Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d0d309fd8aba43fda79f6d25c95daceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:26 am    Předmět: Citovat

Já jsem vyzkoušela několik hned výrobků této značky (v akci stály tuším + - 35 Kč/kus, takže jsem si říkala, že případná ztráta nebude velká).
1/ olivový krém na ruce->super věc, příjemná vůně a lehkost, dlouho hydratované ručiska
2/olivový obličejový krém-> ten je dost hutný a hoooodně mastný, takže jsem ho přeposlala dále
3/ olivový tělový krém (bálzám či co)-> taky dost hutný, ale na letní vysušenou kůži po opalování byl super, příjemná vůně, rychlé vstřebání
4/ kozí oční krém->spíš lehčí, ale žádné výsledky nepozoruji
5/ kozí noční krém-> hutný a dost mastný, vůně mi nepřipadá zlá či nějak výrazná, na občasné použití fajn
6/ měsíčkový krém-> hutný a mastný, příjemná jemná vůně, momentálně používám na ruce a super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:41 am    Předmět: Citovat

Tak používám už asi dva roky pleťové krémy...olivový jenom na noc, protože je opravdu hodně hutný a mastný. Potom ještě okurkový, ale jen v létě, protože když ho používám v zimě tak mám vysušenou pokožku. V zimě většinou používám kosmetiku AB a taky super Very Happy Za mě veliká spokojenost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

... a jo, okurkový krémík jsem vlastně taky měla. Ten jediný byl na smíšenou pleť a konzistenčně lehčí. Ještě mám zbytek pomerančového masážního oleje na celulitidu, ale to teda není žádný zázrak-teda aspoň jsem nepozorovala žádné účinky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

Babička používá měsíčkový a kozí krém, myslím že je s nimi spokojená, s tím kozím asi trochu víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A jsou ty másla spíš "máslová" nebo "krémová"? Jako jestli je to tuhé jak bambucké máslo nebo spíš hustější krém?


Je to hutnější krém ale máslově voní...neřekla bych že je to úplně krém ale to je asi věc názoru.Krásně se vstřebává a nezanechává kůži mastnou,jak už jsem psala,vysrží mi to 24 hodin a nelepí se mi na kůži ani pyžamo když se natřu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 9:58 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila ještě kakaoví máslo na pleť...vypadá stejně jako to tělové,jen je v menším kelímku a je bílé. Je dobré,používám ho hlavně na noc,přes den používám alverde,ten je lehčí a zatím je to dobré Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smoulinka
41-80
41-80


Založen: 6.5.2008
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem četla v nějaké internetové diskuzi příspěvek od slečny která si na problematickou pleť koupila ten olivový na obličej a hodně ho vychvalovala..tak jsem si ho koupila taky, říkala jsem si za tu cenu žádné riziko a dost mě překvapilo jak je mastný!! na mastnou pleť? no, zatim jsem ho aplikovala pouze párkrát a to hlavně na horách...tady se bojim že si tím "zadělám" všechny póry v obličeji...trochu mam z toho strach. mam problematickou pleť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 1:31 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Já mám kakaové máslo v kelímku.
Mám dva druhy - to v celém hnědém obalu, které je asi to pravé, hutné kakaové máslo, a pak v hnědém kelímku s modrým vrškem, které je jakási light verze toho hutného másla, a právě to odlehčené s modrým víčkem mi hrozně sedí.
Nádherně voní po kakau, je skvělé na celé tělo. Promastí tak akorát, hned se vsákne a zůstane po něm jemná hebká kůže. Jsem s tím dost spokojená.

A ještě bych chtěla od nich vyzkoušet vanilkové máslo Smile

Dés, a kde jsi koupila to máslo kakaové light s modrým vrškem? Já jsem to nikde neviděla a na jejich stránkách mají jen kakaové s hnědým vrškem, tak že by to už nevyráběli? Crying or Very sad http://www.ziaja.cz/offer/produkty/t_lo/t_lov__m_sla.html

A láká mě i ta pomerančová řada nebo to vanilkové máslo, jak jsi o něm psala, ale nikde v obchodě jsem to neviděla. Vím, že Ziaju mají v Rossmannovi, ale asi ne celý sortiment, že? Tam jsem narazila jen na pár sprcháčů a krém na ruce a kakové máslo (celý kelímek hnědý).

Pro brněnské - Dívala jsem se na prodejny, co mají na stránkách, ale zdá se mi, že to nějak nesedí. Třeba v Brně na Gorkého 52, tam vůbec nevím, že je nějaká drogerie, je to blízky FF MU, vždyť tam je akorát ta zdravá výživa ne?, tak že by to bylo tam?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

Sim, koupila jsem ho normálně v Rossmannovi, víš kde - pod podloubím, ale už je to delší doba a byl za směšnou cenu, asi 30 korun stál, a to je to velká piksla a vydrží do 2011. Teď jsem se podívala na ty stránky, jak jsi dala link, a on už tam opravdu není, byl tmavý s modrým víčkem, oni ho zdá se zrušili a možná i proto ho vyprodávali v obchodech.
A teda mrzí to i mě, že nebude, protože to máslo je dost těžké a ten krém byl mnohem mnohem lepší, klidně bych ho koupila znovu. Neutral

V Rossmannovi toho mají málo, jen něco z kakaové, olivové a té kozí řady, možná i měsíček, ale to je tak všechno. Taky pátrám po vanilce. Nikde jsem to ještě v kamenném obchodě neviděla. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

http://newbrand.cz/shop/product_info.php?products_id=1138

Mají ten krém tady, ale poštovný 150kč ni moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.