Brazilský keratin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eba2b98673f942b50d56b97c9284cb2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 3:22 pm    Předmět: Citovat

Žaba napsal:
Tak co, z.pepo, jaká je zkušenost? Mě by docela lákalo to ozdravení vlasu, které tam slibují, ale jednak 3 dny bez úpravy jsou pro mě naprosto nepřijatelné (to bych ty 3 dny asi musela spát, jinak nevím, já v těch vlasech prostě něco mít musím, jinak toho mám plnej obličej), druhak se mně na tom nelíbí to žehlení, já je zkrátka nechci mít narovnané, jsem spokojená s vlnitýma. Ale ono to bez toho žehlení asi nějak nejde nebo co, že?


No ono se to nemusí žehlit, dá se "zažehlit" i kulmou, nebo udělat lokny žehličkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

goldhelen napsal:
Brazilský keratin za mě tedy ne..znam už několik případů spálených vlasů,je to totální chemie...ale pokud to někomu vyhovuje tak mu to neberu.Kamarádka dokonce musela kvůli tomu schodit hřívu o polovinu.Vlasy se jí šíleně lámou a má je splihlí.


Jsou 2 možnosti.
1) buď kadeřnice nedodržela postup
2)polský keratin

Je jasné že 1 vyžehlení nemůže člověku spálit vlasy natolik aby o ně přišel a opravdický keratin je vlastně olej, takže ten ty vlasy taky spálí těžko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Madonna_Ciccone
0-7
0-7


Založen: 28.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 4:50 pm    Předmět: Citovat

Brazilský keratin mám asi 3 měsíc. Jsem s tím velice spokojená, protože si vlasy hodně odbarvuji a tak to bylo opravdu potřeba. Koupila a nanesla jsem si ho sama. Bylo to sice naročný, ale výsledek je užasný. Mám dost zničené vlasy, takže to musím do měsíce zopakovat. Používám i šampon a kondicionér s brazilským keratinem a mohu jen doporučit. Hlavně blondýnkám, které často odbarvují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Madonna_Ciccone
0-7
0-7


Založen: 28.1.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 4:55 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
goldhelen napsal:
Brazilský keratin za mě tedy ne..znam už několik případů spálených vlasů,je to totální chemie...ale pokud to někomu vyhovuje tak mu to neberu.Kamarádka dokonce musela kvůli tomu schodit hřívu o polovinu.Vlasy se jí šíleně lámou a má je splihlí.


Jsou 2 možnosti.
1) buď kadeřnice nedodržela postup
2)polský keratin

Je jasné že 1 vyžehlení nemůže člověku spálit vlasy natolik aby o ně přišel a opravdický keratin je vlastně olej, takže ten ty vlasy taky spálí těžko.


Brazilský keratin není chemie. Myslím, že si to pleteš s chemickým narovnáním vlasů. V tom je rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tak teď jsem se pro ten keratin opravdu nadchla po přečtení vašich příspěvků.. přemýšlím o něm už delší dobu, ale odrazovala mě cena a taky ta vysoká teplota, protože vlasy mám dost jemné.. ale teď moje kamarádka objednala tzv. start kit pro známou, tak o tom taky uvažuju.. sada stojí 1500 a obsahuje šampon před, keratin, šampon po a balzám.. co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2011 5:01 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, je tu rec o brazilskom keratine, skrz narovnavanie vlasov. Ja sa chcem spytat ci mate skusenosti s olejcekami, serami, rozprasovacmi z brazilskeho keratínu?

Mala som tu moznost vbyskusat z BK keratinovy olej v rozprasovaci a bola som nadsena co to urobilo s vlaskami.

Myslela som ze je u nas popredny dodavatel, az dnes som sa dozvedela o La braziliana, a hned som si v ich ponuke nasla nieco co vyzera mojmu srdcu i vlaskom blizke Smile

mate s aplikaciou takychto keratinovych vyrobkov skusenosti?

toť tuto je i obrazkova fotodokumentacia s popisom, ja mam zalusk na posledny vyrobok z tejto prvej strany

http://www.la-brasiliana.sk/produkty/domace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 3:16 pm    Předmět: Citovat

dnes som si domov priniesla tuto ich novinku, veeelmi prijemne to vonia, krasne striebrista hmota, konzistencia nieco ako balzam, uzasne sa to trblieta ked sa to nastrieka na dlan, ale na dlani ziadne trblietky nezostanu..je to spojenie keratinu a kolagenu. Nevydrzala som, hoci som si vcera umyvala vlasky a ide to na mokre vlasy, tak akurat som si urobila len cop, ktory som namocila a dala do igelitu tak na pol hodinku, prefukala fenom a uz len zazrak prid Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 3:35 pm    Předmět: Citovat

kaaayko, tak jaký byl výsledek? není to jenom nějaký doplněk k braz. keratinu který se zažehluje do vlasů? ale docela jsi mě na to nadchla, že tady není to zažehlování..
já mám objednaný z aukra klasický bk, který se musí zažehlit, mám z toho trochu strach ale ještě nepřišel.. pak poreferuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 3:58 pm    Předmět: Citovat

Holky můžu mít dotaz?
Když ten keratin tak obalí vlas a ještě se zažehlí, co se děje třeba při česání, nebo v mrazech? To se asi trochu olupuje, ne?
Napadlo mě přirovnání k silikonu, ten taky obalí vlas, taky ho "chrání" dalo by se říct, ale drolí se a s ním se někdy drolí i svrchní vrstva vlasu.
Jak to funguje u toho keratinu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

janula napsal:
kaaayko, tak jaký byl výsledek? není to jenom nějaký doplněk k braz. keratinu který se zažehluje do vlasů? ale docela jsi mě na to nadchla, že tady není to zažehlování..
já mám objednaný z aukra klasický bk, který se musí zažehlit, mám z toho trochu strach ale ještě nepřišel.. pak poreferuji


na tvoj podnet uz som to dala dole z pod rucnika, teraz sa mi chvost susi Smile na omak, su krasne hladke, citim ako su hydratovane a necuchaju sa mi ked ich chcem akoze oddelit od seba...to sa mi vzdy robilo ci su mokre ci su suche..
doplnok to nie je, resp. je, ale nie v tom zmysle ze to mas pouzivat len vtedy ked mas urobenu tu zazehlovacu kuru... stym rozdielom ze to nie je BK znacka, ale La Brasiliana. Kadernicka, ktora s touto la brasilianou robi mi hovorila ze na "vyzehlenie " vlasov to neposobi, pretoze ma strasne malinko toho formaldehydu, o ktorom sa hovorilo v spojitosti s BK, ten ho ma omnoho viac, preto boli aj niektore jeho vyrobky zakazane europskou uniou. Z toho dovodu by som do brazilskeho keratinu BK ja osobne nesla a urcite nie do tej vyzehlovacky co sa pohybuje okolo 80 - 100 euro...
je to proste ako serum v spreji na ciastocne vyplnenie struktury vlasku, konceky a podobne, vsetko je to v tom linku co som uviedla vyssie. su aj oleje aj sera na lesk a podobne, ale nikde tam nebolo napisane ze na konceky, ozdravenie a pod, takze z toho mi vyslo ako najlepsia moznost rpave toto... a je to od nich novinka, ta moja kadernicka to nanovo objednavala ze ani nevedela, tak zobrala viacej..
kazdopadne som zvedava po dlhsej aplikacii co to bude robit...dufam ze sa mi odstrani to zacuchavanie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.