Cestování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Hurááá Very Happy Děkuji za podporu, ono odměnou za to, že se člověk tam a tam nemůže podívat je třeba to nadšené vyprávění od lidí, kteří cestují, spousty nádherných fotek a převyprávěných zážitků, člověk se tak alespoň dostane tam, kam se asi v životě nikdy nepodívá Cool

Jinak... já jsem hoodně šetřila a měla jsem to štěstí, že jsem se na pár týdnů podívala do Thajska. Procestovali jsme ho od jihu po sever (tam se mi líbilo nejvíce - právě pro tu čistou kulturu, pro ty lidi, možnost poznat jejich způsob života, byly to místa kde není rozvitutá ta klasická konzumní turistika, velký zážitek pro mě byl, když jeden místní dědeček ze mě byl unešený, protože nikdy neviděl světlovlasého člověka apod., také jsem si dovezla dáreček v podobě pobytu na infekčním, protože mě v pralese pokousal gibon... Twisted Evil ) a věřím tomu , že už se tam nikdy nepodívám - nebýt fotek, tak myslím, že to byl sen.. Sen asi pro jednou za život...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A vy ostatní nemusíte tolik litovat, že se nikam nepodíváte - vždyť tady je taky krásně, když si jen pomyslím, kde všude bych se chtěla v ČR podívat a kde jsem ještě nebyla, tak mám výletní program na hoooodně dlouho dopředu Wink Razz


Souhlasím s tebou! Jakmile se trochu rozjaří, vyrážíme na výlety po České republice. Je u nás moc krásně, osobně mám moc ráda jižní Čechy, Český Ráj, jižní Moravu...A pořád nám zbývájí hromada míst,které bychom rádi poznali.Já se tááák těším, až bude lepšejší počasí a my zas někam vyjedem Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Nazdar, když jsou tady mezi vámi takoví cestovatelé, mohl by mi někdo poradit? Chtěli bychom v létě do Dánska, ale nemůžu nikde najít nějaké bližší info. Máme v plánu takové to "divoké" cestování, takže nevíte, jestli se tam třeba dá dobře stopovat, jestli se tam dá někde postavit stan a tak? A jaké jsou tam tak ceny? Mám pocit, že jsem někde slyšela nebo četla, že Dánsko patří k těm dražším zemím, ale nevím kde, takže si nejsem jistá.


Před patnácti lety se v Dánsku stopovalo velmi dobře, ale jak je to teď, opravdu nevímSmile Dokonce jsme se tehdy dostali i stopem zadarmo na trajekt (jeli jsme z Warnemünde). Se stanováním zkušenosti nemám, spali jsme pouze načerno pod širákem a dojeli pouze do Kodaně a zpátky. Kodaň za vidění rozhodně stojí. Trochu dražší to tam je.


Naposledy upravil Daniela dne st březen 21, 2007 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Já miluji naší Vysočinu, musím si to tu pochválit, máme tu krásně Smile (až na ty dřevárny grrrrr Evil or Very Mad ) Jinak strašně ráda jezdím na Šumavu, to je tak krásný kousek naší země... chjóó.. už se těším na výlety Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

Na Šumavě jsme také byli, ale jen jsme tak o ni zavadili- Černé jezero a hrad Rabí. Šumava je moc krásná a určitě tam někdy pojedem na dovču. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
A není lepší to Adminovi přát? Přesně tento přístup (podle mě je to druh sobectví) asi nikdy nepochopím Confused ale je to jen můj názor...


Ale jistě, vždyť si to zasloužil svou prací a svým úsilím! Ovšem že mu to přeju, ale přiznám se i k tomu, že mu to tak trochu závidím. Nemusela bych zjezdit všechno, i když teplo, slunce a žár mám na rozdíl od Klarusy ráda (zase nesnáším zimu). Ale když u nás nenaleznu to, co mám nejraději - galerie, muzea a starověké památky! Vraždila bych, kdybych si směla po těchto skvostech cestovat! Silně pochybuji, že s emi to kdy poštěstí. Viz barák, nezaměstnanost, rodina, a tak vůbec Sad
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
hapers2 napsal:
A není lepší to Adminovi přát? Přesně tento přístup (podle mě je to druh sobectví) asi nikdy nepochopím Confused ale je to jen můj názor...


Ale jistě, vždyť si to zasloužil svou prací a svým úsilím! Ovšem že mu to přeju, ale přiznám se i k tomu, že mu to tak trochu závidím. Nemusela bych zjezdit všechno, i když teplo, slunce a žár mám na rozdíl od Klarusy ráda (zase nesnáším zimu). Ale když u nás nenaleznu to, co mám nejraději - galerie, muzea a starověké památky! Vraždila bych, kdybych si směla po těchto skvostech cestovat! Silně pochybuji, že s emi to kdy poštěstí. Viz barák, nezaměstnanost, rodina, a tak vůbec Sad


U nás nejsou galerie a muzea? Shocked Sákryš, tak kam já to vlastně občas chodívám Shocked Wink Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Fairy, víš co je důležité? Neházet flintu do žita, život nekončí a není scvrklý na prvních třicet let života. Člověka ještě čeká dlouhá cesta do neznáma plná radosti, krásných překvapení ale i smutku a bolesti. Tomu všemu se říká život. Do jisté míry můžeš ovlivnit, jak s ním naložíš. Chce se to jen mít tu sílu a oporu přenést se přes ten bolestný mrtvý bod a jít dál. Moc bych Ti přála, aby ten Tvůj krok přišel co nejdříve. (P.S: matně tuším, že ta opora by tu byla Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Fairy, víš co je důležité? Neházet flintu do žita, život nekončí a není scvrklý na prvních třicet let života. Člověka ještě čeká dlouhá cesta do neznáma plná radosti, krásných překvapení ale i smutku a bolesti. Tomu všemu se říká život. Do jisté míry můžeš ovlivnit, jak s ním naložíš. Chce se to jen mít tu sílu a oporu přenést se přes ten bolestný mrtvý bod a jít dál. Moc bych Ti přála, aby ten Tvůj krok přišel co nejdříve. (P.S: matně tuším, že ta opora by tu byla Wink )


Díky za podporu, Hapers, to víš, že se nevzdávám.Jen při tom někdy trochu moc fňukám... Wink Podpora? Vím, nač narážíš, ale věř, že je to v pořádku tak, jak to momentálně je. Já jsem si tím jistá.
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Nové téma o umění doma i venku založeno zde. Další příspěvky na toto téma pište prosím tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.