Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8dac4dce24e2f2deff7a0c9a0c34466fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila okurkový krém na obličej pro mastnou a smíšenou pleť, je krásně lehoučký, moc pěkně voní a rychle se vstřebává, takže spokojenost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 1:52 pm    Předmět: Citovat

MMM..to vanilkové vypadá velmi lákavěSad Ještě jsem ho též nikde neviděla, ale zkusím se poptat:)
Každopádně v blízké době plánuji nákup alespoň toho kakaového:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Déscantes napsal:
Já mám kakaové máslo v kelímku.
Mám dva druhy - to v celém hnědém obalu, které je asi to pravé, hutné kakaové máslo, a pak v hnědém kelímku s modrým vrškem, které je jakási light verze toho hutného másla, a právě to odlehčené s modrým víčkem mi hrozně sedí.
Nádherně voní po kakau, je skvělé na celé tělo. Promastí tak akorát, hned se vsákne a zůstane po něm jemná hebká kůže. Jsem s tím dost spokojená.

A ještě bych chtěla od nich vyzkoušet vanilkové máslo Smile

Dés, a kde jsi koupila to máslo kakaové light s modrým vrškem? Já jsem to nikde neviděla a na jejich stránkách mají jen kakaové s hnědým vrškem, tak že by to už nevyráběli? Crying or Very sad http://www.ziaja.cz/offer/produkty/t_lo/t_lov__m_sla.html

A láká mě i ta pomerančová řada nebo to vanilkové máslo, jak jsi o něm psala, ale nikde v obchodě jsem to neviděla. Vím, že Ziaju mají v Rossmannovi, ale asi ne celý sortiment, že? Tam jsem narazila jen na pár sprcháčů a krém na ruce a kakové máslo (celý kelímek hnědý).

Pro brněnské - Dívala jsem se na prodejny, co mají na stránkách, ale zdá se mi, že to nějak nesedí. Třeba v Brně na Gorkého 52, tam vůbec nevím, že je nějaká drogerie, je to blízky FF MU, vždyť tam je akorát ta zdravá výživa ne?, tak že by to bylo tam?





Co se týče toho vanilkového másla, tak jsem na něj narazila včera, ve Zlínské prodejně zdravé výživy na Prioru:) Cena kolem 150 kč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so květen 29, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Mám novou zkušenost s kakaovým máslem...den po umytí vlasů mě vždycky svědí pokožka hlavy,mám ji suchou,tak jsem to zkusila namazat,a už se nedrbu,vlásky pak dýl vydrží,je to super,cítím jak mám hydratovaný vlásky ale nemastí se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Mám novou zkušenost s kakaovým máslem...den po umytí vlasů mě vždycky svědí pokožka hlavy,mám ji suchou,tak jsem to zkusila namazat,a už se nedrbu,vlásky pak dýl vydrží,je to super,cítím jak mám hydratovaný vlásky ale nemastí se


Zajímavé, chytréSmile To by mě nenapadlo;) Já to asi nezkusím, nerada si do vlásků dávám něco mastnějšího...ale někomu to asi určitě bude vyhovovat;)
A navíc i hezky vonětSmile Super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 5:18 pm    Předmět: Citovat

Heh, já kdybych si po umytí do vlasů dala kakaový máslo tak se můžu zrovna otočit a jít mýt znova Laughing Nedokážu si dost dobře představit, jak toto může fungovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Heh, já kdybych si po umytí do vlasů dala kakaový máslo tak se můžu zrovna otočit a jít mýt znova Laughing Nedokážu si dost dobře představit, jak toto může fungovat...


Noo, já mám z toho sice pocit docela podobný Laughing ..ale tak, asi se najdou i vlásky, které takový způsob rozmazlování ocení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 2:31 pm    Předmět: Citovat

Krissie napsal:
Jenne napsal:
Heh, já kdybych si po umytí do vlasů dala kakaový máslo tak se můžu zrovna otočit a jít mýt znova Laughing Nedokážu si dost dobře představit, jak toto může fungovat...


Noo, já mám z toho sice pocit docela podobný Laughing ..ale tak, asi se najdou i vlásky, které takový způsob rozmazlování ocení Smile

Já jsem ale neřekla že to matlám po umytí...řekla jsem že mě po umytí svědí hlava...dělám to tak,že dvě hodiny před každým mytím si napatlám hlavu máslem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 4:02 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Krissie napsal:
Jenne napsal:
Heh, já kdybych si po umytí do vlasů dala kakaový máslo tak se můžu zrovna otočit a jít mýt znova Laughing Nedokážu si dost dobře představit, jak toto může fungovat...


Noo, já mám z toho sice pocit docela podobný Laughing ..ale tak, asi se najdou i vlásky, které takový způsob rozmazlování ocení Smile

Já jsem ale neřekla že to matlám po umytí...řekla jsem že mě po umytí svědí hlava...dělám to tak,že dvě hodiny před každým mytím si napatlám hlavu máslem


Jo aha, já jsem to pochopila tak že to matláš po umytí... tak to potom jo, před umytím to může být fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krissie
41-80
41-80


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Denynka napsal:
Krissie napsal:
Jenne napsal:
Heh, já kdybych si po umytí do vlasů dala kakaový máslo tak se můžu zrovna otočit a jít mýt znova Laughing Nedokážu si dost dobře představit, jak toto může fungovat...


Noo, já mám z toho sice pocit docela podobný Laughing ..ale tak, asi se najdou i vlásky, které takový způsob rozmazlování ocení Smile

Já jsem ale neřekla že to matlám po umytí...řekla jsem že mě po umytí svědí hlava...dělám to tak,že dvě hodiny před každým mytím si napatlám hlavu máslem


Jo aha, já jsem to pochopila tak že to matláš po umytí... tak to potom jo, před umytím to může být fajn Smile


Tak to ano:) To jsme špatně pochopily;) ..v tom případě to může být super vynález a nápad;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.