Vandrování/Vandry/Tremp
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 5:53 am    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Já jsem na tom podobně... ale občas mám pocit, že to bylo lepší dřív, když člověk v blažené neznalosti prostě viděl "hezkou kytku" a "pěkný strom", místo toho aby se pořád užíral tím, že si zrovna nemůže vzpomenout, jak se ta potvora jmenuje nebo jak je to latinsky Smile.

No občas to je na šľak trafenie,ked si nie a nie spomenúť... Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 7:25 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Já kudy chodím, tudy to cpu do děcek... Rolling Eyes Teda latinské názvy nevím, stačí mi to česky, ale i tak si připadám často dost divně. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 12:49 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Laughing Laughing Laughing Já kudy chodím, tudy to cpu do děcek... Rolling Eyes Teda latinské názvy nevím, stačí mi to česky, ale i tak si připadám často dost divně. Confused

aspoň tvoje děti nebudou jak já... já rozeznávám kdytky na pampelišky, sedmikrásky, žlutý kytky, bílý kytky, červený kytky, fialový kytky.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margarette
81-160
81-160


Založen: 12.1.2010
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Laughing Laughing Laughing Já kudy chodím, tudy to cpu do děcek... Rolling Eyes Teda latinské názvy nevím, stačí mi to česky, ale i tak si připadám často dost divně. Confused


Když jsem byla malá, tak se mnou rodiče hráli hru a teď ji hraju se svým přítelem. Když začnou na jaře rašit kytičky, tak ten, co daný druh uviděl jako první, dostává pusu Smile Výhodou je správné pojmenování. Mno, zní to banálně, ale je to celkem sranda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 7:29 am    Předmět: Citovat

Margarette, to je dobrý! Jenom musím počkat, až se mi v "mužstvu" síly trochu vyrovnají - přece jenom by teď dostalo všechny pusy nejstarší dítě, které už leccos umí, zatímco prostřední se teprve učí a nejmladšímu je to fuk (kromě odkvetlých pamepelišek, se kterými je velká legrace). Ale pusy by chtěli všichni a nebylo by fér, že pro některé by byly z důvodu věku nedosažitelné...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Hurááá, začínáme! Dneska výletík - vláčkem, pak 6km pěšky (zastávka na zřícenině) a zase vláčkem... Poslední kilák na vlak byl tedy krizový, musela jsem to nejmladší poponášet, už ho bolely nožičky a nastoupila únava, ale dali jsme to! Jako k vandru to má daleko předaleko, ale už aspoň něco se dá podniknout. Jsem nadšená!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so květen 15, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

Taky se hlásím... A koukám, že skauti jsou všude Very Happy akorát narozdíl od většiny, co se tady vyjádřila, jsem v oddíle stále aktivní, vedu ho...
Takže tábor každý rok 3 týdny, v průběhu tábora přespání někde v horách (i s dětma teda...), každý rok puťák do nějakých hor, dřív s partou, teď už jen s přítelem...
S přítelem jezdíme s cestovkou Alpina na přechody hor - zajišťují jen dopravu, pak jde se skupinou průvodce, co to tam zná, čili žádná "snobárna"... Vloni jsme šli Vladeasu a Bihor, letos se chystáme na Fagaraš, juch! (no jo, jsme ujetý na Rumunsko...)
Jinak mám za sebou i vandr bez psaí 24 hodin + fungování až do další noci, super zážitek... (a taky puťák s lehkým otřesem mozku, taky super zážitek) Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 4:36 am    Předmět: Citovat

Tak tento týden vyjíždím konečně ven... sice pouze jako doprovod jedné třídy, jede se pod stany , já pod širák na 3 dny.. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 4:38 am    Předmět: Citovat

Tak jsem byl před 14 dnama na trempu s dvěma spolužákama ze základky... když opomenu, že každému z nás je půlstoletí a k ideální postavě máme všichni hodně daleko, stálo to zato !!! Tento měsíc budeme tuto akci pro velký úspěch opakovat... člověk by nevěřil, jaká sranda je, když místo poslouchání ptáků na cestě, posloucháte řeči svého spolužáka na téma jeho nohy a kopec před náma... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Tak jsem byl před 14 dnama na trempu s dvěma spolužákama ze základky... když opomenu, že každému z nás je půlstoletí a k ideální postavě máme všichni hodně daleko, stálo to zato !!! Tento měsíc budeme tuto akci pro velký úspěch opakovat... člověk by nevěřil, jaká sranda je, když místo poslouchání ptáků na cestě, posloucháte řeči svého spolužáka na téma jeho nohy a kopec před náma... Wink Laughing

A máte stany, nebo spíte pod širákem? Pod širákem jsem nikdy nespala a myslím,že po tom ani netoužím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.