NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b014b1e35a9a21fe1286b13437e3ccdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

To já se češu tak 3x denně. Ráno, když přijdu domů a večer než jdu spát a vytvářet účes na noc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Češu minimálně 2x denně...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

ivanka.i napsal:
Woky napsal:
Já vlasy češu jen před mytím.


Pred mytim znamena pred namocenim, alebo pred samponovanim?.. Embarassed

Ja sa cesem len za mokra s kondicionerom alebo maskou na vlasoch. Bez kondicioneru by som viac vytrhala ako rozcesala a vysledok cesania za sucha snad ani nemusim popisovat. Preto som zvedava co presne znamena "před mytím".. Wink
Ještě před namočením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 1:41 pm    Předmět: Citovat

ja este v case dinosaurov, ked som mala vlasy po zadok, datuje sa to tak 11 rokov dozadu Laughing som si nejakym buchnutim hlavy do tvrdeho predmetu asi zmyslela, ze sa nebudem cesat. Detske skolske casy, rano vstat, dat velku gumicku, odist do skoly, prist zo skoly, nejake aktivity, obcas umyt, necesat, ani po umyti ani po ussuseni, znova do copu...az raz sa mojej mamine po dlhom case zachcelo mi zapliect cop rano, pred cestou do skoly, "pod sadni si sem, zapletiem ti vrkoc"... To co nasledovalo neprajem nikomu, od krku sa mi robili polodredy ( uz som mala napisane poloVredy Very Happy ), chumače vlasov, ktore nie a nie ucesat, trhanie, kvakanie, jačanie, plac.....az nakoniec som bola rozcesana, ubolena a v skole som stihla az druhu hodinu Very Happy ... Z toho vyplyva...nebyť lenivy a česať ..au Sad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem včera rozčesávala vlasy, ne jen tak česala, aby tím ten hřeben jakž takž prolezl, ale aby to doopravdy bylo učesané a vůbec nic zamotaného. Trvalo to hodinu a půl. Rolling Eyes
Jednou, když jsem byla nemocná, jsem nečesala tři dny. Potom jsem to po použití asi tuny kondicionéru rozčesávala asi 3 hodiny....
Takže nečesání fakt nepřipadá v úvahu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 2:15 pm    Předmět: Citovat

Taky mám veselou historku z natáčení - na kterýsi sborový koncert jsem si nakulmovala vlasy (tehdy se to ještě dalo - jakože to netrvalo rychlostí 10min=1 pramen) a vecer si vlasy neumyla, jak bývá po těchto akcích dobrým zvykem. Ještě jsem tak existovala druhý den, kdy jsem si je jenom sepla do sponky, at mi nelezou do obličeje.
No druhý večer bylo třeba třikrát šamponovat, kondicionerovat jak o život a strašlivě dluho rozčesávat. Fakt to nebyl dobrý nápad Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 4:32 pm    Předmět: Citovat

Kdybych se nečesala byť jen jeden den tak pak by mi zůstal hřeben ve vlasech. A začalo by se to "dredit" a hlavně mě už je jenom nepříjemné když jsou vlasy mastnotou zpramínkované takže by mě to asi hoooodně rozčilovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:
Kdybych se nečesala byť jen jeden den tak pak by mi zůstal hřeben ve vlasech.
Tak to mi zůstává pořád. Potřebuju volné ruce? zaháknu hřeben do vlasů, udělám, co je třeba a pokračuju v česání. Very Happy Ale to tak má myslím hodně lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
REBELKAAAAAA napsal:
Kdybych se nečesala byť jen jeden den tak pak by mi zůstal hřeben ve vlasech.
Tak to mi zůstává pořád. Potřebuju volné ruce? zaháknu hřeben do vlasů, udělám, co je třeba a pokračuju v česání. Very Happy Ale to tak má myslím hodně lidí.


Jak praktické Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ejen
0-7
0-7


Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ja som sa tu inšpirovala a rozhodla som sa, že sa skúsim mesiac nečesať. Zatiaľ je za mnou týždeň a nijaké extra zmeny nepozorujem, okrem toho, že sa mi mastia vlasy pomalšie. Tak uvidíme čo to dá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.