NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1803fe60491c97bdad1c7622bcaff88bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 11:13 am    Předmět: Citovat

ja se necesu, me to totiz vubec nebavi Laughing ... vlasy si myju v preklonu, takze ony se rozcesou i tim Embarassed ... ale me se vlasy celkove vubec necuchaji, porad jsou rovne, akorat sem tam nejaky ten dred, ze spodnich vlasu, opatrne rozcesu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

tak mne sa cuchaju paradne, ale uz ma nebavi sa stale cesat. vlastne ma to nebavi uz ani aspon raz za den. teraz nosim stale culik, kedze s rozpustenymi nic nevidim a rozcesavam ich len pred umyvanim. to trva tak polhodku, ale len raz za 3 dni Laughing Laughing Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

já mám vlasy rovné se sklonem k cuchání. takže přestat česat... leda, že bych to vzala do hola, nebo na dredy Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:52 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy češu většinou jednou za den, ale když je dva tři dny neučešu, nic se neděje, ani to většinou není vidět. A třeba když jsem nemocná, nebo tak něco, nečešu je i týden, to pak bývají trochu víc zacuchané, ale rozčešu je bez problémů. Vlasy mám rovné. Naopak můj drahý je má vlnité a stačí, aby zafoukal vítr a on už je má hrozně zacuchané a rozčesává je pak půl hodiny. Takže vlnitostí a rovností to nebude Wink

Před pár lety jsem si o prázdninách asi měsíc vlasy nečesala, jen jsem je myla 1 - 2 týdně plus nějaké to koupání v rybníce. pak mě to přestalo bavit je nečesat a od té doby je zase více- méně češu Smile

Ale když se nečešou, určitě se míň mastí. Ale co mám kančák, tak se tolik nemastí ani když je češu.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy češu jen před mytím. Po mytím ještě upravím, aby všechny šly tím správným směrem. Pokud tak uschnou, tak se tak drží a česat nemusím nebo vlastně ani nemůžu, protože bych si v tom chaotickém spletenci kudrn vlasy postupně česáním vytrhal. Rolling Eyes Ale myslím, že tenhle postup je obvykle vhodný jen pro nás kudrnaté.
Aby se nezamotávaly při spánku, tak je na noc spetu do copu nebo stále častěji jen do culíku s gumičkou na začátku i na konci (nevím, jak by se to dalo nazvat lépe).


Naposledy upravil Woky dne čt duben 08, 2010 7:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
... nebo stále častěji jen do culíku s gumičkou na začátku i na konci (nevím, jak by se to dalo nazvat lépe).
Ale myslím, že tenhle postup je obvykle vhodný jen pro nás kudrnaté.



ja to tak delam i s rovnymi, ale gumicek davam po delce vice- je to rychlesi nez plest cop Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
Woky napsal:
... nebo stále častěji jen do culíku s gumičkou na začátku i na konci (nevím, jak by se to dalo nazvat lépe).
Ale myslím, že tenhle postup je obvykle vhodný jen pro nás kudrnaté.



ja to tak delam i s rovnymi, ale gumicek davam po delce vice- je to rychlesi nez plest cop Embarassed
Já tím postupem myslel to nečesání. Jinak gumiček ať si dává každý kolik chce, ať má vlasy rovné nebo kudrnaté. Idea (V editu jsem změnil pořadí vět, aby to bylo zřejmější.)
Byť u mě by při jejich délce bylo jaksi bezpředmětné tam ještě někam cpát třetí gumičku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Nestačím zírat Shocked Nikdy mě nenapadlo, že se někdo nečeše. U sebe si to naprosto nedovedu představit. Měla bych kolem sebe ucourané pramínky a od krku na záda "kocoury". Tedy chuchvalce zaknocených vlasů. A to je mám normální ve všech směrech.
Samozřejmě vyjímkou jsou kudrnáči, tam je to naprosto jasnéWink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tak nečesat jsem nikdy nezkoušela. Možná na táboře, nebo v přírodě, když jsem jako vždy zapomněla do krosny přibalit hřeben Very Happy. Moje vlasy by asi dopadly strašně. Mám je tak podivně "tvrdé" a když foukne vítr tak se tak divně zpramínkují a vypadám jako čarodějnice. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nestačím zírat Shocked Nikdy mě nenapadlo, že se někdo nečeše. U sebe si to naprosto nedovedu představit. Měla bych kolem sebe ucourané pramínky a od krku na záda "kocoury". Tedy chuchvalce zaknocených vlasů. A to je mám normální ve všech směrech.
Samozřejmě vyjímkou jsou kudrnáči, tam je to naprosto jasnéWink

Doufám, že tě to nepohoršilo....když mě přijde, že ty vlasy vypadaj líp...asi sem hodím foto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.