Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bbc32c644bb576cbd35fa0b029177c89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

Ja som si zatial hennu dávala iba raz, ale - bolo to všade, potom som 2 hodiny drhla kúpelňu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 4:45 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Ja som si zatial hennu dávala iba raz, ale - bolo to všade, potom som 2 hodiny drhla kúpelňu....


Tak poprvý to ještě nemáš tak vychytaný, to pak dalším a dalším hennováním vychytáš. Já taky při prvním hennováním hennu měla všude po koupelně. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Ja som si zatial hennu dávala iba raz, ale - bolo to všade, potom som 2 hodiny drhla kúpelňu....

Jaaaj, to já bych měla i po tom roce a půl co barvím hennou taky koupelnu jak prase, takže hennování mileráda přenechávám mamce, kámošce a mńově teď i přítelovi (hmm moc dobře mu to jde, je z nich nejlepší Very Happy ). Sama bych si asi netroufla, i když možná se tak někdy stane, až nebude k dispozici ani jeden...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nesnei
8-20
8-20


Založen: 12.1.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Nehennujem dlho, ale vždy som zababrala len umývadlo Laughing Nad ním máme zrkadlo, takže v ňom vždy kontrolujem, či to mám poriadne... Začínam na strane nad uchom, prechádzam cez čelo k druhému a potom riešim zadné vlasy. Zvyknem si vždy jednou rukou pridržiavať už napatlané pramene, aby som nebola celá farebná, a potom ich stáčam na temene do drdola. Našťastie máme zrkadlo trojdielne otváracie, takže otvorením a nastavením bočných strán sa vidím celkom slušne zo všetkých strán Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

No na to priateľa asi fakt nenahovorím Very Happy ... Mojkať, česať to hej - ale už viem čo by na to hnusné blato povedal:D .... Ja vždy pekne keď je na služobke (chodí každý druhý týždeň na pár dní na Slovensko - veď tak sme sa aj spoznali Very Happy ) tak si robím všetky tieto zábaly a masky a chodím kozmetičke, spávam v bavlnených ponožkách s krémom na paty a podobne Very Happy ... No a okrem toho, mám pocit, že viac bolo všade okolo ako na mojej hlave ... neako mi to príliš teda nešlo - odlietalo na všetky strany po kusoch... ešteže som stihla tú kúpelňu upratať Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

Nesnei napsal:
Nehennujem dlho, ale vždy som zababrala len umývadlo Laughing Nad ním máme zrkadlo, takže v ňom vždy kontrolujem, či to mám poriadne... Začínam na strane nad uchom, prechádzam cez čelo k druhému a potom riešim zadné vlasy. Zvyknem si vždy jednou rukou pridržiavať už napatlané pramene, aby som nebola celá farebná, a potom ich stáčam na temene do drdola. Našťastie máme zrkadlo trojdielne otváracie, takže otvorením a nastavením bočných strán sa vidím celkom slušne zo všetkých strán Wink


Tak to si macher Smile ... my tiež máme také .... ale mne tá henna tak divne stekala alebo normálne odletovali kusy toho bahna a tak Very Happy - žeby som jej mala veľa? ... alebo málo vlasov na tolko henny? ... Pretože mne na hlave skončilo minimum Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Nesnei napsal:
Nehennujem dlho, ale vždy som zababrala len umývadlo Laughing Nad ním máme zrkadlo, takže v ňom vždy kontrolujem, či to mám poriadne... Začínam na strane nad uchom, prechádzam cez čelo k druhému a potom riešim zadné vlasy. Zvyknem si vždy jednou rukou pridržiavať už napatlané pramene, aby som nebola celá farebná, a potom ich stáčam na temene do drdola. Našťastie máme zrkadlo trojdielne otváracie, takže otvorením a nastavením bočných strán sa vidím celkom slušne zo všetkých strán Wink


Tak to si macher Smile ... my tiež máme také .... ale mne tá henna tak divne stekala alebo normálne odletovali kusy toho bahna a tak Very Happy - žeby som jej mala veľa? ... alebo málo vlasov na tolko henny? ... Pretože mne na hlave skončilo minimum Smile

a kterou hennou jsi hennila? Já třeba když měla hennecolor, ta docela lítala, zlatá blond to bylo víc bordelu po koupelně než na kámošce, ale teď co mám lamdu je to minimum co z těch vlasů spadne. Asi je dobře namletá, na tom asi taky docela záleží.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:47 pm    Předmět: Citovat

Vďakabohu tú bezfarebnú! ... Lebo to by som mala flaky po chrbte, rukách pri ušiach ako mi to stekalo a po celej kúpeľni flaky tiež asi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:51 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Vďakabohu tú bezfarebnú! ... Lebo to by som mala flaky po chrbte, rukách pri ušiach ako mi to stekalo a po celej kúpeľni flaky tiež asi Very Happy

no dobře, ale to byla Hennecolor? ta se dost drolí no... nebo aspoň mě se teda drolila tak, že fakt jí bylo víc na zemi než na vlasech.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:54 pm    Předmět: Citovat

nenene .. to som len narýchlo v dm kúpila, že nech vyskúšam čo to je Smile.
A super, zlatú blond chcem - tá sa tiež drolí hej? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.