Květinové vody Salus
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04669280bd3d467036929d61e0028f49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadá - používáte někdo květinovou růžovou vodu od Salusu?
Mám ji doma a mají se po ní lépe rozčesávat vlasy, ale mě moc nevoní, ta vůně je taková zvláštní...
Nemáte někdo tušení, jestli to aspoň trochu zlepší vlasy, když se to používá trochu déle? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak mě napadá - používáte někdo květinovou růžovou vodu od Salusu?
Mám ji doma a mají se po ní lépe rozčesávat vlasy, ale mě moc nevoní, ta vůně je taková zvláštní...
Nemáte někdo tušení, jestli to aspoň trochu zlepší vlasy, když se to používá trochu déle? Question

Já jsem si před týdnem koupila květinovou vodu - Lemon tee tree a ta teda voní úžasně - aspoň mi Smile Vybírala jsem ji jak na pleť, tak i aby se hodila na vlasy...Květinové vody mají dodávat hydrataci, a ten můj Lemon tee tree má taky zlepšovat kvalitu vlasů...tak uvidíme..snad aspoň vlasy trochu zvláční a nebudou suché...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Tak mě napadá - používáte někdo květinovou růžovou vodu od Salusu?
Mám ji doma a mají se po ní lépe rozčesávat vlasy, ale mě moc nevoní, ta vůně je taková zvláštní...
Nemáte někdo tušení, jestli to aspoň trochu zlepší vlasy, když se to používá trochu déle? Question



No ja ji uplne miluju,jak vuni tak pouzivani(jen ted nebyly penizky a nemohla sem si koupit dalsi,ale uz se tesim az je mit budu a hned pobezim pro tuto vodicku Wink )No kdyz jsem si ji do vlasku strikala opravdu se pak lepe rozcesaly(aj milackovi jsem to davala a byl spokojeny)Neni to zadny elixir ale myslim ze je to zdrave a spis je to pro vlasky prijemne pohlazeni Very Happy A s tou vuni si hlavu nelam na vlakach vydrzi fakt chvilinku(par minut a je fuc)-pro tebe asi dobre,kdyz ti nevoni Wink Ale pro me velka smula Crying or Very sad Ja ji doporucuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

Vílo, tys tu hodně psala o Salusu, nevíš, jaké jsou ty jejich květinové vody? Já si na něco takového teď brousím zoubky Razz Prý se po tom vlásky dobře rozčesávají Smile Je to jako vodička nebo spíš olejíček? jako jestli to mastí vlasy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Vílo, tys tu hodně psala o Salusu, nevíš, jaké jsou ty jejich květinové vody? Já si na něco takového teď brousím zoubky Razz Prý se po tom vlásky dobře rozčesávají Smile Je to jako vodička nebo spíš olejíček? jako jestli to mastí vlasy..

Ty květinové vody jsou dobré, náááádherně voní a nejsou mastné, není to olej - pročti si to na stránkách salusu www.salus-mh.cz . Sice ta vůně ve vláskách nevydrží, ale líp se rozčesávají a dodávají vláhu. Já je mám ráda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adretea
41-80
41-80


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:38 pm    Předmět: Citovat

píšu s křížkem po funuse (poslední příspěvěk 14.června Very Happy), ale nevíte, kde se dají v praze koupit v kamenném obchodě? nejlépe v Praze 6 nebo někde poblíž
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

já jsem si dneska koupila květinovou vodu neroli, ale bohužel mě v obchodě nenapadlo podívat se na expiraci... a až doma jsem zjistila, že je 01/08.. a účet samozřejmě jako naschvál nemám.. myslíte, že to hodně vadí, že je prošlá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

Ja mam ruzovou, kupovala jsem ji minuly rok na jare v DMku a nemuzu rict, ze by se nejak "zkazila"...je v poho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:32 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
já jsem si dneska koupila květinovou vodu neroli, ale bohužel mě v obchodě nenapadlo podívat se na expiraci... a až doma jsem zjistila, že je 01/08.. a účet samozřejmě jako naschvál nemám.. myslíte, že to hodně vadí, že je prošlá?

Egle, myslím si, že se na ní nemá co zkazit, navíc obsahuje malé procento alkoholu, který to snad trošku konzervuje Wink

A abych připojila svou zkušenost s květovými vodami: mám je moc ráda, ale používám je pouze na pleť, na vlasy ne. Teď používám třetí lahvičku, zkouším různé druhy - nejprve to byla meduňka (ta mi sedla asi nejlíp), pak levandule (taky nebyla špatná, ale nevoněla mi) a teď mám růži. Používám ji tak, že ji nastříkám na vatičku a přetřu obličej nebo ho přímo postříkám po umytí lávovkou.

Četla jsem, že rozmarýnová květová voda odstraňuje lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 2:34 pm    Předmět: Citovat

A jaký efekt má růžová voda na vlasy? Já znám jen růžovou vodu jako cukrářskou přísadu... Ale jak koukám, bude to téměř totéž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.