zrychlená peristaltika (střevní ;))
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=da644c11a91e0061d9671e8d63ce402cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, projímavá je jenom v prípadě, že je nesprávně zpracovaná,

Tak to tedy naprosto souhlasím! Jednou jsem si s ní chtěla vyléčit zažívání. Koupila jsem si docela drahou aloí šťávu, ale byla bez dužiny a samozřejmě mi houbelec pomohla! Very Happy Máš nějaký lepší tip proti zácpě, Ještěrko? Len, švestky apod. mi jaksi nepomáhá...
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 4:52 am    Předmět: Citovat

Fairy, proti zácpě je dobrý čaj s názvem " Čaj z Dolní Lipový " sice smrdí jak zapálený celuloid a člověk si na něho musí vzyknout, ale po jeho vypití jsem šel zaručeně na ona místa.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Fairy, proti zácpě je dobrý čaj s názvem " Čaj z Dolní Lipový " sice smrdí jak zapálený celuloid a člověk si na něho musí vzyknout, ale po jeho vypití jsem šel zaručeně na ona místa.... Wink

Kdybych měla pít něco, co smrdí jako zapálený celuloid, tak bych to vyhazovala horem dolem, to se ani moc nedivím Very Happy ale hlavně když valí Very Happy Na zácpu...myslim, myslim...jo, žličku (neboli lžičku) či možná žlici (čili lžici) olivového oleje. To hne s každýmSmile ale je to řešení, při akutní zácpě. Při chronické to chce už trochu úpravu stravy. Vynechává se čokoláda, cola a podobné stavicí záležitosti a chce to víc vlákniny, takže chleba, tmavé pečivo, hodně ovoce a zeleniny a vyhýbat se luštěninám a podobným nadýmavostem. A hlavně hodně pít, buďto čistou vodu (čaj má hodně tříslovin a spíš staví) nebo třeba ovocné šťávy. Nebo 3-5 minut louhovaný kopřivový čaj, déle by se louhovat neměl, jinak začne zase pouštět třísloviny a to by byl k ničemu Smile Jsem se koukám nějak rozjela Shocked Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
Clondyk napsal:
Fairy, proti zácpě je dobrý čaj s názvem " Čaj z Dolní Lipový " sice smrdí jak zapálený celuloid a člověk si na něho musí vzyknout, ale po jeho vypití jsem šel zaručeně na ona místa.... Wink

Kdybych měla pít něco, co smrdí jako zapálený celuloid, tak bych to vyhazovala horem dolem, to se ani moc nedivím Very Happy ale hlavně když valí Very Happy Na zácpu...myslim, myslim...jo, žličku (neboli lžičku) či možná žlici (čili lžici) olivového oleje. To hne s každýmSmile ale je to řešení, při akutní zácpě. Při chronické to chce už trochu úpravu stravy. Vynechává se čokoláda, cola a podobné stavicí záležitosti a chce to víc vlákniny, takže chleba, tmavé pečivo, hodně ovoce a zeleniny a vyhýbat se luštěninám a podobným nadýmavostem. A hlavně hodně pít, buďto čistou vodu (čaj má hodně tříslovin a spíš staví) nebo třeba ovocné šťávy. Nebo 3-5 minut louhovaný kopřivový čaj, déle by se louhovat neměl, jinak začne zase pouštět třísloviny a to by byl k ničemu Smile Jsem se koukám nějak rozjela Shocked Embarassed Smile


Ještěrko, když jsem byl tak dítko do 6. či 7. třídy, tak jsem tento čaj dostal od doktora, abych zhubnul Embarassed , pilo se ho hrníček 3x denně a ze začátku, než jsem si na něho zvykl, mi opravdu smrděl jak celuloid... naše kočka se mohla utlouct po tomto sušeném čaji, protože obsahoval kozlík lékařský, který kočky strašně rády.... Wink
PO tromto čaji neměl člověk klasickou běhavku, ale stolice byla řídká a vždy toho byla pořádná hromada... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Ještěrka napsal:
Clondyk napsal:
Fairy, proti zácpě je dobrý čaj s názvem " Čaj z Dolní Lipový " sice smrdí jak zapálený celuloid a člověk si na něho musí vzyknout, ale po jeho vypití jsem šel zaručeně na ona místa.... Wink

Kdybych měla pít něco, co smrdí jako zapálený celuloid, tak bych to vyhazovala horem dolem, to se ani moc nedivím Very Happy ale hlavně když valí Very Happy Na zácpu...myslim, myslim...jo, žličku (neboli lžičku) či možná žlici (čili lžici) olivového oleje. To hne s každýmSmile ale je to řešení, při akutní zácpě. Při chronické to chce už trochu úpravu stravy. Vynechává se čokoláda, cola a podobné stavicí záležitosti a chce to víc vlákniny, takže chleba, tmavé pečivo, hodně ovoce a zeleniny a vyhýbat se luštěninám a podobným nadýmavostem. A hlavně hodně pít, buďto čistou vodu (čaj má hodně tříslovin a spíš staví) nebo třeba ovocné šťávy. Nebo 3-5 minut louhovaný kopřivový čaj, déle by se louhovat neměl, jinak začne zase pouštět třísloviny a to by byl k ničemu Smile Jsem se koukám nějak rozjela Shocked Embarassed Smile





Ještěrko, když jsem byl tak dítko do 6. či 7. třídy, tak jsem tento čaj dostal od doktora, abych zhubnul Embarassed , pilo se ho hrníček 3x denně a ze začátku, než jsem si na něho zvykl, mi opravdu smrděl jak celuloid... naše kočka se mohla utlouct po tomto sušeném čaji, protože obsahoval kozlík lékařský, který kočky strašně rády.... Wink
PO tromto čaji neměl člověk klasickou běhavku, ale stolice byla řídká a vždy toho byla pořádná hromada... Embarassed Wink
Embarassed


Tak Ti děkuji za informaci Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Daniela napsal:
Ale no tak, téma je "Jak urychlit růst vlasů"! Twisted Evil


no, zas se dozvis, jak urychlit......neco jineho:-))


Co kdyby náhodou přípravky k urychlení peristaltiky střev měly i vliv na urychlení vlasů Very Happy Wink Arrow když urychlit, tak všechno Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

Lidi zlaty o cem vas nenapadne si povidat Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, Ještěrko, díky mnohokrát Smile . Ale IC, to bylo děsně zákeřné od tebe mi toto sotva nakousnuté téma hned stvořit! Člověk, tedy pohádková bytost, tady potřebuje jednu nepatrňoučkou malilinkatou osobní radu, a ji hned s tím vyvěsíš na oči všem! No počkej, potvoro jeden, já ti něco zas provedu!
Colu nepiju, fujtajfl, čokoládu omezuji na minimum, jiný než režný chleba nejím, ovoce běžně a piju 3 litry denně. Ale tedy hodně čaje. Černému se vyhýbám, spíš piju ovocné nebo bylinkové a až dosud jsem myslela, že nemají třísloviny. A koukám, že asi mají... Embarassed Embarassed Embarassed . Ale je fakt, že kamarádka už zjistila, že bez čaje jí to funguje daleko lépe. Přestala ho pít úplně a je po problémech. Zkusím to vydržet nepít také. K Vánocům jsem si vyžebrala odšťavňovač, ale bohužel existuji pouze v jednom pokoji a nemám tu věru kam ho dát a zprovoznit. Sad Sad Sad . Jo - a olej, olivový nebo ricinový, mi prostě nepomáhá Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
...čokoládu omezuji na minimum...


?? A kdo mě to hrozil, že zanechá moji zmrzačenou mrtvolu v nějaké stoce v křivolakých kutnohorských uličkách, když nevydám zbytek čokolády uschovaný na horší časy už půl hodiny poté, co byla uschována? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Fairy napsal:
...čokoládu omezuji na minimum...


?? A kdo mě to hrozil, že zanechá moji zmrzačenou mrtvolu v nějaké stoce v křivolakých kutnohorských uličkách, když nevydám zbytek čokolády uschovaný na horší časy už půl hodiny poté, co byla uschována? Very Happy


Jenže to přece bylo to minimum čokolády, na které se omezuji!!! Beztak jsi byl tak úděsný škrt, že jsi mi ani víc nedal!!!!! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.