'trs' vlasů nad hlavu, a ze spoda vyčesávám; začínám 5cm od pokožky, kvůli mastnotě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:43 pm    Předmět: Re: Jak si češete/kartáčujete vlasy? Citovat

Tak to já si vlasy nečesal nejmíň 5 let Very Happy Kéž by nebyla podlaha to jedíné, co zastaví vypadávání vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:46 pm    Předmět: Citovat

No já si je češu normálně svisle dolů. Kdybych si ty prameny zvedala a potom si to chtěla uhladit k hlavě, zase by se to zakudlilo. Ale snažím se moc nejezdit po té hlavě (zdůvodněno ve vláknu o hřebenech). Rozdělím na dvě půlky, začínám zespodu a pokračuju nahoru.
No ale úplně nejlepší řešení je, když mě češe někdo jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Obvykle rozdělím pěšinkou na půlky, pak pomalu jedu od hlavy kam to jde - na obě strany. Pak chytnu jednotlivé prameny a od spodu se je snažím rozčesat. Pak to projedu od hlavy až po konečky a pak to celé hodím dozadu (zlikviduju pěšinku) a projedu od čela až po konečky. Poslední jsou vždy spodní prameny, které češu od krku nahoru a rovnou do culíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:25 pm    Předmět: Citovat

Přehodím háro přes hlavu a češu po celé délce z přední i zadní strany. Přidržuji si prameny vlasů a snažím se začínat u konečků. Pak přehodím hlavu zpátky, uhladím vršek, ušísnu dorůstající ofinu a hotovo.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Přehodím háro přes hlavu a češu po celé délce z přední i zadní strany. Přidržuji si prameny vlasů a snažím se začínat u konečků. Pak přehodím hlavu zpátky, uhladím vršek, ušísnu dorůstající ofinu a hotovo.

Chápu to správně, že se češeš jakoby v předklonu? A nezacuchají se ti, když je hodíš zpátky? Mi pokaždé Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ano, v předklonu. Ale ne, nezacuchají, už jsou těžké, tak stačí dobře odhodit obloukem a ony už se vyvěsí jak mají.
Návrat nahoru
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Zajimave tema... kvuli nemu sem se dneska ucesala ...Smile a vysledek?
rozdelim na pul, dam vsechny vlasy dopredu a cesu nejprve levou stranu a pak pravou. a necesu od konecku (jak by se melo), ale cesu tak nekde odprostredka (ne, nema to zadny vyznam, proste to tak nejak vychazi).
no a protoze me vetsinou po te leve strane dojde sila a trpelivost, tak mam konstantne vlasy na leve strane rozcasanejsi nez na prave.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Jakže se to češete? Od konečků? Shocked Proč? Já myslel, že se přirozeně češe od kořínků ke konečků, nebo mě taje vlasů mají stále překvapovat? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

tak prisne vzato, ono to asi nebude tak ouplne od konecku:-) ono od konecku by se cesalo dost spatne. Dokonce mam podezreni ze by se tak necesalo, ale spis zacuchavalo...
ja myslela, ze se spravne cese od .....ehm...jak to enjak technicky.... bych na to potrebovala nakres:-)
proste vezmes koencky, ty rozceses se shora dolu, pak vezmes vlasy nad koneckama a rozceses je od shora az po konecky konecku, pak vezmes vlasy nad mistem nad koneckama a rozceses je od mista nad mistem nad koneckama smerem dolu ke koneckum konecku a pak vezmes vlasy nad mistem nad mistem nad koneckama a rozceses je od mista nad mistem nad mistem nad koneckama smerem dolu ke koneckum konecku,....
Uz ses dost zmatenej?
ja takyyy Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.