Dovolte, abych vám představila trichotillomanii
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3311507f94d8a1cce7c4528f6b62cc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Setkali jste se někdy s touto poruchou?
Ano
40%
 40%  [ 32 ]
Ne
59%
 59%  [ 47 ]
Celkem hlasů : 79

Autor Zpráva
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 8:47 pm    Předmět: Citovat

Asi tak od 6 let si koušu strašně moc nehty a asi v tý 4. třídě jsem trhala vlasy, ale už netrhám. Je možný, že jsem byla ve stresu, protože jinak nevím pro bych to dělala. Nehty si koušu pořád. Je mi z toho blbě, nemám se za to ráda. Lidi na mě koukaj jak mám ohlodaný prsty. Přestávala jsem několikrát. Kvůli kytaře, kvůli sobě, kvůli ostatním. Nikdy nic nebylo silnější než ten zlozvyk, takže jsem se k tomu zase vracela. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

tak koukám že tady nejsem jedinej psychouš...Very Happy odmalička sem si kousala nehty, potom sem skončila a dodnes, když na mě přijde stres, tak si jakoby oškubávám nebo otrhávám kůži kolem nehtů, na hlavě si teda nervu vlasy, ale docela se mi dělají pupínky a ty si vždycky rozdrápu a všechny strupy si loupu...jsem psychouš, asi bych s tím měla něco dělat, ale už to mám odmalička....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Tak strupy si loupu taky, ale to nepovažuju za nic nenormálního - prostě to překáží hladké kůži, no Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak strupy si loupu taky, ale to nepovažuju za nic nenormálního - prostě to překáží hladké kůži, no Smile


a loupeš je tak až ti z toho zůstane jizva? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

Občas jo Wink nektere takove mam odmala, jine s ejenom dluho hoji diky tomu.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 10:16 pm    Předmět: Citovat

áááá, tak to jo, to jsme na tom v tomhle stejně Smile ikdyž to asi není zrovna dobrá vlastnost Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Tak strupy si nedrbu, ale ty nehty. To je něco otřesnýho. Strašně se za to stydím, ale nějak si nemůžu pomoct. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
Tak strupy si nedrbu, ale ty nehty. To je něco otřesnýho. Strašně se za to stydím, ale nějak si nemůžu pomoct. Sad


no jo, nic moc s tím nenaděláš, já sem si je kousala a ožďibávala odmalička...a pak najednou sem přestala zničeho nic, a do tý doby mi na to mamka dávala pepřovej lak a stejně to nezabralo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červen 14, 2010 8:31 am    Předmět: Citovat

Já si nekoušku nehty, ale tu měkkou kůži kolem nich Twisted Evil Zvlášť teď, ve zkouškovém, mám okolí nehtů rozedrané do krve tak, že mi dělá problém dát si třeba ruce do kapsy :/ Přestat jsem zkoušela několikrát, kvůli klarinetu, rodině, škole, ale pak si sednu k učení a zase Smile Vlasy jsem si naštěstí nikdy netrhala, doufám, že mě to už ani nechytne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
Já si nekoušku nehty, ale tu měkkou kůži kolem nich Twisted Evil Zvlášť teď, ve zkouškovém, mám okolí nehtů rozedrané do krve tak, že mi dělá problém dát si třeba ruce do kapsy :/ Přestat jsem zkoušela několikrát, kvůli klarinetu, rodině, škole, ale pak si sednu k učení a zase Smile Vlasy jsem si naštěstí nikdy netrhala, doufám, že mě to už ani nechytne Smile


joo to taky pořád dělám, dřív jsem to měla na všech prstech, teď jsem to zredukovala jenom na palce...pořád teda nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.