Jak čistit vlasopečovátka?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a56ed6d37634d3c46922accb07c5bc3bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so leden 15, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
slunovláska napsal:
Zajímavá věcička...asi si ji objednám...
http://www.lavanda.cz/redecker-cistici-set-pro-kartace-a-hrebeny/d-70221/


taky jsem nad tím pokukovala!!! Smile
Já též. Ale to poštovný to zdraží na dvojnásobek! Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so leden 15, 2011 5:29 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Já též. Ale to poštovný to zdraží na dvojnásobek! Rolling Eyes


právě...to leda objednat víc věcí naráz, a to se mi zas nechce utrácet Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 5:28 pm    Předmět: Citovat

Čistítka jsou legračně malá, vypadají jako hračky. Kovové "hrábátko" měří i s dřevěnou rukojetí sedm centimetrů, kartáček má stejně na šířku, drží se to dvěma prsty. Ale funguje to perfektně, vytahá z kartáče vypadlé vlasy, které ani nejsou vidět, kartáček bere prach a hodí se i na hřebeny, nebo kartáč s dřevěnými bodlinami...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Zajímavá věcička...asi si ji objednám...
http://www.lavanda.cz/redecker-cistici-set-pro-kartace-a-hrebeny/d-70221/


přesně tohle mám doma, objednávala jsem to kdysi rovnou s kančákem. A jako bůhvíjakej vynález mi to teda nepřijde Rolling Eyes použila jsem to asi 3x, vyčesat těma "hrabičkama" kartáč s umělejma nebo dřevěnejma bodlinami je nemožný. Funguje to jen na kančák, a když čistím všechny, tak je pro mě jednodušší vzít konec tupíráku a vlasy pár tahama z hřebenů vytahat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

katul napsal:
slunovláska napsal:
Zajímavá věcička...asi si ji objednám...
http://www.lavanda.cz/redecker-cistici-set-pro-kartace-a-hrebeny/d-70221/


přesně tohle mám doma, objednávala jsem to kdysi rovnou s kančákem. A jako bůhvíjakej vynález mi to teda nepřijde Rolling Eyes použila jsem to asi 3x, vyčesat těma "hrabičkama" kartáč s umělejma nebo dřevěnejma bodlinami je nemožný. Funguje to jen na kančák, a když čistím všechny, tak je pro mě jednodušší vzít konec tupíráku a vlasy pár tahama z hřebenů vytahat.


Myslím, že je to určené na kančáky. Když jsem si koupila MP,dostala jsem k tomu taky takový čistící kartáč, kterým se dá projet celý kartáč najednou a vytahat vlasy, ale mně se zdá, že tohle kovové hrabátko je lepší. Já bych nechtěla mít brzy kančák vypelichaný a tak radši volím jemné nástroje... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nymph_
21-40
21-40


Založen: 18.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak a hlavně čím vyčistit kančák. Nemyslím od vlasů, to se mi podaří vždycky nějak vybrat, ale spíš bych potřebovala ty štětiny jednou za čas nějak umýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 8:34 pm    Předmět: Citovat

ja ho jednou za cas projedu samponem pod kohoutkem a lehce profouknu studenym vzduchem z fenu ...

Ale mam jiny problem: Jak jsou v kancaku ty trsy stetinek (mam ten bez nylonovych bodlin v trsu), u korene temer kazde je chuchvalec prachu a at to meju jak to meju, at ho vysavam jak ho vysavam, nepodari se mi ji odtama dostat ... nakonec sem to ze zouflastvi zkousela jehlou, a to je piplacka na X hodin mravenci prace, je prakticky nemozne dostat ten "bordel" ven ...

Nemate nekdo tip, jak se ho zbavit ... ? diky predem, uz z toho rostu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 9:53 am    Předmět: Citovat

Bohužel moc ne. Vyčesávám to i s vlasama hustým hřebenem, pak jsem zkoušela i kartáček na ruce, samozřejmě myju..., ale s výsledkem jsem dokonale spokojená nebyla nikdy. Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 1:09 pm    Předmět: Citovat

Asi by som sa neodvazila strcit dreveny hreben do vody Confused Mam ten z Body Shopu so sirokymi zubami, tak asi ho skusim ocistit navlhcenou latkou, to snad bude stacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 1:14 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Asi by som sa neodvazila strcit dreveny hreben do vody Confused Mam ten z Body Shopu so sirokymi zubami, tak asi ho skusim ocistit navlhcenou latkou, to snad bude stacit...


Decapitated, já pod vodou čistím dřevěný hřeben běžně a zatím se mu nic nestalo (mám ho už od dětství, asi 12-13 let, a není ani z jednoho kusu - ta část se zubama je vsazená do takového tenkého kousku dřeva). Normálně ho namočím, namydlím přírodním mýdlem, pak ho ještě vydrbu měkkým kartáčkem a opláchnu. Někdy ho drbu i dvakrát za sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.