Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00f6c6e1b952a48b4229dc3a0b6b6e97Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 6:06 am    Předmět: Citovat

"Vedieť" podľa mňa vedia, ale niektorí sú na to príliš lenivý. Osobne poznám tých ktorí sa na vlasy potrpia, takže by som mohla povedať že vedia, ale ked pozirem po okolí tam to niekedy ža také ružové nie je Confused

A súhlas v Wokym, niektoré dievčatá tej starostlivosti tiež veľmi nedajú.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 8:09 am    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Tak můj drahý je asi ufo, či co. Vlasy má delší než já, výbavu vlasových prostředků má o dost větší, já se díky němu naučila používat i jiné věci než jen šampon, kondicionér a nějakou tu masku. I jsem se od něj dozvěděla dost věcí o pár značkách vlasové kosmetiky. Většinou u něj najdu nejen "normální" ale i přírodní šampon a kondicionér.
Taky používá vlasové oleje, dokonce už vyzkoušel víc druhů, než já (ale já jsem spokojená s jojobákem, tak proč bych to měnila...).
Když se češu, tak mi nadává, že si za vlasy moc rvu a že musím být opatrnější, abych si je tolik neškubala.

Teda, ty se máš, to je sen Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

V mém okolí se někteří kluci o vlasy starají dobře. Měli třeba delší, dost jich teď zkrátilo vlasy někam k ramenům, ale i tak je to v pohodě.
Ale znám i spoustu takových, kterým by neškodilo se občas jít umýt Confused I když to jsou takové celkově zanedbané typy, těžko říct že se nestarají jen o vlasy...ignorujou jakoukoli péči, komplexně.

Na ulici občas potkám týpka s pěkně upravenýma dlouhýma vlasama, ale na jednoho takového připadá pět špinavých, zmaštěných a s polopleší k tomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rotten_
41-80
41-80


Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:

Pak znám, ale i holky, které se o vlasy starají hůře než kluci, takže v pohlaví bych ten rozdíl v přístupu přímo nehledal, byť třeba ženy mají větší trpělivost při vybírání výrobků, tedy i těch na vlasy, v obchodech, atd.
"



Ono přece jenom pohled na dívku slečnu či ženu na které je vidět, že nedbá o svoje vlasy bije do očí. Muži mají tu výhodu, že na to se až tak nějak "nekouka", nebo se to spiše nebere tak jako u něžného pohlaví, což je výhoda, ale i nevýhoda.

Já sám za sebe jsme rád, že jsem se naučil, alepsoň trochu o ty vlasy pečovat. Na doby, kdy jsem se procházel po ulici s zacuchanými a leckdy mastnými vlasy nevzpomínám hezky. Jako bych znova slyšel slova mojí maminy : "To snad nemyslíš vážně, že chceš jít někam s takhle mastnou hlavou " .. a já odpověděl, že je to jedno Smile Dneska už bych se za sebe asi styděl Wink , ale tehdy jsem to nějak neřešil Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 2:50 pm    Předmět: Citovat

Nejde spis o vliv rodicu? Kdyz ma holka od mala DV a pak si v 15 rekne, ze po lopatky je malo, ze chce do pasu uz ma nejakej zvyk. Proste uz vi jak vlasy cesat, jak casto umyvat a ma nejaky navyky na uzivani kondicioneru, protoze ji to naucila mamka. Kdezto vetsina kluku chodi nakratko, uces jak se rano probudili a vlasy myjou klidne mydlem... Sice je pravda, ze kluci si vic zakladaji na to, ze maji delsi vlasy a dost holek to bere jako neco prirozeneho. Treba by bylo zajimavy, kdyby nekdo mel oba rodice dlouhovlasy a oba by se o vlasy starali, nejakej navyk by se urcite prenesl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 3:56 pm    Předmět: Citovat

Zarghul napsal:
Nejde spis o vliv rodicu?

V mém případě rozhodně nejde.
Jako malou mě stříhali na hříbečka a pak, když jsem si nechala narůst delší vlasy, tak mě nikdo nepoučil o ničem- česání, šamponech... Kondicionery, spreje, různý uhlazovátka, oleje atd jsem objevila až před necelým rokem, s příchodem na tenhle server.
O vliv rodičů půjde 100% až budu mít svoje škvrně a jemu se budu starat o vlásky (chudák už teď) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Zarghul napsal:
Nejde spis o vliv rodicu?

V mém případě rozhodně nejde.
Jako malou mě stříhali na hříbečka a pak, když jsem si nechala narůst delší vlasy, tak mě nikdo nepoučil o ničem- česání, šamponech... Kondicionery, spreje, různý uhlazovátka, oleje atd jsem objevila až před necelým rokem, s příchodem na tenhle server.
O vliv rodičů půjde 100% až budu mít svoje škvrně a jemu se budu starat o vlásky (chudák už teď) Laughing


haha Very Happy já mám krátkovlasou mámu i sestru, cokoli na vlasy sem si musela dycky vydupat, páč mamka nechápala, k čemu to je dobrý Laughing
a taky mám představu, že moje škrvně bude dlouhovlasý a opečovávaný Laughing mělo by oba rodiče magory Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 5:24 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
barthezka napsal:
Zarghul napsal:
Nejde spis o vliv rodicu?

V mém případě rozhodně nejde.
Jako malou mě stříhali na hříbečka a pak, když jsem si nechala narůst delší vlasy, tak mě nikdo nepoučil o ničem- česání, šamponech... Kondicionery, spreje, různý uhlazovátka, oleje atd jsem objevila až před necelým rokem, s příchodem na tenhle server.
O vliv rodičů půjde 100% až budu mít svoje škvrně a jemu se budu starat o vlásky (chudák už teď) Laughing


haha Very Happy já mám krátkovlasou mámu i sestru, cokoli na vlasy sem si musela dycky vydupat, páč mamka nechápala, k čemu to je dobrý Laughing
a taky mám představu, že moje škrvně bude dlouhovlasý a opečovávaný Laughing mělo by oba rodiče magory Laughing


Souhlasím s děvčaty. Moje mamka měla minimálně po boky..a kondicionér?? To sem poznala až z reklamy v televizi Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

U nás v rodině mají všichni krátké vlasy, já měla doteď taky. Žádná péče se u nás nikdy nekonala, taky to všechno objevuju až tady.

Ale k tématu, kolega (ne už úplně nejmladší), má krásné zvlněné blonďaté vlasy už skoro do půli zad, onehda si je rozpustil, tak jsem se ptala jak o ně pečuje - a klasická odpověď - nechávám je růst, občas učešu... Mr. Green bych se fakt vztekla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 5:54 am    Předmět: Citovat

Ale rozdiel to čo robí on, necháva rásť a učeše a umyje,a niečo iné je, keď sú vlasy zaťažované žehlením, kulmovaním,fénovaním, tvralou, farbenim a neviem čím všetkým ešte. A veď aj česanieje mechanický stres, nie? Takže sa nedivím že jeho vlasy nič niac nevyžadujú .Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.