AS Haircare z Schleckeru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d257d321934ed23ad30b2a2e1cfcdffdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

Na jednom cizojazyčnym foru jsem našla toto:

Tváří se to opravdu celkem dobře Smile Je skoro BIO...rozhodně víc nebo podobně jako třeba Lush.


Naposledy upravil barthezka dne st květen 05, 2010 7:04 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

Aha, jen tak, že jsem na něco čekala, jsem vlezla dnes do Schleckera a zkusila ty šampóny najít, abych prověřila složení, ale nenašla, zkusím se tedy podívat v těch košíkách. Složení se mi zdá, až na ten paraben, celkem OK, pro manžela, který vypiplá děsně moc šampónu Twisted Evil , by byl dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 2:51 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Na jednom cizojazyčnym foru jsem našla toto

To je přesně on, a složení teda vypadá opravdu dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

Vypadaj fakt bezvadně Very Happy Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jsou i kondicionery?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si kondicionérů nevšimla - myslím že (u nás) nejsou..ale kdyby byly, beru taky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peťucha
8-20
8-20


Založen: 11.1.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Mám ten červený s růží a jsem nadšená, po umytí se mi míň mastí vlasy, vydrží mi o den dýl, takový šampon jsem dlouho hledala, je lepší, než Alverde a je za pár kaček Laughing
Jenom se bojim, že ho nebudou mít pořád, ale mam doma už dva, takže litr mam tak na rok Very Happy
Kondicionéry jsem neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

AS BIO šampon Care olivové listy a zelený čaj na nepoddajné vlasy má tohle složení:
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCO-SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CAMELIA SINENSIS LEAF EXTRACT, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, GLYCERYL OLEATE, C12-13 ALKYL LACTATE, PARFUM, ALCOHOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN

Poznatky po prvním použití na jemné vlasy se sklony k maštění (myji obden), plihnutí a krepatění, barvené hennou. Vůně ve flakonu je nevýrazná, neutrální, takže ani na umytých vlasech nejde příliš cítit. Co se týká konzistence, tak je to bezbarvý řídší gel (trochu řidší než alverďácký šampon oliva+henna, hodně mi ho to připomnělo). Pění perfektně a stačí ho troška. Mastné vlasy zvládl umýt hned při prvním mytí, takže podruhé jsem nemyla. Pak jsem použila alverďácký kondiš meduňka+citron a vlasy byly objemné a zpevněné. První den byly prostě perfektní, druhý den odpo už to bylo horší, což ale může být způsobeno tím, že jsem myla jsen jedenou a normálně myji vlasy dvakrát a také mou současnou nerovnováhou.
Hodnocení: za málo peněz neskutečně mnoho muziky. Pokud to tak bude i nadále, tak obrovská spokojenost

Kondicionery jsem taky nenašla, což mě hnedka mrzelo, protože mám ráda ucelené řady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Jste mě navnadili Smile
Neznám, protože do Schleckeru nechodím.
Ale za ty prachy stojí za vyzkoušení.
Ten paraben mi nevadí, je to jen minimální množství. Lepší, nežli si patlat na hlavu zkažený šampon( at žije urtekramm)
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak už mám ten fialový na objem -KDOULE a RYBÍZ - na jemné vlasy bez objemu. Večer ho vyzkouším Very Happy
Very Happy


... omlouvám se za mystifikaci, myslela jsem podle obrázku, že je to hruška... (jsem slepoň protože jsem původně nemohla najít ani české popisky a doma se tam nějak záhadně objevily Razz

prosím o hodnocení toho objemového, jsem zvědavá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

a kdyz je ten na objem s rybizem..nevoni nahodou treba jak rybizova balea? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.