Zahalovani muslimek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c30c5c02ca429869304b2ec83f25b7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Každý muž, který se modlí nebo prorocky mluví s pokrytou hlavou, zneuctívá toho, kdo je mu hlavou,
a každá žena, která se modlí nebo prorocky mluví s nezahalenou hlavou, zneuctívá toho, kdo je jí hlavou; je to jedno a totéž, jako kdyby byla ostříhaná.
Jestliže si žena nezahaluje hlavu, ať se už také ostříhá. Je-li však pro ženu potupné dát se ostříhat nebo oholit, ať se zahaluje
. (1K, 11, cca 5-6)
a ještě sem při téhle příležitosti dam jeden vers, ze stejné kapitoly.
Spousta dnešních křesťanů si po přečtení takovéhle věci řeknou tak akorát,že je to blbost a dělaj jako by to přehlídly Idea .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:

"Cožpak vás sama příroda neučí, že pro muže jsou dlouhé vlasy hanbou,
kdežto pro ženu ctí? Vlasy jsou jí totiž dány jako závoj.
" (1K, 11, konkretni cisla versu sem zapomela a nechce se mi to hledat)

- Tohle by mluvilo pro nas, dlouhovlase holky, ale co chudaci Kafinek, Lucifer a spol.? Smile Very Happy Very Happy
Tak zrovna tohle mě neštve.Fairy by ti řekla proč Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

A nepovím, nepovím...Odpověď najdete v Kafinově galerii! Wink Very Happy
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
asi bych to chápala tak, že pokud ženská nechce, aby na ní bylo pohlíženo jako na kus masa (tedy s touhou, řečeno decentně) něměla by se chovat a tedy i oblékat vyzývavě. Vlasy jsou jedním ze symbolů ženskosti a je v zájmu ženy, pokud nechce být obtěžována, tyto své ženské symboly skrývat. Pokud obtěžována být chce:) tak by je naopak ukazovat měla


To je možná jeden z důvodů, proč nerada chodím ven s rozpuštěnými vlasy - nemám ráda, když na mě chlapi čučí (oslovit se většinou neodváží, na to se tvářím moc nepříjemně Wink ). Z téhož důvodu zásadně nenosím krátké sukně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 12:48 am    Předmět: Citovat

Arrow DAnielo, toto je mé věčné dilema. Já si ráda vyjdu s rozpuštěnými vlasy, PROTOŽE na mě lidi čučí, ale u mnohých je mi to nepříjemné! Stejné je to v létě s krátkou sukní. SLuší mi, je mi pohodlná, ale zase se cítím moc odhalená. Zkrátka, mladí hezcí inteligentní muži a zvláště Vlkoni, čučte, ostatní ne! Laughing
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 5:26 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Arrow DAnielo, toto je mé věčné dilema. Já si ráda vyjdu s rozpuštěnými vlasy, PROTOŽE na mě lidi čučí, ale u mnohých je mi to nepříjemné! Stejné je to v létě s krátkou sukní. SLuší mi, je mi pohodlná, ale zase se cítím moc odhalená. Zkrátka, mladí hezcí inteligentní muži a zvláště Vlkoni, čučte, ostatní ne! Laughing


Dobrá, rozhodla jsi sama.... Twisted Evil už se do Tvé galerie nepodívám... Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, a jaks přišel na to, že nejsi mladý hezký inteligentní muž? Shocked Wink Laughing
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Clondyku, a jaks přišel na to, že nejsi mladý hezký inteligentní muž? Shocked Wink Laughing


no to je zcela jasné , mladý zaručeně nejsem, o hezkosti bych také dost pochyboval neb vlastníme doma zrcadlo no, inteligence by se snad našla....někdy, při světlých chvilkách.... možná.... Twisted Evil Wink jediné co na tuty vím, že jsem mužského pohlaví..... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 9:46 pm    Předmět: Citovat

Vše je relativní. Jsi velmi mladý proti mé 86leté babičce, hezký také docela jsi (ne že nám zpychneš), o IQ nepochybuji...no a kde je problém? He? Wink Very Happy
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 5:54 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vše je relativní. Jsi velmi mladý proti mé 86leté babičce, hezký také docela jsi (ne že nám zpychneš), o IQ nepochybuji...no a kde je problém? He? Wink Very Happy


Takže se na Tebe může podívat (čučet), každý, kdo jde po ulici... Wink ,
což se normálně děje, když jde krásná a na první pohled, zajímavá baba.... Twisted Evil Wink
Dobrá, ukecala jsi mě Embarassed , jdu se podívat do Tvé galerie.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.