NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:02 am    Předmět: Citovat

Nečesat se by pro mne znamenalo pořídit si krásné dredy úplně zadarmo. Laughing
Ale chápu, že to někomu vyhovuje. Spolužačka se nečesala 4roky(pak si nechala udělat ty dredy a má je dodnes, po kolena dlouhé) a kdybych nevěděla, že se ze zásady nečeše, tak to nepoznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá duben 09, 2010 7:36 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Nečesat se by pro mne znamenalo pořídit si krásné dredy úplně zadarmo. Laughing


Mám to úplně stejně. Včera jsem si myla vlasy a jen tohle česání je o nervy. Nečesat pár dnů, nemám bohužel krásné dredy, jen jedno velké zmuchlané klubko Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
QuiGon
8-20
8-20


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

Mi se vlasy cuchají tak, že je ani nemůžu česat v předklonu, protože se znova zamotají, když je přehazuju zpět. Very Happy Ale když jsem byla malá tak jsem vlasy moc nečesala a byl to teda děs. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

Vždycky když jsem na chatě a vlasy motám do gumičky a nevšímám si jich, tak se mi strašně zacuchají a musím česat, jinak se mi z tech spodních udělají parádní dredy. Ale možná to platilo, když jsem je měla zničené a odrbané konce, kterých se pomalu zbavuji. Jinak já se kvůli seboree musím česat, dělá mi to dobře. Když si pročešu vlasy a kančákem stáhnu maz od hlavy dál, tak mě to tolik nesvědí. Vždycky než si myju vlasy, tak si ten maz takhle roztahám pořádně po délkách a vyčešu vypadlé vlasy (nejen před mytím) a kůžu. A i když mám kančák s nylonovými štětinami (jedna v trsu Wink ), tak mi dělá náramně dobře, jak mi to drbe kůži. Potom si to nemusím drápat nehty. A přes ten maz to ani nebolí, jenom příjemně drbe Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 12:16 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem jednou chtěla zkusit nečesání, protože mě vystrašil článek, kde se psalo, že časté česání vede k plešatění. Ale stejně jsem to nevydržela a češu se minimálně 3x denně. Ale češu s citem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem viděla v Kauflandu strašně hezounké děvče s plátěnou čelenkou na hlavě, ale když se ke mně otočila zády, tak mě braly mdloby. Horní vlasy měla normální, uhlazené (obarvená blondýna s černým podbarvením), ale ten zadek, děs. Samý dred, ale ne takové ty, co vám upletou, ale vyloženě dredy z nečesání. I když byly malé, tak to šlo poznat. Confused A ještě v nich měla napletené nějaké korálky či co. Takže radši se budu česat třikrát denně než dopadnout takhle.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla před sto lety naposledy u kadeřnice... dokonce mi radila... co nejméně česat... Jenže já jsem blažeností bez sebe, když mi kančák masíruje pokožku hlavy... takže nejenže češu... ale i kartáčuju... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 6:16 pm    Předmět: Citovat

Hmm..česať mi stačí tak dva krát za deň, ale zas skoro nenosím rozpustené vlasy. Keby hey možem česať každú hodinu.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Když jsem byla před sto lety naposledy u kadeřnice... dokonce mi radila... co nejméně česat... Jenže já jsem blažeností bez sebe, když mi kančák masíruje pokožku hlavy... takže nejenže češu... ale i kartáčuju... Smile
Vlasy se mi moc necuchaj zatím, tak bych nijak extra často česat nemusela, pokud by šlo o to. Ale pramínkujou se mi a na to pomáhá nejlíp rozčesat (nejlíp kančákem). A ten pocit taky miluju. Se mi pak víc mastí vlasy, ale stejně neodolám. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 11:39 pm    Předmět: Citovat

asi před 2 roky... jsem se pár měsíců nečesala..jen jsem vzala tužidlo pomačkala vlasy a pohoda.. a musím říct ,že v tý době jsem měla nejhezčí vlasy ..ale pak se to stresem uplně obratilo.. Sad Confused no a když jsem byla malá , jsem se nechtela česat Very Happy si vždy pomatuju babičku jak se to snažilo hřebenem rozčesat, mi málem utrhla hlavu a určitě vytrhala polovinu vlasů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.