Jak si myjete vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c92faf22ac8b261d5c6dcdde94d6c3cbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Někdo tady píšete, že používáte při mytí třeba tři, čtyři různé přípravky. Nevím, nevím, nejsou z toho vlasy trochu zmatené? Shocked Všeho moc škodí...

Přihodím svůj postup Embarassed : Myju tak jednou za tři dny, dvakrát stejným šamponem(hennový, lepší bylinný,...), poté kondicioner(třeba též hennový, bylinný). . Někdy vlasy ošetřím (místo kondicionerem) maskou(nejlépe olivovou)...
Vlasy nechám po umytí zabalené v ručníku, schnou několik hodin jen. Rozčesávám za sucha, samozřejmě. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:34 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Tak teď jsem zmatená z té teploty vody, já zase někde četla, že po opláchnutí studenou vodou se vlasy míň mastí a lesknou se. A teď slyším opak, že je to ničí, to jsem si myslela jenom o horké vodě. Nevíte někdo, jak to je? Možná mýt jenom studenou by je ničilo, ale když to jenom nakonec tou studenou opláchnu, myslíte, že je to poškozuje?


Ano, tohle jsem slyšela taky a mockrát, studená voda na závěr by měla vlasům trochu "zatahnout pory" a ten pak prý není tak náchylný k poničení. Ale netuším jestli je to pravda. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ano, tohle jsem slyšela taky a mockrát, studená voda na závěr by měla vlasům trochu "zatahnout pory" a ten pak prý není tak náchylný k poničení. Ale netuším jestli je to pravda. Confused

To jsem taky četl. Smile A protože se zatáhnou póry, vlasy se méně mastí.
Nicméně, když jsem na to pustil regulérně studenou vodu, tak mi prostě vlasy lezly z hlavy víc než při vlažný... dokonce jsem ucpal odtok. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
ilona napsal:
Ano, tohle jsem slyšela taky a mockrát, studená voda na závěr by měla vlasům trochu "zatahnout pory" a ten pak prý není tak náchylný k poničení. Ale netuším jestli je to pravda. Confused

To jsem taky četl. Smile A protože se zatáhnou póry, vlasy se méně mastí.
Nicméně, když jsem na to pustil regulérně studenou vodu, tak mi prostě vlasy lezly z hlavy víc než při vlažný... dokonce jsem ucpal odtok. Laughing


...to se lucifere nadá ale nic dělat. Jsi chlap a mi to máme jiný než holky. I když to na mě není vidět, taky jsem měl o hodně delší vlasy než na fotu( skoro do půlky zad), tak vím svý. Pokud to máš určený genama, že budou padat, tak budou. Na to žádná kosmetika nepomůže. Holt příroda je mocná. Možná ten děj zpomalíš, ale..... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
...to se lucifere nadá ale nic dělat. Jsi chlap a mi to máme jiný než holky. I když to na mě není vidět, taky jsem měl o hodně delší vlasy než na fotu( skoro do půlky zad), tak vím svý. Pokud to máš určený genama, že budou padat, tak budou. Na to žádná kosmetika nepomůže. Holt příroda je mocná. Možná ten děj zpomalíš, ale..... Sad

Jo, jednoho dne. Ale zatím to tím ještě určitě nebude... jsem ještě mladej studentík gymnázia. Možná za pár let. (A pak už doufám bude funkční klonování vlasů.) Vlasy mi teď padaj přirozeně... spíš málo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
kkk napsal:
...to se lucifere nadá ale nic dělat. Jsi chlap a mi to máme jiný než holky. I když to na mě není vidět, taky jsem měl o hodně delší vlasy než na fotu( skoro do půlky zad), tak vím svý. Pokud to máš určený genama, že budou padat, tak budou. Na to žádná kosmetika nepomůže. Holt příroda je mocná. Možná ten děj zpomalíš, ale..... Sad

Jo, jednoho dne. Ale zatím to tím ještě určitě nebude... jsem ještě mladej studentík gymnázia. Možná za pár let. (A pak už doufám bude funkční klonování vlasů.) Vlasy mi teď padaj přirozeně... spíš málo. Smile


tak to jóóó, to tě ta kštice ještě vydrží 10-15 let a pak se modli, aby už to klonování bylo v rozkvětu a šlo to koupit jako celaskon(šumivej) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 3:08 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
tak to jóóó, to tě ta kštice ještě vydrží 10-15 let a pak se modli, aby už to klonování bylo v rozkvětu a šlo to koupit jako celaskon(šumivej) Very Happy

NJo, modlím se už teď. Laughing Jako prevence. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

Hm..tak jsem si to všechno pročetla, pocit zmrzlého mozku ze studené vody znám taky, to je hrůůůza:-) Já se s tím moc nebabrám, myju jak kdy, někdy co 3 dny, někdy vydržím déle, používám teplou vodu, našampónuju, momentálně Alvedre, spláchnu a hotovo. Někdy splachuju odvarem z břízy a někdy bávám masku Balea nebo něco na konečky. Pak zabalím do ručníku a při oblíkání mi spadne, takže pak to už nechám doschnout, rozčešu suché, někdy až na druhý den ráno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:23 am    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Někdo tady píšete, že používáte při mytí třeba tři, čtyři různé přípravky. Nevím, nevím, nejsou z toho vlasy trochu zmatené? Shocked Všeho moc škodí...

Přihodím svůj postup Embarassed : Myju tak jednou za tři dny, dvakrát stejným šamponem(hennový, lepší bylinný,...), poté kondicioner(třeba též hennový, bylinný). . Někdy vlasy ošetřím (místo kondicionerem) maskou(nejlépe olivovou)...
Vlasy nechám po umytí zabalené v ručníku, schnou několik hodin jen. Rozčesávám za sucha, samozřejmě. Smile


Já to psala. Moje vlasy nejsou zmatené ani trošičku. To bych je potom nemohla mít tak dlouhé. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

citace:
Já to psala. Moje vlasy nejsou zmatené ani trošičku. To bych je potom nemohla mít tak dlouhé. Very Happy Wink

No mozna jsou prave zmatene a proto rostou az tam, kam obycejnym smrtelnikum nikdy nedorostou:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.