Účesy podle počítače

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 12:05 am    Předmět: Účesy podle počítače Citovat

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s výběrem účesu podle počítače. Pomohlo vám to při rozhodování? A nevíte, kde by se dal takový program sehnat? Tedy, od koho? Tak, aby to nebolelo - moji peněženku... A? žijí vypalovačky v našich počítačích. Very Happy Myslím, že použití tohoto programu by mohlo zabránit některým vlasovým tragédiím a pláči nad rozlitým mlékem, protože vlasy dorůstají velmi, ale opravdu velmi pomalu. A kamarádek já mám dost, takže bych se s nimi rád podělil: Zvláště když ceny v kadeřnických salónech jsou za tuto službu celkem vysoké - alespoň podle mě. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 10:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj, ja mam programy hned dva. Driv jsem to strasne chtela, nemohla jsem to sehnat, a kdyz uz, tak to bylo cenove dost narocne.Tak dlouho jsem doma otravovala az mi to manzel sehnal.S pocatku jsem u toho sedela docela dost.Zkousela jsem si hlavne barvy a vlnite ci rovne ucesy.Taky kratke.Je to fajn, ze clovek bez zbytecnych experimentu muze vyzkouset, jaka barva nebo strih mu slusi.Diky tomu jsem zrusila ofinu a zacinam nosit spise rovne vlasy, proste se ke mne lip hodi.Moje sestra vzdycky dojede, neco vyberem, vytisknem a jde ke kadernici s tim, ze tohle proste chci. To taky predejde dosti nedorozumeni. Kdyz si sebe prohlizim na pocitacu, tak se ten uces ci barva da lepe posoudit.Je to fakt dobra vec. A kdyz me nekdy zase chytne chut na zmenu, sednu si k tomu a zkousim, a za dva dny dojdu k nazoru, ze to co mam je stejne nejlepsi, takze nenapacham na sobe zbytecne skody.Ten druhy program co mam je i s licenim, jmenuje se to Bauty studio a nestoji to za nic.Tech programu je vic a ne kazdy je dobry.A taky to mam prepalene, original me nijak nebere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 4:46 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem jednou něco takového v Levných knihách, ale asi to moc kvalitní nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 5:37 pm    Předmět: Citovat

Pro svou ženu jsem sehnal takové programy 2 , zažil jsem pěknou zábavu s nima , zkoušelo se kde co, ale stejně se mé ženě nic nezdálo dobré, každý účes, který jsme společně vyrobili ,se jí zdál divný, pak si dokonce nechala jeden účes dle toho našeho návrhu na hlavě udělat, no nic moc... Embarassed Embarassed Wink takže CDčka s programama leží na polici a není o ně zájem... Crying or Very sad Evil or Very Mad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 8:56 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Pro svou ženu jsem sehnal takové programy 2 , zažil jsem pěknou zábavu s nima , zkoušelo se kde co, ale stejně se mé ženě nic nezdálo dobré, každý účes, který jsme společně vyrobili ,se jí zdál divný, pak si dokonce nechala jeden účes dle toho našeho návrhu na hlavě udělat, no nic moc... Embarassed Embarassed Wink takže CDčka s programama leží na polici a není o ně zájem... Crying or Very sad Evil or Very Mad Wink




Ty, Clondyku, a nechce si zena ty vlasy zase nechat narust? Za rok uz to bude polodlouhe a za 2 se uz zacne blizit nasi definici dlouhovlasosti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 3:45 am    Předmět: Citovat

tak to asi nehrozí... opravdu ne... její chození k holiči 2x do roka tomu nenasvědčuje... krom toho to má pokaždé kratší a kratší,takže počítám, že v únoru 2007 budu mít nejdelší vlasy u nás v rodině já... Embarassed Embarassed Wink

krom toho ty programy jsem sháněl asi tak před 8 lety a tak rok se jimi zabývala... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

Já nějaký takový program mám, ale to CDčko mi fungovalo v práci, tady doma jsem to ještě nerozchodila. Bylo to ale dost primitivní, jak se ty účesy nasazovaly na vyfocený obličej. Pro srandu to bylo dobré, ale zasahovat si podle toho do účesu bych si netroufla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já nějaký takový program mám, ale to CDčko mi fungovalo v práci, tady doma jsem to ještě nerozchodila. Bylo to ale dost primitivní, jak se ty účesy nasazovaly na vyfocený obličej. Pro srandu to bylo dobré, ale zasahovat si podle toho do účesu bych si netroufla.

Jo, něco takového primitivního jsme měli někde taky, hlavně jsem si říkala, kdo vymýšlel ty jednotlivé nasazovací vlasy, protože některé z těch účesů byly dost šílené, normální tam snad nebyl ani jeden Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.