Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a4ce63e4a4a13178a64e20a51b03511Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
Rotten_
41-80
41-80


Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

citace:
Jinak jsem ráda, že mám takový vliv na svého milého, který nebyl jiný, než ti vaši...Česat jednou týdně, mýt taky...neumět si pořádně ty vlasy umýt, česat stylem "půlka vlasů přetrhaná"... chce to zapracovat na tom, neztrácejte naději! Very Happy



Musím uznat, že je to pravda, že jsem takový býval a není to tak dávno, ale když už jednou ty vlasy mám dlouhý ,tak chci, aby vypadaly pěkně a má milá se za mě nemusela stydět, že vypadám jak neandrtalec... viď Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:27 pm    Předmět: Citovat

Zatracene to bych se mel polepsit s mytim hlavy Very Happy. No asi skusim nejakej sampon s olejem co tu nekdo doporucoval. Ale uz to neni tak hrozny co pred rokem...po objeveni toho serveru(a vysazeni kondicieru se sillikonama, brani nejakych vitaminu, pouzivani kancaku, zastrizeni konecku a pouzivani henny) se mi o dost zvetsil objem a, nvm jestli je to tim mi dorostly vlasy do culiku, ale obvod culiku o 1,5 cm...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:35 pm    Předmět: Citovat

Tak ten týden nelze brát jako důkaz, že tě vlasy nezajímají Very Happy
Jde spíš o to, jestli je myješ jednou za týden proto, abys je nezatěžoval a proto, že nepotřebuješ častější mytí nebo proto, že sis zrovna vzpomněl a ty pačesy ti přijdou jakési nepříjemné na omak a možná by to taky chtělo je rozčesat Very Happy

Jinak jsem si vzpomněla ještě na klasické česání co tři dny - zaseknu hřeben nahoře u hlavy a tahám, když to nejde, tak vlasy přidžím, aby to nebolelo a tahám silou dál za zvuků trhajících se vlasů.... brrr. Už se to naštěstí díky mé vzdělávací iniciativně a rozčesávacím sprejům zlepšilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:46 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Tak ten týden nelze brát jako důkaz, že tě vlasy nezajímají Very Happy
Jde spíš o to, jestli je myješ jednou za týden proto, abys je nezatěžoval a proto, že nepotřebuješ častější mytí nebo proto, že sis zrovna vzpomněl a ty pačesy ti přijdou jakési nepříjemné na omak a možná by to taky chtělo je rozčesat Very Happy

Hehe, tak mě samotnou ještě před rokem ani nenapadlo něco o zatěžování nebo ničení vlasů Very Happy Prostě jsem je myla jen když byly ekl...a myslim že tak to berou většinou i chlapi, prostě taková rutina jako si čistit zuby atd. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

Co vidím kolem sebe, tak i vlasáči jsou prostě na nějakou starost o vlasy jednoduše liní. To je podle mě hlavní důvod. Vidím to u kamarádů i u bratrů. Například jeden měl po třech dnech vlasy mazem přilepené k hlavě a smrdící. Když jsem řekla, že by potřebovaly umýt, pravil :"dyť to ešte neni tejden". Česal se každé ráno, ale jak ! Hřebelcoval ty vlasy jak koně, že to bylo slyšet do vedlejší místnosti. Přesně nasadil u hlavy a rval až dolů, a to asi 20x. Vlasy na hlavě zmaštěné, spodní půlka suché zrasované roští. Teď bydlí u slečny, co jsem ho posledně viděla, půlka vlasů emigrovala a zbytek je už evidentně po smrti Confused Blbec, dřív mu je všichni tak chválili Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

a já miluju svého strapáče a jeho vlnité vlásky, i když je nemá hóhé.. protože ví, že bysme se navzájem s dlouhýma nepřežili.. a moc dobře vím, že je to pro něj pohodlné, když si vlasy jen prohrábne rukou.. navíc ten pohyb moc miluju. Cool mně stačí, že se pravidelně myje, po běhání taky a miluje mě nadevše.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Tak můj drahý je asi ufo, či co. Vlasy má delší než já, výbavu vlasových prostředků má o dost větší, já se díky němu naučila používat i jiné věci než jen šampon, kondicionér a nějakou tu masku. I jsem se od něj dozvěděla dost věcí o pár značkách vlasové kosmetiky. Většinou u něj najdu nejen "normální" ale i přírodní šampon a kondicionér.
Taky používá vlasové oleje, dokonce už vyzkoušel víc druhů, než já (ale já jsem spokojená s jojobákem, tak proč bych to měnila...).
Když se češu, tak mi nadává, že si za vlasy moc rvu a že musím být opatrnější, abych si je tolik neškubala.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:24 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:

Jinak jsem ráda, že mám takový vliv na svého milého, který nebyl jiný, než ti vaši...Česat jednou týdně, mýt taky...neumět si pořádně ty vlasy umýt, česat stylem "půlka vlasů přetrhaná"... chce to zapracovat na tom, neztrácejte naději! Very Happy


dik, hned jak bude čas tak se na to vrhu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eärendil
21-40
21-40


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ufo? Tak to jsem potom taky Very Happy , kamarádky za mnou skoro pořád chodí abych jim poradil s vlasy Very Happy ...sice se na moje "rady" moc nedají (stím žehlením odmítá přestat i když je má evidentně spálené Rolling Eyes ) , ale sem tam mě poslechnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Když vzpomenu na svoje začátky s dl.vl., tak se tomu musím smát. Laughing Zpočátku jsem měl opravdu velké potíže, než jsem nabral know-how. Jak rostly, začalo se stávat, že mi nějak po nich začala stékat voda ven z umyvadla a několikrát jsem pěkně nacákal v koupelně. Když jsem to vychytal, tak po čase nastal další problém, prostě nefungoval můj obvyklý postup mytí a kolikrát vlasy byly po mytí mastnější než před mytím. Máma mě to tehdy doslova musela naučit a já měl 100 chutí dl.vl. vzdát, když se problém stejně ještě několikrát zopakoval. Twisted Evil To už je ale dávno pryč. Vlasům sice nijak přehnanou péči nedopřávám, mám jiná hobby, vyplněnou kolonku péče v profilu ode mě opravdu nečekejte, na druhou stranu prostě dbám na to, aby vždy vypadaly dobře a nemusel za ně stydět, ale naopak na ně mohl být hrdý. Pak mě ale docela mrzí, že je spousta úprav vlasů nám mužům zapovězena, abychom nebyli "jiní". Když vidím, jaké kreace tu mají členky v profilech, tak si říkám, jak bych se taky vyřádil, kdybych mohl. Sad
Takže, za sebe říkám: Ano, od té doby, co jsem poučen.

Pak znám, ale i holky, které se o vlasy starají hůře než kluci, takže v pohlaví bych ten rozdíl v přístupu přímo nehledal, byť třeba ženy mají větší trpělivost při vybírání výrobků, tedy i těch na vlasy, v obchodech, atd.
Jedna z těch nepečujících by se sem délkově i hodila, občas jí vidím a říkám si: "Nádhera, délka, hustota, lesk, super!" a pak jí 3x potkám a můžu si tak akorát říct: "Fuj! Ta mastnota!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.