Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0136932daf36135f75618614a26ba788Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:06 pm    Předmět: Citovat

já hennovala před zrcadlem, pod sebe akolem sebe jsem pro jistotu dala noviny, a až jsem se divila, že jsem je znečistila minimálně, něco spadlo do umyvadla a to šlo lehce umýtSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:09 pm    Předmět: Citovat

já si dala na tu igelitovou čepici péřovou kapuci z přítelovy bundy, vypadala jsem jako bych se měla vydat na sibiř, ale nic jiného už jsem kolem hlavy omotávat nemusela:-) příště dám opět kapuci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 2:17 pm    Předmět: Citovat

ja davam okolo hlavy lyziarsku ciapku vlnenu , a tiez s hennou spavam SmileSmile uterak je moc tazky to by som neprezila ani hodinu Smile Bordel okolo mi nevadi, umyt to je najmenej, skor to ze chcem mat vsetko rovnomerne prekryte Shocked mam uplne svetlunke blond vlasy, a kedze davam cervenu hennu a cim sytejsia tym lepsia Smile vyzera to vcelku nevabne ked mam celu hlavu nafarbenu a niekde pac cm mojej farby Smile vyskusam pohram sa s tym a uvidim co to spravi Very Happy prinajhorsom sa do tej vane postavim, a hlavu si vymacam v tej miske s hennou Very Happy ale myslim ze tak daleko to urcite nezajde Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 4:36 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy barvím henou každá týden. Jsou pak sice obarvené nepravidelně, ale když je nepravidelně obarvíte každý týden (a pokaždé trochu jinak), tak to vypadá dobře. A hlavně nemám žádné odrosty.

Na jedno barvení spotřebuju vrchovatou lžíci heny, takže balení za 150 Kč mi vyjde asi na 10 týdnů, což jde.

Nanáším po umytí a na hlavě nechám tak 5 minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 4:40 pm    Předmět: Citovat

Jednu LZICI? To si ale obarvis vlasy jen tak jako svrchu, ne? Myslim tim, ze kdyz stahnes vlasy do culiku, tak je to obarvene a jinak moc ne, ne? S takhle malym mnozstvim bych teda neobarvila ani prd - ale mozna jsem soudruh z NDR a nekde delam chybu Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 4:57 pm    Předmět: Citovat

si děláš srandu s jednou lžící ne? Laughing

řekla bych, že máš podobnou hustotu jako já a já bych jednou lžící obarvila max. odrosty a to ještě max. zvrchu.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

No jedna lyžica by nestačila ani mne , a príde mi zbytočné 1 lyžicu týždenne Shocked radšej raz mesačne ale poriadne , nech sú všetky vlásky jednotne zregenerované a ofarbené :-O a hlavne 5 min mi príde ako absolútne krátky čas za ktorý ta henna nestihne nič pustiť Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Mám vlasy kousek pod pás a celkem husté (myslím). Henu dávám po celé délce všude po povrchu hlavy a pak ještě vlasy rozdělím na půl a dám všude tam, kde si eventuelně dělám pěšinky, copy.

Vlasy mám obarvené hezky všude (podle mého vkusu) a rozhodně jsem s tím spokojenější, než s odrosty po 1 měsíci (to bych nesnesla).

Samozřejmě, že takhle obarvím jen lehce dozrz, rozhodně nemám nějak rudou hlavu jako po chemické barvě. Ne, henu nepoužívám jako regeneraci.

Vrchovatá lžíce je ideální, když to zaleju vodou, je toho 4x tolik a to mi bohatě stačí.

Někomu může přijít zbytečné barvit každý týden 5 minut. To chápu. Mě zase přijde zbytečné barvit 8 hodin. A jednou za měsíc je na mě vážně málo, i jednou za 3 týdny je málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

já měla hennu na hlavě 5h a moc mi to neobarvilo Shocked příště nechávám přes noc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ja mam osobne takove patnacticentimetrove (kdyz hooodne moc) harecko, a hennila jsem ted o vikendu ponekolikate sama (btw, uz mam i fotky, jen to dostat z fotografa a nahodim do galerky Smile)

Driv jsem si delala hennu celkem "tuhou" prave sem se bala, aby nestekala, ale zaliskana byla cela koupelna krom me hlavy, protoze se to drolilo a opadavalo ... zredila jsem a v pohode blaticko Smile

Jinak hennim odpredu, naberu si takove male hovinko na spicky prstu, shrabnu vlasy smerem dozadu a plesknu nad celo a rozetru dozadu. Takhle osetrim pred zrcadlem oblast "od ucha pres celo k uchu" tedy tam, kde jsou ty odrosty nejvic videt. Jakmile je napatlano tohle, promnu to prsty jako bych si myla hlavu samponem (ale setrneji), aby se ta henna dostala skutecne vsude. nakonec hodim hlavu do vany do predklonu a napatlam zadek s tim, ze delky se mi mrcasi vsude mozne, ale hlavne ze se to dostane az k hlave. Nakonec namatlam i delky, smotam do drdolu (nebo neceho na ten zpusob), nasadim sikovnej modrej pytlik do kose, koupaci cepici a nakonec rucnik ... Smile snazim se delat tak aby vic henny bylo na hlave nez v okoli ... tak snad muj navod nekomu pomuze Smile

Jeste mne napadlo na barveni odrostu (zatim jsem ale nerealizovala), ustrihnout konec (svar) tuby od zubni pasty co dosla, vymyt vnitrek, naplacat dovnitr te tuby po dukladnem vymyti od pasty hennu a jezdit jak s lopusakem od luny po pesinkach a vymackavat ... nikde by nemelo nic kapat ani tect natoz padat, pak by se to jen "uplacalo" aby se to dostalo i kousek vedle ... kdo ma odvahu a cas, muzete zkusit zrealizovat a pak podejte info Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.