Osvedcene sposoby nanasania henny vlastnorucne a bez pomoci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a316bf5271ecac46b757ad8bab81fb4fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
nenene .. to som len narýchlo v dm kúpila, že nech vyskúšam čo to je Smile.
A super, zlatú blond chcem - tá sa tiež drolí hej? Very Happy

Tak DMkovou jsem měla jenom měděnou myslím, taky se docela drolila... No právě ta zlatá blond, beru jí skoro jako bezbarevnou, i když možná se drolila že tam byly ty další příměsi, co já vím... Nebo to možná zkusit mixnout s nějakým kondišem, třeba by se to pak nanášelo líp, posledně to bylo jenom s vodou a to teda byla síla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ja som do toho dala plllllno oleja, krabičku a pol tej henny a teplú vodu. A lush má aj zlatú blond?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:06 pm    Předmět: Citovat

.... oprava teda Lambdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:19 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
.... oprava teda Lambdu.

Lamba má i zlatou http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7902 ale není to čistá cassia, ale i s bylinkama, takže vlastně skoro to samý co zlatá blond od hennecolor. No každopádně Lamda je namletá úžasně, ale já barvím tou barevnou hennou Smile Možná se zkus zeptat ve vlákně o Lambdě, jestli se to dobře nanaášelo, jak je namletá. Ale obecně bych se u ní odpadávání při nanášení tolik nebála jako u hennecolor Smile Jinak možná to to teklo po vlasech právě proto, že jsi oleje dala až moc... já dávám na 100g henny asi dvě nebo tři lžíce olivovýho maximálně, spíš tak dvě a nikde mi nic nestýká po vlasech dolů, vodu dávám jako ibiškovej čaj asi 2 deci (jeden ne uplně plnej hrníček).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

No to som dala určite viac teda Smile ... ale aj tak plná väčšia miska toho bola ... tiež som mala 120g a neviem si predstaviť mať tú misu blata na hlave a že by to držalo v podstate ešte ... preto sa pýtam, či toho nebolo aj neako veľa napríklad:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No to som dala určite viac teda Smile ... ale aj tak plná väčšia miska toho bola ... tiež som mala 120g a neviem si predstaviť mať tú misu blata na hlave a že by to držalo v podstate ešte ... preto sa pýtam, či toho nebolo aj neako veľa napríklad:)

Já dávám 100g henny, ne 120g Wink Vlasy mám do pasu, jemný. 120g buud dávat asi až je budu mít po zadek Very Happy Je to možná zbytečně moc, ale pravda, ta DM by se drolila i tak. Zkus možná tu jinou značku, třeba tu Lambdu co jsem psala výše. A bude obecně kvalitnější, takže i líp namletá než ta z DM. A třeba míň oleje, aby to tolik neteklo, vody stačí ten menší hrníček, a nemělo by to ani tolik stékat, ani se to tolik drolit... snad Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka: ono chvilku trva, nez vychytas tu spravnou konzistenci, ja kdyz s hennovanim zacinala (hennecolor bordo), v misce to vypadalo paradne, ale na hlave se to okamzite zacinalo drolit ... mela jsem celkem bobky, ze kdyz to jeste vic naredim, tak to potece, ale na hlave to zas trosku "vyschlo" pri tom nanaseni, i kdyz v misce to bylo mnohem tekutejsi ...

Zkus priste pridat trosku vic vody (pokud se ti to droli) spise, nez oleje. Ale zas ne moc, jinak to potece Smile
Co jsem mela moznost vyzkouset, cista Lamda je naprosto dokonale namleta a vubec se nedroli, je pravdepodobne ze ty "krabickove" Lamdy na tom budou alespon podobne.

Jinak ono se to blato "vtlaci"mezi vlasy a ten zbytek pak drzi sam, jako kdyby to bylo lepidlo Smile jeste se mi nestalo, ze by mi ten muj "motanec" co mi vznikne pri hennovani, samovolne z hlavy spadnul (a to i kdyz se pak predklonim do hlavy a chci ho smyt Laughing), tak je to kompaktni.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 8:16 pm    Předmět: Citovat

Z vlastní zkušenosti se mi lépe nanášela cassia, lépe držela a skoro vůbec netekla, spíše se drolila, když jsem to nepřehnala s vodou. Barevná lawsonie ta už mi stéká víc, ale dá se to vydržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 8:41 am    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No to som dala určite viac teda Smile ... ale aj tak plná väčšia miska toho bola ... tiež som mala 120g a neviem si predstaviť mať tú misu blata na hlave a že by to držalo v podstate ešte ... preto sa pýtam, či toho nebolo aj neako veľa napríklad:)


No, myslím, že jsou to počáteční problémy. Moc oleje není dobré, protože zvlášť ta zlatá pak nebude moc barvit a chce to správnou konzistenci Určitě by ti mělo stačit 100g, spíš i míň. Když se nanáší štětcem, je i menší spotřeba. Místo toho oleje zkus kondicionér nebo masku, konzistence je pak lepší, ale měla by být bez silikonů, třeba z alverde.
Jenom mírná oprava je to LAMDA Laughing
Ale z mojí zkušenosti, ty krabičky od Lamdy jsou srovnatelné s hennecolor.
Možná by mohla stačit i čistá cassia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 3:26 pm    Předmět: Citovat

tak to by ma skutočne nenapadlo, že masku ....... to neako neznehodnotí tú hennu? Smile .... by som sa asi bála do nej niečo takto capnúť ... no oleja teda dám menej nabudúce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.