NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03ee146eac6bed34069a23ddcc7c738fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 6:54 pm    Předmět: Citovat

já jsem se vydržela nečesat se jen týden..rano jsem to dala vždy do culíku a rozpustila až na noc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verita
41-80
41-80


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 10:00 pm    Předmět: Citovat

Teda, čtu tu, že se v průměru "běžnej člověk" češe cca dvakrát denně.. tak jsem asi divná.. resp. když chci mít chvilku v práci rozpuštěné vlasy, chodím se pomalu každých dvacet minut česat, protože se stačí párkrát ohnout atd. a mám pocit, že se mi na hlavě spojily vlasy ve tři chlupy Sad Nevím no Razz Takže pak radši zapletu cop a je mi krásně Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 5:46 am    Předmět: Citovat

Verita napsal:
Teda, čtu tu, že se v průměru "běžnej člověk" češe cca dvakrát denně.. tak jsem asi divná.. resp. když chci mít chvilku v práci rozpuštěné vlasy, chodím se pomalu každých dvacet minut česat, protože se stačí párkrát ohnout atd. a mám pocit, že se mi na hlavě spojily vlasy ve tři chlupy Sad Nevím no Razz Takže pak radši zapletu cop a je mi krásně Smile)


Neboj, mám to podobně. Když mám vlasy po mytí a navlněné z francouzského copu, tak je to lepší protože mají objem, ale druhý, třetí den po mytí si připadám fakt blbě, stydím se za ty tři chlupy a radši dělám cop nebo drdol Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mad.whale
8-20
8-20


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 8:21 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám vlasy vlnitý, který se doporučujou spíš nečesat, ale fakt to nejde. Jsem rozježená jako čarodejnice, a vlasy se pramínkovatí, a vypadá to prostě fakt hnusně. Češu se tak třikrát denně - ráno, když přijdu zvenku domů a před spaním. Popravdě by mě fakt ani nenapadlo, kdybych to nečetla tady, že se někdo může česat jednou za tejden Smile
Jinak mi nepřijde, že by mi česání ničilo vlnky...jako jo, trošku menší asi učesaný jsou, ale aspoň vypadám jako člověk. Co mi vlny zničí zaručeně téměř úplně, to je gumička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem omezila česání na jedenkrát za dva dny, když už si vlasy vyloženě samy neříkají, a zatím to celkem jde. Wink Ovšem je pravda, že na mě toho není až tak moc k zacuchání - vlasy mám je hladké, rovné, a pokud jimi zrovna neprolézám roštím, vydrží mi tak klidně celý den...
Nejdelší doba bez česání byla týden -na táboře, jak jinak- a i to docela šlo. Stejně bych se ale držela pravidelné denní péče...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 12:25 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy češu ráno (hlavně kvůli pěšince), pak odpoledne ve škole (opravit pěšinku a uhladit je), pak po příchodu domů ze školy, dále před mytím a po mytí, když jsou suché - takže když je všední a mycí den dohromady, tak češu 5x denně. (Akorát teď mám obodbí, kdy se mi vážně fest mastní vlasy - asi od vysazení HA, přechodem na zimu a tím, že jsme začali doma topit, takže krom mých dýchacích cest mám už asi přesušený i vlasy).
Jinak víkendy jsou výjimka, to je češu snad 20x. Rolling Eyes Nevím proč, ale hrozně mě baví se česat, zrovna tento víkend jsem si už připadala skoro jako úchyl a přemýšlela jsem o tom, že ty moje vlasy vlastně ani moc česat nepotřebujou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syberianic
8-20
8-20


Založen: 21.9.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Nečešu! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 9:26 am    Předmět: Citovat

Tak já češu ráno a večer. Když je venku vítr, tak vždycky když můžu, nebo to aspoň prohrábnu prsty. Ale poslední dobou mám vlasy sušší a začínám česat spíš častěji, i třeba dvakrát za odpoledne. Už se mi totiž několikrát stalo, že kvůli pohybu se mi vlasy cuchají a když to chci večer rozčesat, tak i při opatrném rozčesávání si vyškubnu pár vlasů. Takže už češu radši častěji řídkým hřebenem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbastelle
41-80
41-80


Založen: 28.4.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Verita napsal:
Teda, čtu tu, že se v průměru "běžnej člověk" češe cca dvakrát denně.. tak jsem asi divná.. resp. když chci mít chvilku v práci rozpuštěné vlasy, chodím se pomalu každých dvacet minut česat, protože se stačí párkrát ohnout atd. a mám pocit, že se mi na hlavě spojily vlasy ve tři chlupy Sad Nevím no Razz Takže pak radši zapletu cop a je mi krásně Smile)


Neboj, mám to podobně. Když mám vlasy po mytí a navlněné z francouzského copu, tak je to lepší protože mají objem, ale druhý, třetí den po mytí si připadám fakt blbě, stydím se za ty tři chlupy a radši dělám cop nebo drdol Smile

Přidávám se k vašim názorům, jsem na tom stejně... Většinou to nevydržím a vlasy skončí smotané v culíku. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já naopak češu jen jednou denně před spaním, protože když vlasy rozčešu, jsou takové rozlítané a to se mi nelíbí. Nosím je rozpuštěné a moc problémů s tím nečesáním nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.