zrychlená peristaltika (střevní ;))
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b4ca6e16f6dd613cff8681656e38b44Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Beztak jsi byl tak úděsný škrt, že jsi mi ani víc nedal!!!!! Twisted Evil


Nojo. Víc už totiž nebylo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

No tak to bych, Fairy, měla ještě nějaké tipy: švestky, sušené švestky, čerstvý jablečný mošt ve větším množství nebo taky jablečný mošt se š´távou z červené řepy (nějaký BIO se běžně dá koupit).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:07 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, Danielko, šveštky nepomáhají, mošt sám o sobě také ne, ale stálo by za to zkusit nějaký ten mix.
Návrat nahoru
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

Tuhle na podzim jsme se skautíkama nasbírali hromadu jablek a nalisovali asi 50 litrů moštu, bylo nás na to 7. Spočítej si kolik toho každý mohl vypít, já měla pouhé 2 litry a i tak to stálo za to, jak pak muselo býti těm dětem, to ani nechci vědět Very Happy ale to byl nezavařenej, nekonzervovanej a neředěnej mošt asi ze 4 odrůd jablek:)
K těm čajům, v podstatě všechny kytky mají ve větším, či menším množství třísloviny. Takže úplně ideální je čerstvá voda, nejlépe z pramene, máš-li k dispozici:)
To Clondy: nevíš co v tom čaji přesně je? Z kozlíku vyháním kocoura pravidelně, ještě, že se používá kořen a na ten se micánek nedostane Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Taky ten čaj nemohu nikde najít, Clondyku Sad .
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Kočky, abych se přiznal, tak nevím, kdysi se dal koupit v Ústí nad Labem, kde byl, blízko divadla, specielní obchod na čeje, no je pravdou, že tam byl jseště v roce 1995, pak nevím... a nebo v lékárně. Podívám se do zásob čajů po mamce, možná tam zbytečky objevím v původním pytlíku...a dám vědět, pokud teda něco objevím... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:11 pm    Předmět: Komentar Citovat

No, uz jsem to tu rozvijet nechtel, ale neda mi to... Nemam cas cist predchozi prispevky, ale jak jsem tu, ve Spanelsku, o tech Vanocich tak trpel, tak jsem mel nejspis i zacpu... Dorazily ke mne nejake projimaci tablety, ktere mi ale vubec nepomohly... Doted nevim, co se delo s mym telem... Vzal jsem si dve, pak zase dalsi dve a dodatecne jeste jednu. Tech pet tabletek zabralo az po 36 hodinach... Bud jsem byl tak odolny a v mem tele se dely podivuhodne veci, nebo ty mistni prasky nejsou tak ucinne. Myslim, ze jsem mel zacpu i ledvinovou koliku zaroven...

Dnes jsem se omlouval jedne sve profesorce, protoze jsem neprisel na nekolik prednasek, a rekla mi, ze ji jednou potkalo to same, takze vse chapala. Ja se ji zeptal, jestli je maminkou, odpovedela, ze ano, a tak mi to nedalo a jeste jsem se ji zeptal, co bylo horsi: Jestli porod nebo ledvinova kolika. A rekla mi, ze ledviny ji obtezovaly vice...

Je to starsi dama, ale velmi sympaticka, takze jsem se ji mohl zeptat. Takovato konverzace se neda vest s kazdym, ze... Treba s muzi to vubec nejde...

Nevim, co si o mne pomyslite, ale Vy uz me stejne znate... A mam se dobre...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:22 pm    Předmět: Komentar Citovat

Tak me jeste napada, ze mi Admin pred casem napsal cosi o tom, ze podle nej se povidanim o zacpe jeste asi nikdo neseznamil... Snad Ti to nevadi, Admine, ze to tu uvadim... A pak takoveto tema... Seznamit se da na jakekoli tema, zalezi i na miste a okolnostech. Tato diskuse je vsak vedena hlavne temi, kteri se uz seznamili a maji potrebu si pomoci, jestlize se vyskytne urcity problem... Divne stylisticke konstrukce...

Naposledy upravil Milovník dne pá leden 19, 2007 11:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:59 pm    Předmět: Citovat

Uhm, i ve světle této diskuse si troufám lpět na představě, že seznamovat se (romanticky čili partnersky) nad zácpou, průjmem a podobně peristaltickými tématy se mi jeví jako o něco těžší postup, než při setkání nad tématem jiným Wink Každopádně párku eventuálně vzniknuvšímu z takto interního tématu popřeji i tak spousta štěstí a budou mít mé sympatie jako jistě nevšední duo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 8:07 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Kočky, abych se přiznal, tak nevím, kdysi se dal koupit v Ústí nad Labem, kde byl, blízko divadla, specielní obchod na čeje, no je pravdou, že tam byl jseště v roce 1995, pak nevím... a nebo v lékárně. Podívám se do zásob čajů po mamce, možná tam zbytečky objevím v původním pytlíku...a dám vědět, pokud teda něco objevím... Embarassed Wink

U divadla už takový obchod není, jestli se nepletu, tak je tam místo toho, nějakej butik. Ale v Teplicích v Kollárově je prodejna Čaj života, tam takových záležitostí mají mraky a dokonce jsou schopni ti to tam namíchat na míru Very Happy a v Alejní je Arnika, ale tam mají jen typické směsi...ačkoli, třeba by se tam dal sehnat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.