Jak si češete/kartáčujete vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fbfe6ee73374c4dd021b87a9e505e7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

tak dmko u nás nemáme,po tom oleji se poptám a co to je propána ten urtekram???? Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
tak dmko u nás nemáme,po tom oleji se poptám a co to je propána ten urtekram???? Shocked Shocked Shocked


Urtekram je značka, dělají vlasovou kosmetiku (a možná ještě něco, ale to nevím)... (je tu i samostatné vlákno)
Já mám tedy s tím růžovým zcela opačnou zkušenost, přijde mi, že mi vlasy motá... (mno jo, co člověk to jiná reakce Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
tak dmko u nás nemáme,po tom oleji se poptám a co to je propána ten urtekram???? Shocked Shocked Shocked


O Urtekramu je tu celé tema - v Šamponech a kosmetických řadách.

zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=776
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

a pjosím vás,je mezi těmi zázraky i nějaký šamponek nebo tak,co vlásky hodně zjemní??? mám je hodně silné,jako dráty chvílema...potřebovala bych je jakoby ztenčit...prostě hodně zjemnit,změknout... mám vlay takový tvrdý...a hodně suchý,prosím poraďte...nejdou vůbec česat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
a pjosím vás,je mezi těmi zázraky i nějaký šamponek nebo tak,co vlásky hodně zjemní??? mám je hodně silné,jako dráty chvílema...potřebovala bych je jakoby ztenčit...prostě hodně zjemnit,změknout... mám vlay takový tvrdý...a hodně suchý,prosím poraďte...nejdou vůbec česat Crying or Very sad


Z Urtekramu je pro tebe vhodný tento: http://www.edenshop.cz/urtekram/urtekram-sampon-morske-rasy-prod_58.html

Jinak změkčující přírodní šampony jsou obecně hodně špatně k sehnání. Ony totiž ty změkčující látky, které se přidávají do šamponů, jsou obecně právě ty silikony, kterým se my, zastánci přídodních šamponů, snažíme obecně vyhýbat, protože nám vlásky zatěžují. Ale možná právě na Tvůj typ vlasů by byly naopak vhodné. Jestli Ti mohu doporučit dobře změkčující nepřírodní šampon, tak nejlépe změkčuje asi duhově růžový Gliss-kur pro hedvábné vlasy. Zkus oba, tenhle přírodní Urtekram i ten nepřírodní hedvábný Gliss kur a uvidíš, který ti bude lépe vyhovovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

jééééééééééé tak to mocinko kuju,mno na zimu asi teď zkusim ten gliss-kur,musim ty vlásky něčím obalit,jinak já měla takovej ten žlutej a byl moc fajne Smile takový šamponky mi vyhovují,a někdy potom zkusím tenhle uterkram...kuju moc Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

tak jsem ten růžovej gliss-kur zkusila a nemůžu si ho vynachválit!!!!! tady v bazárku jsem dostala ještě kůro s lotosovým olejem od téže značky a fakt paráda jsem šťastná jako blech,vlásky jsou jemnější a v mraze se tolik "nekrčí" prostě super,týhle značce budu věrná!! Smile MOC DĚKUJU ZA RADU!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Není zač Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:48 pm    Předmět: Citovat

Tak zase zpátky k tématu. momentálně pátrám po nějakém vhodném kartáči, kančí už musím chtíc nechtíc vyloučit, protože ho do vlasů prostě nedostanu. Takže zkoumám jiné alternativy. Mám stále potíže s elektrizováním vlasů a tak jsem se zaměřila na antistatické kartáče. Třeba taková Olivia Garden má profi keramický antistatický rozčesávací kartáč buď na gumě nebo s otvory. Máte s nimi prosím někdo zkušenosti, případně i s jinou značkou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.