NEčesání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26adfc6b882eb8bba828d2484f4453c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 8:01 am    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že jsem objevila tohle téma, doteď jsem si připadala divná, že se někdy i pár dní nečešu, jen prohrábnu prsty Very Happy Ne že bych tedy byla tak líná, ale poslední dobou nejsem příliš nadšena při pohledu na to, kolik vlasů mi po česání zůstane v hřebenu, nemluvě o haldě ulámaných vlasů v umyvadle Neutral Na druhou stranu to občas chce důkladně rozčesat, protože se mi zdá, že pak mezi vlasy zůstávají i ty "vypadlé" a různě se zachytávají na oblečení atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 9:45 pm    Předmět: Citovat

...ano, mám teď takové období. Večer nebo ráno se pročešu, zapletu a copek. Další česání je až druhý den. Pokud se češu večer, ráno jen vlasy upravím kančákem, ale celé to komplet nečešu.

Myslím že momentálně, v tomto období vlaso-listo-pádu je to akorát.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 12:26 am    Předmět: Citovat

Ja nečesať, mám na hlave jeden veľký dred.... Teraz sa mi podarilo neštastnou náhodou stratiť aj kančák, útrpne teda rozčesávam hrebeňom Rolling Eyes Asi sa nato vybodnem, budem čakať, či na Vianoce dostanem nový kančák a užívať si nečesanie, možno sa mi to zapáči Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:29 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Ja nečesať, mám na hlave jeden veľký dred.... Teraz sa mi podarilo neštastnou náhodou stratiť aj kančák, útrpne teda rozčesávam hrebeňom Rolling Eyes Asi sa nato vybodnem, budem čakať, či na Vianoce dostanem nový kančák a užívať si nečesanie, možno sa mi to zapáči Very Happy


Tak ztratit kančák, tomu říkám neštěstí v pravém slova smyslu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 9:36 pm    Předmět: Citovat

Nejen kančák, já v létě nemohla najít dřevěný hřeben a česat se plastovým byl najednou děs.
Nakonec byl hřeben nalezen na okně, nedávno jsem tam našla i pohřešované nůžtičky na nehty. Až se mi zase něco ztratí, začnu hledat tam Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 1:15 am    Předmět: Citovat

SilvieP napsal:
...ano, mám teď takové období. Večer nebo ráno se pročešu, zapletu a copek. Další česání je až druhý den. Pokud se češu večer, ráno jen vlasy upravím kančákem, ale celé to komplet nečešu.

Myslím že momentálně, v tomto období vlaso-listo-pádu je to akorát.....

Dělám to přesně tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 9:19 am    Předmět: Citovat

Já taky moc nečešu, čím víc se blížím k mytí, tím míň češu. Po umytí nosím den rozpuštěné vlasy, tak to párkrát čísnu, ale na druhý den už dělám drdol, to vlasy nečešu celý den, a třetí den jen rozčešu konce, abych si mohla udělat účes a pak češu až těsně před umytím... Důvod je hlavně, hmmm, psychologický Laughing - tedy netrpět při pohledu na vypadané vlasy a vlasům to myslím vůbec nevadí, naopak jsou alespoň míň namáhané Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 6:24 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Já taky moc nečešu, čím víc se blížím k mytí, tím míň češu. Po umytí nosím den rozpuštěné vlasy, tak to párkrát čísnu, ale na druhý den už dělám drdol, to vlasy nečešu celý den, a třetí den jen rozčešu konce, abych si mohla udělat účes a pak češu až těsně před umytím... Důvod je hlavně, hmmm, psychologický Laughing - tedy netrpět při pohledu na vypadané vlasy a vlasům to myslím vůbec nevadí, naopak jsou alespoň míň namáhané Smile



...ano, asi tak v tomto vlasopádovém období.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 7:24 pm    Předmět: Citovat

Já česat musím Confused mám rovné hřebíky a když se zpramínkují, vypadá to že mám na hlavě tři vlasy. Když se to rozčeše, dobré. Ale stejně nečešu moc často, většinou to teď nosím zašmodrchané v copu, tak to tak nevadí.
Když jsem ještě vlnila, mohla jsem je nečesat třeba dva dny, stejně by se jinak česáním poničily vlny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

tiež musím česať, s rovnými vlasmi to inak asi nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.