Suhada Nature
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8993c05ada0ab190dc4f73b080f64f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 6:37 pm    Předmět: Suhada Nature Citovat

Našla som v schránke leták z Lidlu, zvyčajne ho nepozerám ale do očí mi udreli kozmetické výrobky na prvej strane. Smile
Majú novú radu kozmetiky Suhada Nature s certifikátom BDIH. Very Happy A sú tam samozrejme aj šampóny (3 druhy) a kondicionéry (2 druhy) za celkom fajn ceny (3,49 eura) . Každopádne ako to bude najbližšie možné pobežím si ich obzrieť. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 12:59 am    Předmět: Citovat

Hmm vypadá to zajímavě Smile
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=10651
Teď se s těmahle výrobka roztrhl pytel se mi zdá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Hezké obaly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 9:12 am    Předmět: Citovat

Téda... taky mě to vcelku zaujalo... ne že bych ted neměla asi pět šamponů ale.. Very Happy No až někdo sežene a vyzkouší tak popsat dojmy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

Taky se mi líbí ty obaly se dřevem, moc hezké Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne duben 18, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

Mám taký zlý pocit, že to bude len limitovaná edícia do vypredania zásob na tento týždeň. Confused Dúfam, že po tomto sa dôchodci neprahnú lebo nič nezostane. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

Tak jsem tam dnes byla (taťka mi říkal, že si tam z toho mám něco vybrat Shocked ). A lidi jak much... Důchodkyně braly horem dolem Laughing Vzala jsem sprcháč se zázvorem (áách, miluju vůni zázvoru) a pleťovou vodu zázvor/rýže. Akorát nevím, co je na tom přírodního, ve složení jen klasický chemický základ, parfém a na posledním místě zázvorový olej Laughing
Ale docela mě tam ty přípravky překvapily, moc sympatické. Asi zkusím ještě šampon a olej z té řady, uvidím, jaká bude ta pleťovka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Jsem si trochu zapátrala a našla složení vícero výrobků v této diskusi (v které kromě toho složení nerozumím ani bž, neb italštinou nevládnu Embarassed ):

http://forum.promiseland.it/viewtopic.php?f=2&t=30230
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, me se teda docela to slozeni zamlouva, melo by to byt vsechno prirodni...Samozrejme jak duchodce s letakem v podpazi jsem dneska nabehla do Lidlu Laughing a okupovala jsem ten regal tak pul hodiny...supeer. Nakonec jsem si koupila Moisturising cream lightly bronzing, tak čekám, jak budu jarně bronzová... Cool První poznatky - krém je takový hutný, náádherně voní, pro mě něco jako když projdu kolem Lushe. Jinak ostatní věci vypadaly fakt lákavě, už jen ty krásný dřevěný obaly...mají tam teda dvě hlavní parfemace myslím rýže a bambus a rýže a zázvor. Pokud byste měli zájem, mohu napsat složení (myslím, že jsem to na tý IT stránce neviděla).
Jo a neodolala jsem a koupila si i krém na oči Cien Sensitive Eye Contour Cream - moc se mi líbilo složení = pro zajímavost:Aqua, Glycerin, Ricinus Communis seed oil, Cetearyl isonanoate, aloe barbadensis leaf juice, Caprylic triglyceride, cetearyl alcohol, tocopherol acetate, persea gratissima oil, (...)theobroma cacao butter, panthenol, (...)allantoin, tocopherol = vypsala jsem ke konci jen to, co me zaujalo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

Mě lákají ty velký tělový másla Embarassed tělových krémů mám velkou spotřebu, ale jsem v situaci, kdy i ta stovka je pro mě dost, tak uvidím, jestli odolám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.