Nightwish
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0efaae9a40a84b0a0537396991edf933Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
jsem četla, že odmítala koncerty některý a tak, že si prostě foukala.. ale bůhví, jak to bylo, že jo...

Z její strany zas bylo slyšet, že jediné, co odmítla byly koncerty, o kterých jí ostatní členové kapely neřekli- oni to věděli už dávno a jí to řekly dva týdny předem.... Ale ona 100% pravda nebude ani jedno, ani druhé.
Když si představíš, s kolika chlapy musela přežívat a jak se asi mohli chovat (banda ožralů), tak jí to muselo lézt na nervy. takže, že s nimi odmítala cestovat se ani nedivím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Já je nikdy neposlouchala právě kvůli Tarje. Vadí mi ten jekot. Od té doby, co s nimi není, si je poslechnu. A souhlasím s KačBeth, pro mě jsou NW hlavně Tuomas a vlastně obecně chlapi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Hanča napsal:
jsem četla, že odmítala koncerty některý a tak, že si prostě foukala.. ale bůhví, jak to bylo, že jo...

Z její strany zas bylo slyšet, že jediné, co odmítla byly koncerty, o kterých jí ostatní členové kapely neřekli- oni to věděli už dávno a jí to řekly dva týdny předem.... Ale ona 100% pravda nebude ani jedno, ani druhé.
Když si představíš, s kolika chlapy musela přežívat a jak se asi mohli chovat (banda ožralů), tak jí to muselo lézt na nervy. takže, že s nimi odmítala cestovat se ani nedivím Very Happy


máš pravdu... taky cestuju furt s chlapama.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urgona
81-160
81-160


Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Osobně jsem slyšela, že Tarji manžel chtěl, aby se zvýšila cena vstupenek (nejspíš tedy trošku zmanipuloval Tarju), což zase odmítl Tuomas.
Osobně mi nvadí ani jedna, Anett nezpívá špatně, ale hlavu bych jí utrhla ve chvíli, když zpívá Tarjiny písničky, protože to je vážně jekot.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

To je jasný že na prvním místě kluci (hlavně Emppu) a pak ten zbytek. Tarja se mi hodně líbila. Má zajímavé osobité kouzlo a ozvláštnila tu kapelu. Ale Anette mám radši. Jejich hlasy nelze srovnávat. Jedna má to co druhé chybí a proto si myslím že srovnání asi neni na místě. Anette občas ujíždí na těch oblečcích co tahá na koncerty, s tim mi leze na nervy a také ta barva vlasů (Černá ji prostě sekla víc)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so březen 27, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Kikachu napsal:
To je jasný že na prvním místě kluci (hlavně Emppu) a pak ten zbytek. Tarja se mi hodně líbila. Má zajímavé osobité kouzlo a ozvláštnila tu kapelu. Ale Anette mám radši. Jejich hlasy nelze srovnávat. Jedna má to co druhé chybí a proto si myslím že srovnání asi neni na místě. Anette občas ujíždí na těch oblečcích co tahá na koncerty, s tim mi leze na nervy a také ta barva vlasů (Černá ji prostě sekla víc)


mě Anette jinak je dcl sympatická, ale ty hadříky a vlasy, to je prostě děs, s tím souhlasím.. nevím, proč si nenechala tu černou, vypadala mladší a mnohem líp Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 12:45 am    Předmět: Citovat

Nakoľko som NW začala počúvať až po tom, čo tam už mali Anette, tak k nej žiadne antipatie neprechovávam, práveže mi príde príde sympatickejšia, hoci staršie skladby nezvláda úplne úžasne (dobre, občas je to hrozné, ale vraj oni ani nechceli niekoho s podobným hlasom, ako Tarjika, takže to je nakoniec vina chlapov, že si vybrali niekoho, kto to neutiahne Very Happy)
Osobne beriem tragickejšie odchod Vibeke z Tristanie a jej nahradenie Mariangelou (A po tom, ako sa ešte aj Anders ostrihal, tak to už vážne nie je Tristania Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:02 am    Předmět: Citovat

Jak jsem se dopátrala, ta Vibeke odcházela v r . 2007, a z toho vznikly řeči, že půjde do Nightwish, protože ti měli zrovna oznámit jméno nové zpěvačky. Všimli jste si někdy pořádně jejího data narození?
Tarja 17. 8. 1977
Vibeke 17. 8. 1978
Náhoda, co? Ona by se asi do Nightwish docela hodila, myslím tím zpěvem, nejen kvůli narozeninám, jenže nechtěla. A oni taky nechtěli druhou Tarju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

Nee, Vibeke do Nightwish nikdy Smile
Nedivím se, že tam nechtěla. Podle mě se tam vůbec nehodí.
Ona je prostě Paní Zpěvačka, pro mě tisíckrát lepší než Tarja, a narozdíl od ní má taky krásně zabarvený hlas...kvůli Vibeke jsem poslouchala Tristanii, ona tomu dokázala dát hloubku, ty staré písničky jsou úžasné.
Vibeke by do Nightwish bylo škoda, ona má na něco mnohem lepšího.
(můj názor)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

To s tými dátumami som si všimla. Už len preto, že kedysi som bola hrozný magor do dátumov narodení a pamätala som si vááťne každú blbosť Smile
Nie, Vibeke by bolo v NW škoda, ale z Tristanie vážne odchádzať nemusela :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.