Original Silicea Balsam

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb198d6becb43508facba49edfd6a4d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 8:42 am    Předmět: Original Silicea Balsam Citovat

Vcera mi konecne prisiel tento balzam http://www.silicea.com/cz/_templates/images/cz/2produkt_balsam.png. Mate s nim niekto skusenosti ? nikde na fore ani zmienka, pritom ked som ho objavila zostala som prijemne zaskocena ucinkami ktore by mal mat...zacala som ho brat vcera a podam prve hlasenie tak po mesiaci ale i tak by ma zuajimali skusenosti s nim Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Felisha
0-7
0-7


Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 5:52 am    Předmět: Citovat

Ahoj, siliceu piji už asi 5 měsíců a začala jsem jí užívat hlavně na nehty, protože jsem se nemohla zbavit třepení ani rok po sundání gelových nehtů a teď pozoruji, že mám nehty opravdu krásně pevné a vůbec se netřepí. Jinak vlasy mi rostou stále stejně jen možná méně padají, ale nemohu říct. Píší, že se má užívat dlouhodobě, tak to chce asi vytrvat a ne hned hodit za hlavu Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 7:09 am    Předmět: Citovat

hej ale zas co je dlhodobe SmileSmile no ja som na konci prveho 500 ml balenia, a mam este dve...som zvedava ci sa to nejak prejavi, aj ked mam pocit ze na nechtoch to uz trochu poznat ide Smile tak dufam ze za dalsi mesiac to bude poznat poriadne Cool inak dakujem za odpoved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.