Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a86d6f64a5167a91b1d777f7ed349ea6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já měla hennu na hlavě 5h a moc mi to neobarvilo Shocked příště nechávám přes noc..


Jestli ti neobarvila za 5 hodin!!!!, tak máš špatnou henu a kup si jinou.

Já používám egyptskou henu, zalévám ji horkou vodou a kdybych ji nechala na hlavě 5 hodin, tak bych zářila oranžově do dáli jak reflexní vesta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Upřímě se děsím dne, kdy si na hlavu budu muset dát barvící hennu. Ještě nikdy se mi totiž nepodařilo rovnoměrně naplácat bezbarvou. Takže to jednou bude pěkná batika Laughing Snad je ten šedivý den ještě hooodně daleko.
Jinak nanáším dřevěným kuchyňským štětcem Fackelman, vypadá jako štětka na natírání. A nakonec "vytřu" misku s hennou vlasama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Margarette napsal:
porcelainswan napsal:
já měla hennu na hlavě 5h a moc mi to neobarvilo Shocked příště nechávám přes noc..


Jestli ti neobarvila za 5 hodin!!!!, tak máš špatnou henu a kup si jinou.

Já používám egyptskou henu, zalévám ji horkou vodou a kdybych ji nechala na hlavě 5 hodin, tak bych zářila oranžově do dáli jak reflexní vesta.



Nepovedala by som hned že zlá henna, nevieme aký odtien použila, na aký základ, akú značku a podobne Smile Margarette ak si hennovala prvý krát, nemôžeš hned čakať farebné základy...henna sa časom a opakovaným farbením usádza a lepšie chytá...a tak isto záleží na odtieny aký máš vlastný a aký chceš dosiahnuť ..akú značku si použila ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Margarette napsal:
porcelainswan napsal:
já měla hennu na hlavě 5h a moc mi to neobarvilo Shocked příště nechávám přes noc..


Jestli ti neobarvila za 5 hodin!!!!, tak máš špatnou henu a kup si jinou.

Já používám egyptskou henu, zalévám ji horkou vodou a kdybych ji nechala na hlavě 5 hodin, tak bych zářila oranžově do dáli jak reflexní vesta.


mám dosti hrubé i husté vlasy, a další faktor je, že to bylo první hennování.

barvu jsem měla hennu logonu kaštan, odlesky to nějaké udělalo, ale představovala jsem si to jinak Laughing uvidíme další henněníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Margarette napsal:
porcelainswan napsal:
já měla hennu na hlavě 5h a moc mi to neobarvilo Shocked příště nechávám přes noc..


Jestli ti neobarvila za 5 hodin!!!!, tak máš špatnou henu a kup si jinou.

Já používám egyptskou henu, zalévám ji horkou vodou a kdybych ji nechala na hlavě 5 hodin, tak bych zářila oranžově do dáli jak reflexní vesta.


mám dosti hrubé i husté vlasy, a další faktor je, že to bylo první hennování.

barvu jsem měla hennu logonu kaštan, odlesky to nějaké udělalo, ale představovala jsem si to jinak Laughing uvidíme další henněníSmile


Aha, tak to se omlouvám, to nebude henou. Mě nenapadlo, že bys dávala hnědou na hnědou Smile Já když se řekne hena, tak si představím vždycky jenom zrzavou nebo červenou. Sorry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 6:09 am    Předmět: Citovat

Margarette: v pohodě, chtěla jsem vlasy ztmavit, ale spíš se udělaly do zrzjavascript:emoticon('Laughing')
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 7:07 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Margarette: v pohodě, chtěla jsem vlasy ztmavit, ale spíš se udělaly do zrzjavascript:emoticon('Laughing')


Zda sa mi ze baby chvalili hnedu hennu lush, vraj nechyta do zrz..Skus si pozret to vlakno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

No takže dnes som hennovala Very Happy a hlásim úspešné zvládnutie tejto misie, a svojpomocne Smile Vdaka vaším radám som to nejak sklbila,štetec som vyhodila, henna bola trošku redšia, časť som spravila pred zrkadlom , časť som spravila v predklone, a výsledok uvidím ráno Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Vetala napsal:
No takže dnes som hennovala Very Happy a hlásim úspešné zvládnutie tejto misie, a svojpomocne Smile Vdaka vaším radám som to nejak sklbila,štetec som vyhodila, henna bola trošku redšia, časť som spravila pred zrkadlom , časť som spravila v predklone, a výsledok uvidím ráno Smile Cool


gratulace Very Happy pak nahlas výsledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 7:09 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Vetala napsal:
No takže dnes som hennovala Very Happy a hlásim úspešné zvládnutie tejto misie, a svojpomocne Smile Vdaka vaším radám som to nejak sklbila,štetec som vyhodila, henna bola trošku redšia, časť som spravila pred zrkadlom , časť som spravila v predklone, a výsledok uvidím ráno Smile Cool


gratulace Very Happy pak nahlas výsledky.



Taakze Smile henna chytila krasne a vsade, prekontroloval mi to rano aj drahy Smile Very Happy krk nieje orandzovy, ani usi , proste parada Cool teraz uz mozem sama si kedykolvek dat hennu a nemusim na nikoho cakat, unikatne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.