Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=217f0c9b5acdb6b75406c37d53f3db65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:05 am    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Trpajzlig napsal:
Dám rukavice, hlavu nad umyvadlo a jedu a patlám, patlám....a nejdřív začínám jakoby uvnitř vlasů...a končím u konečků...


presne tak isto to robím, ale dlho som nepoužívala rukavice. mala som pocit, že hennu najlepšie nanesiem holými rukami, ale už som si zvykla, nebavilo ma stále si drhnúť oranžové ruky


Chirurgické rukavice, nad vanu a patlama, patlama.. Teď jsem si uvědomila, že je to jako bych nanášela šampon, hódně šamponu.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:24 am    Předmět: Citovat

Aaaano, chirurgicke rukavice rulezz Laughing

Ja se postavim v koupelne pred zrcadlo, scesu vsechny vlasy prsty dozadu (jakoby na culik), pravou rukou naberu trochu bahynka (tak po spojnici prvnich clanku malicku a ukazovacku) a plesknu to nad ucho a radne rozmatlam ... takhle pokracuju pres vrsek hlavy az po druhe ucho, nasledne lehce promnu, pripadne bahynka pridam a pak zacinam hennit zadni cast: vezmu pramen (plus minus autobus jaky se udela), zvednu ho od hlavy, ke korinkum plesknu trosku blaticka a pak dalsi davku rozmatlam po delce toho pramene. Nakonec ho jakoby proti smeru rustu omotam okolo vrsku hlavy a takhle pokracuju se vsema pramenama dokud nemam na hlave doslova kolecko z vlasu.

A zbytek blaticka nakydam do toho kolecka a rozetru okolo Cool

Ztraty henny jsou minimalni, znecisteni koupelny taky (coz se neda rict o smyvani, jelikoz mame tu tlakovou setrici hadici a nejen vana ale i okachlickovane steny pak vypadaji jako po nastriku hnedou fixirkou Laughing).

Smyvam v predklonu ve vane Smile

P.S. A henna skutecne drzi a nepusti: hennim s brylema na ocich, abych videla, kam to vlastne patlam a nozicky uz mi za tu doby chytily krasnou jakoby matne zlatavou barvu Laughing puvodne byly cerne Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
olo Cool

P.S. A henna skutecne drzi a nepusti: hennim s brylema na ocich, abych videla, kam to vlastne patlam a nozicky uz mi za tu doby chytily krasnou jakoby matne zlatavou barvu Laughing puvodne byly cerne Laughing


Já mám opačný problém.. Mně henna černé nožičky vyžrala do bíla..Very Happy Ale možná to bude i tím citronem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:30 am    Předmět: Citovat

aha Laughing ja pouzivam ocet no ... na to je asi slaby Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

Mne sa naposledy zapáčil nánášania henny pomocou kuchynskej stierky Embarassed Prefektne sa tým henna rozotrela po celom prameni, nič z toho nekvapkalo a ešte aj miska v ktorej som to mala bola nakoniec celkom čistá, lebo sa mi to tým podarilo takmer úplne vyhrabať Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:58 pm    Předmět: Citovat

já jsem pořád nějak nenašla "svůj" způsob nanášení Rolling Eyes Když jsem ještě bydlela doma u rodičů, tak jsem hennila u velkého zrcadla, rozpatlala po pěšinkách, pak vlasy hodila nad vanu, rozpatlala nad krkem a tak nějak celkově po hlavě ze všech stran a pak zbytek rozetřela na délky.
Teď mám koupelnu bez zrcadla (teda mám umyvadlo se zrcadlem, ale radši henním ve sprše, která je za dveřma a bez zrcadla) a teda nic moc... Rolling Eyes Většinou nějakým způsobem udělám pěšinky, do kterých to narvu a pak přehodím do předklonu a víceméně chaoticky nabírám hrsti bláta a snažím se je cpát co nejvíc k hlavě a rovnoměrně distribuovat. Když jsem spokojená s množstvím henny u hlavy, tak ještě chvilku "šamponuju", prostě to prstama mydlím sem tam, abych měla henu opravdu všude. Do délek nechávám asi čtvrtinu z původního množství henny, protože už je mám dost zrzavé a nevymývají se. Napatlám jak kondicionér, koncema vytřu misku, trochu prohňácám, umotám drdol na temeni, zabalím a zagumičkuju do několika igeliťáků a obalím ručníkem.
Flekatá nebývám jen díky předchozím vrstvám henny, ale cítím, že to moje nanášení prostě není ono, pořád mi to nějak nejde... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 10:45 am    Předmět: Citovat

Nevím, kde je odkaz na to video (ale někde se tu po stránkách poflakuje), nicméně nejvíc se mi osvědčilo podle jednoho videa začít na temeni, napatlat pramen a zatočit do šnečka, pak brát a patlat postupně prameny hned okolo a omotávat to furt kolem toho šnečka, až takhle člověk sebere, napatlá a omotá všecky vlasy. Nevím, jak u delších vlasů, než mám já, ale já u tohohle způsobu nanášení nadělám nejmíň bordelu, protože všechno hennované se "uklízí" do toho šneka nahoře. Takže bordel dělá jenom to, co spadá při práci s tím jedním pramenem vždycky. A taky mi vyhovuje, že to dělám nad umyvadlem, takže jsem ve stavu celkem vzpřímeném a aj to má kam padat, a zároveň na sebe celou dobu vidím do zrcadla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 12:13 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Nevím, kde je odkaz na to video (ale někde se tu po stránkách poflakuje), nicméně nejvíc se mi osvědčilo podle jednoho videa začít na temeni, napatlat pramen a zatočit do šnečka, pak brát a patlat postupně prameny hned okolo a omotávat to furt kolem toho šnečka, až takhle člověk sebere, napatlá a omotá všecky vlasy. Nevím, jak u delších vlasů, než mám já, ale já u tohohle způsobu nanášení nadělám nejmíň bordelu, protože všechno hennované se "uklízí" do toho šneka nahoře. Takže bordel dělá jenom to, co spadá při práci s tím jedním pramenem vždycky. A taky mi vyhovuje, že to dělám nad umyvadlem, takže jsem ve stavu celkem vzpřímeném a aj to má kam padat, a zároveň na sebe celou dobu vidím do zrcadla.

Do šnečka? to je zajímavé a asi i praktické Smile nicméně já to patlám podobně akorát ne do šnečka, ale do jednoho pramene, který pak vypadá jak jednorožec. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 2:29 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Nevím, kde je odkaz na to video (ale někde se tu po stránkách poflakuje), nicméně nejvíc se mi osvědčilo podle jednoho videa začít na temeni, napatlat pramen a zatočit do šnečka, pak brát a patlat postupně prameny hned okolo a omotávat to furt kolem toho šnečka, až takhle člověk sebere, napatlá a omotá všecky vlasy. Nevím, jak u delších vlasů, než mám já, ale já u tohohle způsobu nanášení nadělám nejmíň bordelu, protože všechno hennované se "uklízí" do toho šneka nahoře. Takže bordel dělá jenom to, co spadá při práci s tím jedním pramenem vždycky. A taky mi vyhovuje, že to dělám nad umyvadlem, takže jsem ve stavu celkem vzpřímeném a aj to má kam padat, a zároveň na sebe celou dobu vidím do zrcadla.


to si neviem predstaviť, ale vypadá to dobre .... nevieš poradiť ako by som to video mohla nájsť? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 10:11 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Juanitta napsal:
Trpajzlig napsal:
Dám rukavice, hlavu nad umyvadlo a jedu a patlám, patlám....a nejdřív začínám jakoby uvnitř vlasů...a končím u konečků...


presne tak isto to robím, ale dlho som nepoužívala rukavice. mala som pocit, že hennu najlepšie nanesiem holými rukami, ale už som si zvykla, nebavilo ma stále si drhnúť oranžové ruky


Chirurgické rukavice, nad vanu a patlama, patlama.. Teď jsem si uvědomila, že je to jako bych nanášela šampon, hódně šamponu.. Laughing


To já si vystačím i se svačinovejma sáčkama na rukou Very Happy Jinak nanáším po pěšinkách (asi čtyrech) a nakonec za ušima a kolem krku. Jediný co jsem moc nevyřešila jsou ty vlásky po stranách obličeje, nevím jak to přikrýt aby mi to neuschlo během působení - když jsem si dělala řidší směs tak to bylo celkem ok, ale zas mi to teklo na čelem dolů a hustší zase hned uschne. Naštěstí mám nazrzlý vlasy, takže to moc není vidět, ale stejně mě to štve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.