AS Haircare z Schleckeru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d166e0e9071a393935b2fd83cd7715f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Já už pár měsíců používám z řady "zázračného kondicioneru" šampon - prostě ten hydratační s mateří kašičkou. V životě (no dobře, od té doby, co víc řeším svoje vlasy, takže tak za poslední dva roky) jsem neměla pečovávací šampon, vždycky tíhnu spíš k objemovým, protože mám docela jemné vlasy. Ale odlišná voda mi udělala z vlasů ošklivou vysušenou slámu, tak jsem jako poslední záchranu sáhla po tomhle - a musím říct, že hned po umytí mívám vlasy úplně nádherné, lesklé, sypké, jak z reklamy Very Happy
Následně se efekt umytí od umytí liší - někdy vydrží vlasy normální (u mě dva dny pěkné, pak to jde postupně do kopru), někdy jsou už druhý den splihlé a třetí den naprosto hororové. Takže střídám ještě s jinými, ale tenhle mi přijde fakt fajn, především jako taková záchrana, když mám vlasy moc vysušené, taky si myslím, že je vhodný na častější mytí.
Je mi ale víceméně jasné, že jakmile se vrátím domů k normální vodě, na kterou jsou mé vlasy zvyklé, budu mít po tomhle šamponu na hlavě splihlé cosi bez objemu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.