NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so leden 15, 2011 10:36 am    Předmět: Citovat

Já už jsem na to totiž přišla...Já se taky nechtěla česat, když jsem byla malá. Tuhle mě máma česala a já jsem zjistila, že mě češe od kořínků, takže není divu, že to pak příšerně tahá a bolí. Takže jestli to takhle dělala i za mého mládí, tak je jasné, proč jsem to neměla ráda. Přitom když byla mladší, tak měla dlouhé vlnité vlasy, takže jí musí být jasné, že takhle to nejde. Nebo jestli odvykla nebo zapomněla Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 11:41 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Já vlasy češu jen před mytím.


Pred mytim znamena pred namocenim, alebo pred samponovanim?.. Embarassed

Ja sa cesem len za mokra s kondicionerom alebo maskou na vlasoch. Bez kondicioneru by som viac vytrhala ako rozcesala a vysledok cesania za sucha snad ani nemusim popisovat. Preto som zvedava co presne znamena "před mytím".. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 9:39 pm    Předmět: Citovat

Já tedy česu (pokud si vzpomenu) před mytím (tedy před namočením), jinak to moc neřeším. Kondicioner dávám do délek, tak je při tom ještě prohrábnu rukama a konec. V práci musím mít vlasy sepnuté nebo svázané, jen když si je přeplétám tak je znovu jenom prohrábnu prstama, hřebenem se češu minimálně, když už, tak ne od hlavy, páč se mi hrozně mastí vlasy...zatím jsem nezpozorovala na vlasech nějakou újmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

Když jsem měla vlasy po kolena, tak jsem se musela česat alespoň 2x denně, jinak bych měla na hlavě jeden velký dred. Teď se češu kolikrát třeba jen jednou za 3 dny před umytím Embarassed , jsem čuně, přiznávám. Ale vlasy stáhnu do drdolu a ani to není znát. Česání je hold má neoblíbená činnost Embarassed
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 11:08 am    Předmět: Citovat

Musim česat aspoň 2x denně a to když je mám sepnuté. Hrozně se mi cuchají i v culíku a strašně mě to štve Evil or Very Mad hlavně teď jak je zima tak se mi díky šátku cuchají už u kořínků a večer trávím rozčesáváním... kdybyste měl někdo nějaký tip co s tím budu ráda (jenom proboha ne tipu "nenos šátek" Laughing )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Musim česat aspoň 2x denně a to když je mám sepnuté. Hrozně se mi cuchají i v culíku a strašně mě to štve Evil or Very Mad hlavně teď jak je zima tak se mi díky šátku cuchají už u kořínků a večer trávím rozčesáváním... kdybyste měl někdo nějaký tip co s tím budu ráda (jenom proboha ne tipu "nenos šátek" Laughing )


Mně se takhle cuchají ty spodní vlasy o vlněný kabát a osvědčilo se mi je po mytí trochu víc naolejovat a vzít to skoro od kořínků. Jak jsou poničenější, tak toho oleje vsáknou víc, a když zůstanou trochu mastné, není to na nich moc vidět, když jsou vespod. Dřív mi dost dredovatěly, teď jsou už "jen" takové suché a lámavější, ale i to je u mě dost velký pokrok. A jdou mnohem líp rozčesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 11:38 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:

Mně se takhle cuchají ty spodní vlasy o vlněný kabát a osvědčilo se mi je po mytí trochu víc naolejovat a vzít to skoro od kořínků. Jak jsou poničenější, tak toho oleje vsáknou víc, a když zůstanou trochu mastné, není to na nich moc vidět, když jsou vespod. Dřív mi dost dredovatěly, teď jsou už "jen" takové suché a lámavější, ale i to je u mě dost velký pokrok. A jdou mnohem líp rozčesat.

No to bych mohla zkusit zní to dobř Smile ... i když já to olejování poslední dobou hrozně flákám Embarassed Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 3:06 pm    Předmět: Citovat

Já olejování neřeším, osvědčilo se mi používat přes zimu šampon se silikony a přes léto přírodní Smile Nicméně nečesat bych nezkoušela, mám hodně jemné vlasy a když do nich foukne vítr, jsou okamžitě zakudlané. Včera jsem objevila dred na spodních vlasech a to česání byl zážitek, na který hned tak nezapomenu, takže nečesat asi může jak kdo, podle typu vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

No já to mám tak napůl. Hřebeny ani kartáče zásadně už asi rok nepoužívám. (občas, když chci mít krásně lesklé vlasy - na chvilku - tak pročešu jemně kančákem). Vždy používám ruce a prsty. Každé ráno rozpustím "noční účes", vlasy pročešu - zbavím kudlů, jestli nějaké jsou - a zapletu, udělám "denní účes". V průběhu dne si jej buď nechám celý den, nebo změním, rozpustím... Záleží na náladě a počasí. Večer vždy rozpletu a pročešu zase prsty . To už je delší česání, poněvažd za ten den se mi tam nahromadilo více kudlů. Udělám noční účes (hm někdy mám jeden cop klidně celý den a pak i noc...).
O víkendu občas využiju přítulu, který se mi ve vlasech rád hrabe, ať mi je rozplete (zase prsty). Je neuvěřitelně jemný a trpělivý, stačí abych řekla "je to hrozné, asi se ostříhám, kdo se s tím má furt patlat" a už mě pomáhá Wink) Takže je mi velkou oporou Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juji
21-40
21-40


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Já taky nečešu. Jen při kondicionérování pročešu vlasy prsty. Vlasy mám mírně vlnitý (ale fakt hodně mírně) a zpravidla se stejně ohnuté vlasy drží pospolu a když fouká vítr, tak to celkem zvládají ustát, ale když je rozčešu, tak vlastně ty vlasy promíchám, takže jsou u sebe různě "ohnuté" a pak stačí pár pohybů natož vítr a zacuchají se. Navíc jsem přesvědčená, že to konečkům vyloženě nesvědčí (alespoň u mých vlasů), takže když se občas češu pro radost, vnímám to jako "vlasový hřích" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.