Dvoufázové barvení načerno (nejprve henna, pak indigo)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0b0f4bb1fa1345f64ff9f81795b4401Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte po heně kvalitnější vlasy?
Určitě ano a to výrazně
65%
 65%  [ 13 ]
Mám,ale tak středně
25%
 25%  [ 5 ]
Mám je stejné
5%
 5%  [ 1 ]
Nemám,vysušují se mi
5%
 5%  [ 1 ]
Nikdy henu,jen chemii
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 20

Autor Zpráva
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st duben 04, 2012 12:35 pm    Předmět: Citovat

Uspesne odskusane (aj ked si nie som ista ci sa moj postup 100% zhoduje s definiciou dvojfazoveho farbenia nakolko medzi hennou a indigom bol odstup 1 den) Po tom co sa mi v poslednej dobe zvykla dost rychlo vymyvat CacaNoir som si povedala ze miniem zvysky praskovej henny a indiga ktore mam doma. Jeden den cca 5 hodin cista hena+citronova stava, dalsi den cca 3 hodiny indigo(tmavohnede+hnedocierne).. obe som vymyvala len teplou cistou vodou. Vysledok studena cierna, po cca 6 umytiach odrasty chytaju na slnku cervene odlesky, ale stale je to dost tmave v porovnani s vymyvanim pri poslednych farbeniach... asi zacnem praktikovat castejsie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minjja
8-20
8-20


Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám 1 dotaz. Při smývání té první rezaté henny se používá šampon nebo se jenom oplachuje vodou?? děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

minjja: Podle toho jak ti to vyhovuje Smile muzes jen vyplachnout vodou, ale pokud pouzijes sampon, nic se nestane. Ovsem je lepsi pouzivat sampony bez silikonu, henna pak lepe chyta Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levandulka
41-80
41-80


Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 5:49 am    Předmět: Citovat

Tak jsem taky vyzkoušela dvoufázové barvení. Jelikož Lush mi poslední dobou nechytala na šedivé odrosty nad čelem a zůstávaly tak 2cm neobarvené, riskla jsem to a barvila takto:
5Ogr. henna Five Fives čistá, 10 kapek TT, lžíce kokosového oleje a nechala odstát cca 2 hod. Na hlavě pak 4 hod. Chytla úžasně, pouze odrosty jsou oranžové. Druhý den jsem nastrouhala poslední kostičku Caca Noir a rozmíchala v 50 st. teplé vodě. Nechala na hlavě 2 hod. Vlasy obarvené hezky tmavě hnědě a odrosty hnědé. Jelikož mi Lush už došla, hodlám příště barvit Five Fives + Five Fives černá. Každopádně dvoufázové je lepší co se týče výsledku, jen ten čas ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andromeda23
0-7
0-7


Založen: 5.3.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 5:29 pm    Předmět: indigo Citovat

porcelainswan napsal:
asi blbá otázka, narazily jste někdo na indigo v čr? Shocked
Ahoj, je to sice krapet starý dotaz, mozna uz byl x-krát zodpovezen, ale mezi tím se na diskuzi vyrojilo 12 podstránek, které v tuto chvili nemam cas procitat (ale ale chystam se na to casem)... Chtela bych jen napsat ze jsem si prave prinesla domu cisté 100 % indigo od Khadi, tak to treba nekomu pomuze. Stálo me 155 kč, v praze v kobylisich...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levandulka
41-80
41-80


Založen: 17.4.2009
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem přešla na dvoufázové barvení. Od června praktikuji takto:
Henna Five Fives + 10 - 20 kapek TT. 4 hod. na hlavě, pak smýt pouze čistou vodou podle vzoru Khadí. Nechám uschnout a následně barvím černou hennou z DM tak za 2-3 dny. Do černé henny přidám pouze sůl. Nechám na hlavě 2 hod. Umyju čistou vodou. Další mytí je za 2 -3 dny, a to už šamponem. Vlasy jsou zpočátku černo-hnědé, později tmavohnědé a indigo drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ldetox
0-7
0-7


Založen: 13.12.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 4:37 pm    Předmět: Černé vlasy a hena Citovat

Ahoj holky. Používám na vlasy i pleť bambucké máslo,jako výživu a k tomu směs různých kvalitních čistých za studena lisovaných olejů. Chci se zeptat,zda je černá hena na černé vlasy dobrá a jaké s ní máte zkušenosti,popřípadě,jakou značku heny používáte na tmavé vlasy,jak často a jak přesně ji aplikujete?
Děkuji za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: pá prosinec 13, 2013 4:46 pm    Předmět: Re: Černé vlasy a hena Citovat

Ahoj, černá henna už není henna, je to jiná rostlina zvaná indigo, někdy může obsahovat malou příměs henny.
Já bych ji na černé vlasy dávala jen pro zvýraznění barvy, indigo moc regenerační účinky nemá, spíše vysušuje. Navíc má rádo zásadité prostřědí, aby dobře chytalo (např. lžička soli), což tomu moc nepomáhá. Smile
Zkoušela jsem černou od Five Fives, to byla taková hodně tmavě hnědá s černými odlesky a šla celkem rychle pryč, ale barvila jsem s ní snad jen dvakrát. Jinak už několik měsíců používám čisté indigo od Khadí a to drží jako přibité. Very Happy
Indigo samo o sobě barví jen něco přes dvě hodiny, takže nemá smysl nechávat ho na vlasech déle.
Aplikuji, když mám pocit, že už barva hodně odrostla. Výhoda oproti chemickým barvám je, že přechod z přírodní barvy a barvy indiga je takový plynulý, alespoň teda u mě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
indulonka2
8-20
8-20


Založen: 27.8.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 6:43 pm    Předmět: Tamvě hnědé vlasy s hennou Citovat

Ahoj kočky, tak jsem se rozhodla pro barvení dvoufázově, všechno natáčím, chcete potom video, jak to dopadlo? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 9:00 pm    Předmět: Citovat

Indulonka2, to by bolo skvele! Smile ja som sa konecne odhodlala, po tom co som dlho, dlho o henne nastudovala a kupila iba Khadi tmavohnedu.. predavacka ma zneistila, ze budem potrebovat aj cistu Very Happy tak som s nou chvilu diskutovala.. no chystam sa vyskusat na pramienku zatial
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.