Politika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2034b1aae49ad88f0e236dd83a46418aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Můj vztah k politice:
Zajímá mě i mimo volby, jsem aktivní (člen politické strany)
10%
 10%  [ 5 ]
Chodím volit, zajímá mě před volbami, čtu volební programy
52%
 52%  [ 24 ]
Volím, ale moc mě nezajímá, programy příliš nestuduji
21%
 21%  [ 10 ]
Nevolím, nezajímá mě
4%
 4%  [ 2 ]
Jsem znechucen(a), nevolím, nemá to cenu
10%
 10%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 46

Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

co se týče toho klipu, je hezké, že se někdo do něčeho takového iniciuje. ale někoho to může urazit. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Taky z něj mám docela dobrý pocit, ale vycházím zatím jen z Otázek Václava Moravce, kde docela dobře válcoval Paroubka. Přijde mi, že je v tomhle mnohem obratnější než Topolánek a to je dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

No já se o politiku zajímám dost. Politické debaty apod. už tedy nesleduju, jednak nemám moc kde ani čas a taky už jsem asi z takového duševního masochismu vyrostla Laughing Spíš se informuju z novin, případně rádia, internetu.

Agresivní kampaň mě nijak zásadně nevytáčí, sice něco je možná trochu přes čáru, na druhou stranu to ale považuju jednoduše za obraz současného stavu společnosti. Ale billborardy apod. pro mě nejsou to hlavní Wink

No, klip mě opravdu "pobavil". Jasně, všichni důchodci bydlí na venkově a volí levici Rolling Eyes Moji prarodiče třeba byli bráni v podstatě jako kulaci, za komunistů jim sebrali všecko, takže levici fakt nevolí Rolling Eyes Což je asi zároveň odpověď na otázku, kam se přikláním já - pochopitelně k pravici Wink Ale neodsuzuju ten klip úplně, zase znám řadu lidí, na které by to sedělo... jenom by to nemuselo být uděláno takovou všeobjímající a vulgarizující formou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 8:42 am    Předmět: Citovat

Nevím, jestli se teď na mě všichni nevrhnou, když řeknu, že nesnáším pravici - ale jo, nesnáším pravici Very Happy Pravicové názory některých lidí mi přijdou hodně sobecké a ODS mě točí do vrtule. Navíc mi přijde, že spousta mladých lidí (tím samozřejmě nemyslím členy tohoto fóra) volí pravici jenom proto, že antikomunismus je teď in a kdo je komunista, je horší než čert. Jenže ne všechno, co je doleva, je komunistické - stejně jako ne všechno, co je doprava, je fašistické. Extrémy jsou prostě špatný vždycky.
Komunisty nevolím. Volila jsem ČSSD, dokud se tam nedostal Paroubek - ten opravdu škodí lidem a na tom se myslím shodnou jak pravicově tak levicově orientovaní Smile Nicméně jisté vajíčkové a podobně incidenty vůči němu mi přijdou opravdu hodně nedůstojné. Stejně jako ten klip, o kterém se tu diskutovalo Smile

Teď se chystám volit některou z neparlamentních stran. Dinosaurů už mám fakt dost. A taky mě docela zaujala defenestrace, co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Taky z něj mám docela dobrý pocit, ale vycházím zatím jen z Otázek Václava Moravce, kde docela dobře válcoval Paroubka. Přijde mi, že je v tomhle mnohem obratnější než Topolánek a to je dobře.


no Topolánek byl hulvát Laughing Nečas vypadá jako chytrý a vzdělaný pán, docela jsem si toho o něm dost načetla, a přesvědčil mě, takže letos asi poprvé budu volit ODS, a nestydím se za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 8:59 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Kataska napsal:
Taky z něj mám docela dobrý pocit, ale vycházím zatím jen z Otázek Václava Moravce, kde docela dobře válcoval Paroubka. Přijde mi, že je v tomhle mnohem obratnější než Topolánek a to je dobře.


no Topolánek byl hulvát Laughing Nečas vypadá jako chytrý a vzdělaný pán, docela jsem si toho o něm dost načetla, a přesvědčil mě, takže letos asi poprvé budu volit ODS, a nestydím se za to Smile


Jdu taky Embarassed mě totiž žádná volební kampaň nic neříká, spíš mě zajíma to co předvedly "politicky" před kampaní...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

Co si jinak myslíte o tom inkriminovaném videu/rozhovoru, které odepsalo Topolánka? Ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, nenašla jsem v tom nic špatného, měl to být neoficiální rozhovor. Topolánek holt nebyl dost podezřívavý a opatrný a řekl co si myslí, ale nebylo to nic špatného.
Přišlo mi to jako něco připraveného, co ho mělo dostat z politiky a bylo to postavené vlastně na ničem. Možná urazil Fischera, ale to, že Paroubek neustále někoho uráží, nad tím se nikdo už nepozastavuje.
Ale myslím, že ve výsledku to pomohlo jak ODS, tak samotnému Topolánkovi, divím se mu, že kvůli svému zdraví neodešel z politiky dřív, za těch pár let začal vypadat strašně ztrhaně a staře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:14 am    Předmět: Citovat

kataska: tak já to video neviděla a ani po tom nijak netoužím. Já začínám mít dojem, že něktreří můžou všechno a druzí nemůžou nic. Já sem teď na nemocensky a když sem viděla kolik dostanu, tak sem se teda fakt vytočila a to už nemluvím o té o pětinu snížené PPM. Pan Paroubek si dělá složku s fotkama svých "nepřátel", uráží všechny okolo sebe a je to OK. Ale pak někdo z pravice zakopne a je z toho afera, že by se z toho jeden potentoťkoval...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

wensdy: taky si myslím, že současná forma předvolebních kampaní už je k ničemu. Nevím, jak v Praze, ale na Vysočině vidím jen billboardy ČSSD, KSČM a dědka Zemana, občas někde zastrčený nějaký malý plakátek TOP 09 a ODS, formátu max. A2 s nevhodně volenými hesly Confused
Levice, myslím tím hlavně ČSSD osočuje pravici, Zeman osočuje Paroubka, mají "řešení" a "ví, jak z krize", ale nikdy to nejde přes šetření peněz, podporu podnikání a firem, což je základ Sad Pravice se zase konstruktivně nebrání a neapeluje s vhodnými vysvětleními pro levicové voliče. Člověk opravdu musí vycházet z toho, co ta která strana dělá prakticky před volbami a jak logická vysvětlení a řešení poskytuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:22 am    Předmět: Citovat

Řekla bych, že co se týče osočování a nenávistných billboardů, tak si ODS a ČSSD nemají co vyčítat. Možná je to na Vysočině jinak, ale tady ve východních Čechách vídávám nenávistné billboardy ODS a ČSSD asi tak stejně často. Jak když se děti perou na pískovišti Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.