Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4e8233b43b4720d3faa46b6c4dd9d5fbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2010 9:02 am    Předmět: Citovat

Vcera som si kupila cokoladovy krem na plet, vonia nejako umelo, moc mi neberie, a mam pocit, ze mam zlepenu pokozku. Tak som zo smeti vytiahla krabicku a precitala zlozenie. Ostala som uplne sklamana:

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Paraffin, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Citric Acid.

No vyzera to tak, ze si s nim budem natierat akurat tak päty. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 4:39 pm    Předmět: Citovat

Už delší dobu používám okurkový pleťový krém a olivový pleťový krém. Okurkový používám ráno, v létě když jsou šílené vedra tak i večer. Olivový používám jako ,,noční krém" a v mrazech i ráno. Jinak ten olivový používám i na přesušené ruce (v práci si je musím často mýt a dezinfikovat, preventivně používám konopný krém na ruce, taky výborný, ale občas nestíhám matlat) i na lokty a super. Před nedávnem jsem si koupila tělové máslo z kozího mléka. Myslela sem si že bude smrdět, ale má celkem příjemnou nevtíravou vůni a moje pokožka chrochtala blahem.
Teď jsem zkoukla jejich stránky a přemýšlím, že bych si pořídila pomerančový peelingový sprcháč. Máte ho někdo, popř. nevíte kde ho mají, zatím jsem ho nikde v obchodech neviděla.

(Jééje, to sem se zase rozjela Embarassed Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Používám na mastnou pleť okurkovou vodu a jsem maximálně spokojená.

Dám dostatečné množství na tampónek a setřu obličej. Taky krásně voní a chladí. Smile

Nic jiného jsem zatím nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ten cokoladovy krem je podla mna hrozny. Uz som sa z neho znova vyhadzala a naviac tak zvlastne, mam to zapalene a ked to aj vytlacim, tak sa tie vyrazky naleju znova a znova a bolia. Uz ho na tvar nedam. A to som mu chcela dat sancu aj napriek tomu zlozeniu. Na ruky a nohy je fajn, ale to je vsetko. Naopak vyrobky z kozieho mlieka su uplne uzasne. Krasne vonaju, su jemne a nedrazdia. Ale ani nepremastuju prilis - tak akurat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si tak nějak na zkoušku koupila pár výrobků od této značky...
Okurkový krém - nic moc, nějak se navstřebá a jen mě tak ublemcá, za mě ne...
Olivový krém tento Není špatný, používám na noc, je docela mastný, ale příjemný, do rána se krásně vsákne a pleť je jemnější...
A potom micerální voda, ta je skvělá (jinak nějakou lékárenskou jsem nidky neměla, takže nemůžu porovnat) tato
Jinak jsem se chtěla zeptat, jak moc je mastný ten denní kozí krém? Hledám něco, co bych mohla použít i ráno a nějak se nedaří, buď se po tom lesknu nebo to zase nemá žádný účinek, jako bych se nenamazala ničím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, já mám od nich okurkový krém a jako denní je bezva i na mou mastnější pleť, a kromě toho moc hezky voní Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Voní krásně, to ano, ale vážně se nevsákne a nevsákne Confused Strašně se po něm lesknu, ale třeba i hodinu/dvě po namazání a to mě vadí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to mně se teda vsakuje dobře...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stáňa
8-20
8-20


Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:08 pm    Předmět: krémy od ziaja Citovat

dámy tak vám s čistým svědomým mohu říct ,že mě osobně tyto krémy fakt vyhovují.dlouho jsem hledala krémy na ruce které se lehce vstřebávají a přitom nejsou masné ale krásně hebké.A věřte mě že moje ruce jsou velmy zatěžované troufnu si říct že víc než ty vaše neboď moje ruce slouží zároveň jako nohy-jezdím na vozíku tak jsou velmy špadné a vysušené.Ale od té doby co jsem začala používat krémy od ziaja tak jsou mnohem lepší a teď jsem zkoušela nový krém LIFTING SOLUTION-nanotechnologie=je to rozjasňující krém zároveň proti skvrnám -asi to je nějaká chemie ale je mi to úpřímně jedno jen když jsem spkojená.
A k tělovým krémům a sprcháčům mám taky jednu věc.Začala jsem používat sprcháč a krém na tělo pomerančové a jsem z něho fakt nadčená a dokonce je i piling pomerančový je fakt super ten piling mě zbavil staré kůže hlavně na loktech a ošoupal mě mozoly které mám na rukách škoda že jsem ještě nikde nenarazila na šampóny ani na jejich webovkách kde si kupuju jejich zboží protože v krámě toho mají málo Laughing ale je to asi na lidech nadarmo se neříká co člověk to názor a nemůže všem sedět stejná věc to byla jenom moje vlastní zkušenost tak snad jsem někomu pomohla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Divoženka
21-40
21-40


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Severov??chod

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Miluju, miluju ten kozí krém. Je to první krém, který jsem dopatlala až do dna. Je vhodný pro suchou pleť. Tu mám, ale když jsem na ni plácla jákýkoliv jiný krém (krom Maryny) tak z toho byly pupence Sad Po tomhle nejsou!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.