Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c113ac4ff3fb90c717b19fb67e8c62bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TiinnaLazer
81-160
81-160


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 153

PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Holky, děkuju Wink
Z e-shopu jsem původně objednávat nechtěla, protože bych na poštovném zaplatila pomalu víc, než stojí ten krém, ale teď jsem si tam projela celou nabídku a asi toho budu chtít víc, takže se to vyplatí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:19 pm    Předmět: Citovat

Používám měsíčkový krém, v bílo oranžovém kelímku, je skvěle mastný, něco pro vysušeniny jako jsem já, a koupila jsem ho tak za 40,- korun.
Jen na srovnání, zkoušela jsem normální a oční krém od Lancomu, a hrůza, kam se hrabe na Ziaju (takže není to o ceně) - ten měsíčkový je fakt dobrý krém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stáňa
8-20
8-20


Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:38 pm    Předmět: zaija Citovat

Holky já jsem si teď objednávala pár věcí a byla jsem fakt překvapena neplatila jsem žádné poštovné ani balné a mají tam fantastické jahodové sprcháže,ten šampón vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:40 pm    Předmět: Citovat

Po takové chvále, jakou tu většina na Zijaju pěje, nevím, co si o ní mám myslet. Dostala jsem krém na ruce s kozím mlékem a něčím tak hrozným jsem se snad ještě nemazala - už pár minut po použítí mám ruce ještě sušší než před ním, kůže je jak papír (ne tenká, ale hladká a suchá), všechno mi z rukou vyklouzává, jak jsou přesušené.
Chtěla jsem vyzkoušet nějakou pleťovou vodu na suchou pleť, ale po tomhle nějak nemám odvahu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stáňa
8-20
8-20


Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:51 pm    Předmět: ziaja Citovat

pravda krémy na ruce nic moc,ale ostatní věci jsou dobrý zvláště sprcháče pomerančovéa jahodové jaou fakt husté a krásně voní a krémy na pleť já jsem snima spokojená obzvlášť k kakaovým máslem na tělo mírně stmavuje pleť takže spousta lidí si myslí,že jsem opálená a to je příjemné po zimě když mám pleť jak pekař od mouky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Po takové chvále, jakou tu většina na Zijaju pěje, nevím, co si o ní mám myslet. Dostala jsem krém na ruce s kozím mlékem a něčím tak hrozným jsem se snad ještě nemazala - už pár minut po použítí mám ruce ještě sušší než před ním, kůže je jak papír (ne tenká, ale hladká a suchá), všechno mi z rukou vyklouzává, jak jsou přesušené.
Chtěla jsem vyzkoušet nějakou pleťovou vodu na suchou pleť, ale po tomhle nějak nemám odvahu Confused


Já bych se nebála a vyzkoušela - měla jsem tenhle krém taky a byl na houby, to jo... Ale jiné věci mi přišly nesrovnatelně lepší - okurkové tonikum - skvělé, micerální voda s řasami - taky dobrá, ale okurka lepší, okurkový krém - už jsem mu přišla na chuť - je fajn, příjemná konzistence, taková gelová, je lehoučký a pleť je pak hebká... Pak jsem měla ještě olivový krém, ale ten je na mě strašně mastný, mazala jsem na ekzém a to byl super... Wink
Chtěla bych vyzkoušet ještě to kakaové máslo/mléko na tělo - přítel mi nenápadně naznačil, že mu tělový krém Alverde s růží a mandlí dost nevoní Confused Tak tohle by snad mohlo?
Jinak mě ještě lákají ty jejich hydratační krémy s ovocem nebo s jogurtem - máte někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

Takže jsem jen měla smůlu na nejhorší výrobek nabídky? No dobrá, možná jí ještě dám někdy šanci, ale jestli si to budu vybírat sama, dám si sakra pozor na složení - tohle je samej silikon a paraben, oboje mi obecně nedělá dobře a tenhle krém je hotová tragédie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Takže jsem jen měla smůlu na nejhorší výrobek nabídky? No dobrá, možná jí ještě dám někdy šanci, ale jestli si to budu vybírat sama, dám si sakra pozor na složení - tohle je samej silikon a paraben, oboje mi obecně nedělá dobře a tenhle krém je hotová tragédie.


Mám naprosto stejnou zkušenost. Ten krém je šílenej, zrudla mi po něm kůže a svědila až praskala.Přičítala jsem to té silné nepříjemné parfemaci, je to hrozná chemka...Na druhou stranu ten olivový krém mi dost vyhovuje, právě tou svojí mastnotou.
Opravdu se při objednávce z netu neplatí poštovné? To mě dost překvapuje. Nevíte, kde mají nějakou ucelenou nabídku? V Rossmanovi mají už dlouho jen tu vodu s řasama, ale já mám suchou pleť, sprcháče a šampony nemají snad nikde.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stáňa
8-20
8-20


Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 8:15 pm    Předmět: zaija Citovat

opravdu se neplatí poštovné a sprcháče asi fakt nikde nemají taky jsem je scháněla a nikde nebyli teď v týdnu mě přišla objednávka a opravdu jsem neplatila poštovné mrkněte ještě na facebook tam se taky otom dost mluví http://www.facebook.com/pages/Ziaja-La-Rive-Pierre-Rene-%C4%8CR/162682190433818
a když tam mají různé akce tak se to fakt vyplatí netvrdím že mají všechno OK ale každému vyhovuje něco jiného a navíc ke každé objednávce dávají různé vzrorky já dostala asi 8 ks vzorků takže si každý může vyzkoušet co mu vyhovuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 9:50 am    Předmět: Re: zaija Citovat

Stáňa napsal:
opravdu se neplatí poštovné a sprcháče asi fakt nikde nemají taky jsem je scháněla a nikde nebyli teď v týdnu mě přišla objednávka a opravdu jsem neplatila poštovné mrkněte ještě na facebook tam se taky otom dost mluví http://www.facebook.com/pages/Ziaja-La-Rive-Pierre-Rene-%C4%8CR/162682190433818
a když tam mají různé akce tak se to fakt vyplatí netvrdím že mají všechno OK ale každému vyhovuje něco jiného a navíc ke každé objednávce dávají různé vzrorky já dostala asi 8 ks vzorků takže si každý může vyzkoušet co mu vyhovuje


Koukala jsem, že mají plno novinek a výrobků, které jsem zatím neviděla.
Pro tu akci bez poštovného jsi uváděla nějaký kód či heslo??


Už jsem to našla.Bez poštovného je to nad 600 Kč.


Naposledy upravil EvulinkaH dne so březen 19, 2011 10:09 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.