Lingerie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=572502c40ace345dfc2297fd661feccdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Mě by se právě kraječky mooc líbily, ale přemýšlela jsem, jestli by nebyly vidět právě pod nějakým lehkým materiálem...


záleží asi jakým... pokud máš sukni tenkou na tělo, tak asi jo.. já mám sukně samé vzdušné, tak tam asi ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

ale zase na druhou stranu, ať se klidně rýsují Wink (krajky i ty klipsny...) jednou za čas, proč ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:08 pm    Předmět: Citovat

Jste mě holky inspirovali, jdu vyhrabat korzet, podvazky a spol. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
ale zase na druhou stranu, ať se klidně rýsují Wink (krajky i ty klipsny...) jednou za čas, proč ne Wink


mně by zajímalo, jestli se to chlapům fakt tak líbí, jak hlásí reklama.. má s tím některá z vás zkušennost? Laughing

edit, ptám se na to jury a on:
Hanička [19:09, út, 20.04.10]
hele ty jsi mužská jednotka.. líbí se ti podvazky?

Jiřík [19:10, út, 20.04.10]
to jsou takový ty nesmysly na nohách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:14 pm    Předmět: Citovat

Tak tomu mému se líbí moc Smile Akorát říká, že je škoda, že ještě nemám na konci punčoch takové ty kraječky...jenže ty s nimi na podvazky u nás neprodávají a mají je sice na internetu, ale stojí majlant Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Mému se taky líbí... (a ostatní mě zas tak moc nezajímají...) Když v nich ženská prý normálně chodí venku, tak to dostává jinou dimenzi... Mi bylo řečeno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

já mám takového přízemního no, zkuste si to vysvětlovat fyzikovi Rolling Eyes ... Laughing co není úlet, to je zbytečný.. Laughing leda bych mu rafinovaně nakecala, že tohle úlet je. Laughing

s tou kraječkou navrchu jsou dražší než ty obyč? jsem si právě chtěla pořídit kraječkový..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Třeba se mu to zalíbí, až je budeš mít Wink třeba si to jako fyzik neumí pořádně představit a pak se bude(š) divit Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Třeba se mu to zalíbí, až je budeš mít Wink třeba si to jako fyzik neumí pořádně představit a pak se bude(š) divit Wink Laughing


už jsem mu to polopatě vysvětlila.. no holt nemůže rozumět všemu, já zas nerozumím tomu, co dělá on.. Laughing a jak jsme dohromady krásně vzdělaní.. Laughing

no každopádně to zkusím.. stejně už jsem jak postava z historického filmu, tak proč to nedotáhnout..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Já mám v plánu tento: http://mojepuncochy.cz/pradlo-a-doplnky/cleopatra-rhodos-6-ti-podvazkovy-pas.html

Dva podvazkové pásy, takovou tu "běžnou konfekci" doma mám, ale na normální nošení to není, spíš tak na večer, kdy předpokládám, že stejně brzo skončím v posteli. Prostě 4 tenké šňůrečky s plastovýma držákama mi moc nevyhovují a ty punčochy prostě neudrží. 6 masivních kovových už by fungovat mělo i na každodenní nošení. Navíc je dost vysoký a nebude klouzat, kam nemá.

Rýsování pod sukní mě neštve - zaprvé nemám sukně úzké a zadruhé je to detail, kterého si fakt všímá málokdo a když už si všimne, tak ať má radost, že jsou na světě ještě ženské, co vědí, co jsou punčochy Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.