Prááce a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcffa5a8a22642af978a7f1312c0a906Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Catenato, Arrow díky Tobě i ostatním, že mě vidíte takovou, jakou bych být chtěla. Je pravda, že se taková hrozně snažím být, protože po všem, co jsem si od dětství prožila, to nutně potřebuji, abych přežila. Nechci, opravdu nechci skončit na psychiatrii jako troska. Ale ve skutečnosti jsem toho psychiatra už potřebovala - a částečně potřebuji bohužel stále. Víc to nebudu řešit a rozebírat, to nemá smysl. TeĎ mě hlavně trápí, že mě všude odmítají, nikde mě nikdo nechce - je to strašně deprimující.
Aha Arrow díky za podnětné příspěvky, určitě jsi mě aspoň povzbudil, že ten svrab nemusí trvat věčně. Nu což, budu se rvát dál. Škoda, že na podnikání teĎ fakt nemám podmínky...Asi bych do toho jinak praštila.
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Jejej, práce. Very Happy

Po zkušenosti ze tří bývalých firem, kde jsem pracovala, nyní konečně můžu říct, že si svojí práce a šéfa velice vážím. Pracuju v malé rodinné obchodní firmě. Pro šéfa je prioritní rodina, za kterou by snad položil život, je to neskutečně férový člověk, který dokáže mou práci ocenit slovně i finančně. Cením si hlavně toho "slovně", protože je to pro mou "dušičku" moc důležité. Někdy je těžké komunikavat s klienty, mnohdy je však těžší koordinovat lidičky, se kterými pracuji. Jsem vděčná, že jsem dostala tuhle šanci a dokázala jsem se odrazit takřka ode dna. Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:57 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Jejej, práce. Very Happy

Po zkušenosti ze tří bývalých firem, kde jsem pracovala, nyní konečně můžu říct, že si svojí práce a šéfa velice vážím. Pracuju v malé rodinné obchodní firmě. Pro šéfa je prioritní rodina, za kterou by snad položil život, je to neskutečně férový člověk, který dokáže mou práci ocenit slovně i finančně. Cením si hlavně toho "slovně", protože je to pro mou "dušičku" moc důležité. Někdy je těžké komunikavat s klienty, mnohdy je však těžší koordinovat lidičky, se kterými pracuji. Jsem vděčná, že jsem dostala tuhle šanci a dokázala jsem se odrazit takřka ode dna. Embarassed Laughing



a ty nejsi veterinářka??? a já si myslel... víš ty zvířátka a tak.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

kkk,
nechtelo by se Ti pripsat, coze jsi delal na te Kamcatce? me by to ohrome zajimalo ...
Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A.d.é.l. napsal:
Jejej, práce. Very Happy

Po zkušenosti ze tří bývalých firem, kde jsem pracovala, nyní konečně můžu říct, že si svojí práce a šéfa velice vážím. Pracuju v malé rodinné obchodní firmě. Pro šéfa je prioritní rodina, za kterou by snad položil život, je to neskutečně férový člověk, který dokáže mou práci ocenit slovně i finančně. Cením si hlavně toho "slovně", protože je to pro mou "dušičku" moc důležité. Někdy je těžké komunikavat s klienty, mnohdy je však těžší koordinovat lidičky, se kterými pracuji. Jsem vděčná, že jsem dostala tuhle šanci a dokázala jsem se odrazit takřka ode dna. Embarassed Laughing



a ty nejsi veterinářka??? a já si myslel... víš ty zvířátka a tak.. Rolling Eyes


Chodila jsem na veterinu pomáhat nějaká ta léta. Ze zdravotních důvodů mi studium prostě nebylo dovoleno, bohužel. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Teď už mi díky práci na veterinu nezbývá moc času... tak opečovávám alespoň tu zoo, co mám doma. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Jééé, takový zajímavý životy, i když některý hodně těžký. Doufám, že jednou budu moct taky povídat nějakej životní příběh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Tohle je vlastně docele zajímavý téma:


Já se teď trápím nad učením, abych udělal zkoušky na něco, co mě vlastně vůbec nebavi, ale pro zaměstnavatele pak budu cennější. Já si tím vlastně pojistím "židli" pod sebou.
No jo vlastně Idea ještě ty zkoušky udělat. Tak mě lidi držte 6. února palečky, nebo mě budete muset někdo zaměstnat Wink

A co vy, taky děláte taky něco, co nechcete, ale děláte to, protože by jste pak nemohli dělat to, co máte rádi?
Jé, málem jse se do toho zamotal Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Tohle je vlastně docele zajímavý téma:


Já se teď trápím nad učením, abych udělal zkoušky na něco, co mě vlastně vůbec nebavi, ale pro zaměstnavatele pak budu cennější. Já si tím vlastně pojistím "židli" pod sebou.
No jo vlastně Idea ještě ty zkoušky udělat. Tak mě lidi držte 6. února palečky, nebo mě budete muset někdo zaměstnat Wink

A co vy, taky děláte taky něco, co nechcete, ale děláte to, protože by jste pak nemohli dělat to, co máte rádi?
Jé, málem jse se do toho zamotal Shocked


Budu držet palečky, Kááááá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:


A co vy, taky děláte taky něco, co nechcete, ale děláte to, protože by jste pak nemohli dělat to, co máte rádi?
Jé, málem jse se do toho zamotal Shocked


Jaj, tohle je takové moje celoživotní téma. Zjistil jsem si dvě věci:

- jsou období, kdy člověk a tedy i já musí dělat i to, co ho hodně nebaví
- v těchto obdobích řvu jak kocour v kleci jatý a mám chuť být radši homeless

Takže výsledek je, že celým svým směřováním se snažím dělat to, co mě baví, což se mi ale daří jen mimo zaměstnanecký poměr. Teď je to mimořádně dobré, vysloveně se často těším na pondělí Smile)) Ale už to beru s pokorou, chápu, že se to může zase příště otočit.......

A K3, na té Kamčatce jsi dělal co? Takový job bych bral Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Já dělám to, co mě baví, a co jsem i vystudovala, takže to je téměř ideální situace. Stejně mě ale baví muzika, a tu dělám taky hodně, pokud to jde. Vlastně jsem kdysi nešla na konzervatoř hlavně proto, že jsem s muzikou začala pozdě, ale ještě že to tak dopadlo, protože bych byla příliš úzce zaměřená, kdežto v architektuře je od všeho trochu - je tam i historie, urbanismus, sociologie, technické obory - člověk musí přemýšlet zároveň ve více rovinách, aby to, co udělá, mělo trochu smysl.

Co nechci dělat a musím je komunikace s kolegyní, se kterou sedím v místnosti - je to takový ten negativistický typ, všechno je špatně, daří se jim špatně, nemají peníze, jsou těsně před smrtí, dostává nejhorší práci, v místnosti je buď moc zima nebo moc vedro...
Taky už to mezi námi několikrát bouchlo. Teď tam naštěstí pár let nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.