Drdol a spol.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7ed23abee4de89895c689a99f76e7e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

No, ten workshop bude nutný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Tak to já mám taky stejný problém Sad prostě za žádnou cenu se mi nepodaří udělat drdol, který se nerozpadne Crying or Very sad zkoušela mi to i kamarádka, která ho nosí pořád a umí to, ale říkala, že na mě to prostě nějak nejde, vůbec mi to nedrželo...tak nevím proč to někomu jde a někomu ne. je to škoda, protože se mi to moc líbí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Tak to by mě samotnou zajímalo, v čem to vězí. Workshop bude nutný... Very Happy
Je pravda, že když jsem jednou česala holky na nějaké akci, tak některé vlasy držely líp, a jiné tak nějak zvláštně klouzaly, ale vždycky se to dalo zvládnout, když se tam dalo o nějaké to pérko nebo vlásenku navíc a maličko se to přitužilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:55 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tak to by mě samotnou zajímalo, v čem to vězí. Workshop bude nutný... Very Happy
Je pravda, že když jsem jednou česala holky na nějaké akci, tak některé vlasy držely líp, a jiné tak nějak zvláštně klouzaly, ale vždycky se to dalo zvládnout, když se tam dalo o nějaké to pérko nebo vlásenku navíc a maličko se to přitužilo.

No v tom bude nejspíš problém, já to přitužovat nechci.
Ale stejně mám poslední dobou nějaké klouzavější vlasy, dneska mi z copu vylezl celý pramen vlasů a ne nějaký krátký, normálně dlouhý pramen, který musel být zapletený až do konce. Je to normální?
Prostě to není fér, na netu narážím na takovou spoustu drdůlků, které vypadají krásně upraveně... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
...Ale stejně mám poslední dobou nějaké klouzavější vlasy....

Stejný problém mám po žehlení vlasů - jsou strašně kluzké a žádná gumička, vlásenka, prostě nic na nich nedrží. Možná zkus jednou nepoužít kondicionér (viz tvé příspěvky na stejnojmeném fóru). Snad budou víc držet (měly by být míň uhlazené, takže by se mohly do sebe navzájem líp "zakusovat")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

catenata napsal:
dana napsal:
...Ale stejně mám poslední dobou nějaké klouzavější vlasy....

Stejný problém mám po žehlení vlasů - jsou strašně kluzké a žádná gumička, vlásenka, prostě nic na nich nedrží. Možná zkus jednou nepoužít kondicionér (viz tvé příspěvky na stejnojmeném fóru). Snad budou víc držet (měly by být míň uhlazené, takže by se mohly do sebe navzájem líp "zakusovat")

Ale já kondicionér nepoužívám, vyptávala jsem se na něj jen kvůli kudrnám svého přítele. Ani si vlasy nežehlím a poslední dobou ani skoro nefénuju Shocked Jediné, co jsem změnila je to, že používám šampóny bez sillikonů, ale to by nemělo způsobit klouzavost, spíš naopak, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Ale já kondicionér nepoužívám, vyptávala jsem se na něj jen kvůli kudrnám svého přítele. Ani si vlasy nežehlím a poslední dobou ani skoro nefénuju Shocked Jediné, co jsem změnila je to, že používám šampóny bez sillikonů, ale to by nemělo způsobit klouzavost, spíš naopak, ne?


Tak to se omlouvám - nějak se mi to popletlo, promiň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katullus
8-20
8-20


Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 10:56 am    Předmět: Dana - drdoly Citovat

Ahojky, nemohlo by to být šamponem nebo kondicionerem? Mám vlasy husté a pevné, ale po určitých značkách je mám naprosto nepoddajné a už jen udělat cop nebo cilík je téměř nadlidský výkon. Teď jsem si oblíbila dva produkty a ty vlasy jsou lesklé, ale nelétají všude okolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Daniela napsal:
Tak to by mě samotnou zajímalo, v čem to vězí. Workshop bude nutný... Very Happy
Je pravda, že když jsem jednou česala holky na nějaké akci, tak některé vlasy držely líp, a jiné tak nějak zvláštně klouzaly, ale vždycky se to dalo zvládnout, když se tam dalo o nějaké to pérko nebo vlásenku navíc a maličko se to přitužilo.

No v tom bude nejspíš problém, já to přitužovat nechci.
Ale stejně mám poslední dobou nějaké klouzavější vlasy, dneska mi z copu vylezl celý pramen vlasů a ne nějaký krátký, normálně dlouhý pramen, který musel být zapletený až do konce. Je to normální?
Prostě to není fér, na netu narážím na takovou spoustu drdůlků, které vypadají krásně upraveně... Crying or Very sad

A kde na ně narážíš? Hoď sem nějaké odkazy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katullus
8-20
8-20


Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

Maximálně mi vyhovuje růžová řada L´Oreal a Dove 2v1 (ten byl úžasný po točeném a hypernatuženém drdolu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.