Vandrování/Vandry/Tremp
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=744f15577e3f06f963f5f32260d5fe6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Túlanie prírodou je pre mna jedna z najkrajších vecí na svete. Keď môžem idem,aj ked iba do parku,alebo na blízke jazerá ,k hrádzi, do botanickej záhrady (to neviem či sa ráta Laughing )...
Najradšej mám cyklovýlety, aj keď iba sama,pretože nikoho sa mi nepodarilo zatiaľ ukecať Evil or Very Mad
Ešte viac ma to baví čo chodím na VŠ,pretože kade chodím, tade si v duchu(niekedy asi aj nahlas Embarassed ) určujem čeľade,latinské názvy..a tak Embarassed jednoducho príjemné s užitočným Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

Tak já se hlásím taky, i když dlužno přiznat, že jsem spíš tremp-teoretik Embarassed
Vyrostla jsem na trempské hudbě a babiččiných historkách z mládí a snila o tom, že až budu velká...
Jenže pak jsem velká byla, pár vandrů zkusila a zjistila, že svět je už úplně jiný než v těch starých písničkách a babiččiných historkách. Nebo je to možná tím, že jsem se nikdy nechytla žádné pořádné trempské party, ani nevím, kde nějakou najít. Ale i když nevlastním ani usárnu ani jiné "povinné vybavení", troufám si tvrdit, že duši trempky mám.

Tak jestli něco naplánujete, ráda se přidám, nebude-li vám to vadit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 1:14 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Najradšej mám cyklovýlety, aj keď iba sama,pretože nikoho sa mi nepodarilo zatiaľ ukecať Evil or Very Mad

Taky mám hrozně ráda cyklovýlety, jenže se tak jednou za rok uvolí je někdo se mnou absolvovat a to je strašně málo Sad Já nevím, proč ty lidi v mém okolí mají takovou averzi ke kolům. Samotnou mě to bohužel vůbec nebaví, to si jezdím jen tak po městě a za město, ale nic většího.
Vandry mám ráda hlavně kvůli lidem, se kterými se jde a té atmosféře, ale kvůli ekzému chodím jen na max 3 dny a to už je moc, ideální jsou 2. A nesnáším tahání báglu a balení miliardy nezbytností, to mě hrozně mučí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 2:01 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
psilocybe napsal:
Najradšej mám cyklovýlety, aj keď iba sama,pretože nikoho sa mi nepodarilo zatiaľ ukecať Evil or Very Mad

Taky mám hrozně ráda cyklovýlety, jenže se tak jednou za rok uvolí je někdo se mnou absolvovat a to je strašně málo Sad Já nevím, proč ty lidi v mém okolí mají takovou averzi ke kolům. Samotnou mě to bohužel vůbec nebaví, to si jezdím jen tak po městě a za město, ale nic většího.
Vandry mám ráda hlavně kvůli lidem, se kterými se jde a té atmosféře, ale kvůli ekzému chodím jen na max 3 dny a to už je moc, ideální jsou 2. A nesnáším tahání báglu a balení miliardy nezbytností, to mě hrozně mučí.

Tiež nechápem čo majú proti. Ale ja ma mám v mojom okolí tak všeobecne lenivých ľudí s miliónmi "dôvodov" a výhovoriek prečo niekam neísť...ale už si zvykám. Tiež chodím iba po okolí...
Keď idem sama, aspoň nemusím nikoho čakať alebo niekoho(veľmi rýchleho cyklistu) dobiehať s vyplazeným jazykom Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
curupury
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tak já se za trampa nepovažuju Embarassed ,ale děsně ráda se toulám přírodou,ať už s manželem ,když mě vezme sebou na nějakej ten vandr, nebo jenom tak ,po lese u nás za vsí LaughingČlověk občas sjezdí půlku republiky ,aby pak zjistil ,že kouzelný místečko na toulání má v podtstě za barákem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 4:01 pm    Předmět: Citovat

tak mi zrovn padl koločundr.. no nic.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 8:32 am    Předmět: Citovat

Hlásím se Wink Od sedmi let jsem byla ve skautském oddíle, a jak už bylo zmíněno výše, to člověka poznamená na vždy Laughing Bohužel oddíl se nám už před lety rozpadl, s lidmi z něj jsem pak ještě jezdila pár let někam na vandr aspoň párkrát do roka. Teď už jezdím jen s mým drahým, ale občas se mi zasteskne pro větší skupince.

Ke trepům jako takovým, aspoň jak je vnímám já, jsem vždycky měla hodně blízko, i když usárnu teda sbalit neumím Embarassed

Proti polívkám z pytlíku nic nemám, sice jsem schopná uvařit i na ohni i jiná jídla, ale když je zrovna zima, a nejlépe k tomu i prší, tak setakové rychlé a teplé jídlo hodí Smile
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Sice som nebola skautka ale do prirody som chodila odmalicka s dedom... On mi poukazoval cely les nad dedinou... Este aj teraz ked som unho, nevynecham sancu prejst sa lesom, prechadzka medzi stromami mi dava neskutocnu energiu a pozitivne myslienky a silu.. Je to na nezaplatenie.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Já taky moc ráda chodím budto jen tak ven,nebo i na ty zmiňované výléty a túry..kór tady po čechách a i na Slovensku(Vysoké Tatry)tam se mooc ráda vracím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 1:41 am    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
...pretože kade chodím, tade si v duchu(niekedy asi aj nahlas Embarassed ) určujem čeľade,latinské názvy..a tak Embarassed jednoducho príjemné s užitočným

Já jsem na tom podobně... ale občas mám pocit, že to bylo lepší dřív, když člověk v blažené neznalosti prostě viděl "hezkou kytku" a "pěkný strom", místo toho aby se pořád užíral tím, že si zrovna nemůže vzpomenout, jak se ta potvora jmenuje nebo jak je to latinsky Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.