jaká barva vlasů je nejhezčí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=902e394208be6dc54c186ee50890ab29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaká barva vlasů se vám nejvíc líbí:
hnědé
25%
 25%  [ 54 ]
blond
14%
 14%  [ 32 ]
černé
10%
 10%  [ 23 ]
rezavé
41%
 41%  [ 89 ]
barvené na jinou barvu(červené fialové...)
7%
 7%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 214

Autor Zpráva
Jitul
41-80
41-80


Založen: 8.4.2010
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Líbí se mi přirozené barvy vlasů, nebráním se ani červené nebo fialové, pokud se ke člověku hodí, poslední dobou je u mě nej vše do zrz, rezata, červena .... co vytvoří henna Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Tak nějak nepreferuju určitou barvu, chlap můžebejt krásnej s černýma, hnědýma, blond i zrzavýma, záleží na celkovém dojmu Smile To samý u bab. Pokud ale vezmu přirozenou barvu, tak nejhezčí je pro mě přirozená blond, pak světle oříškově hnědá. Ostatní barvy jsou pro mě nezajímavý- tmavě hnědá, černá a poslední zrz. Ale jsou lidi, kterým neskutečně sednou, tak to beru podle sebe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rotten_
41-80
41-80


Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:11 pm    Předmět: Citovat

Já osobně fandím přírodním barvám všech odstínů Cool a když už barvené tak vkusně, aby barva dotyčnému seděla a nevypadal příliš nepřirozeně Wink Jinak se mi líbí taková ta obyčejná přirozeně světle hněda, která je dost lidmi zatracována
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

mne sa najviac blond paci a ostatne su asi tom rovnako, ale ide od typu cloveka, kazdemu sedi nieco ine
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

Vcera sem sla po ulici a vydela nejakeho chlapa se zelenyma vlasama,vypadal silene,pak se na me podival usmal,prisel ke me a tak sme se dali do reci,pac koukal na me hennovane vlasy a desne se mu libily,nakonec z neho vylezlo ze si je taktez hennoval ale ze mel predtim vlasy odbarvene a henna mu zezelenala:DVery Happy,chudak no,tak sem mu napsala na listecek adresu na tenhle uza server at zas neudela nejakou blbost:D a on mi zato dal svy cislo:DVery Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:21 pm    Předmět: Citovat

Mne sa najviac páči platinová blond.Na druhom mieste je u mňa ryšavá,najlepšie s kombináciou s modrými očami Very Happy potom tmavohnedá,potom bledohnedá a nakoniec čierna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:24 pm    Předmět: Citovat

Ja mam silene zelene oci,vsichni i to i rikaj jak mam silene oci:D,takze me nejvic asi slusi zrz nebo do cervena,ikdyz to pak mam ty oci jeste vic zelene a jak rikaji silene:D,ale to je prave fajn:D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maybeee
41-80
41-80


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Jedno jaká, hlavně když je přírodní !!! (jsem holt zatvrzelý odpůrce barvení...)
Na holkách nejvíc obdivuji zlatou či žlutou blond a na chlapech světlou nebo naopak rudou zrzavou Cool , ačkoli indiánská černá je ta barva na kterou zůstanu vždy civět - ať už je na kom chce... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

Narcis: a bude foto??? Prosím prosím, jsem na ta šílená očiska zvědavá Very Happy

Mě osobně se líbí všechny barvy vlasů (přírodní a nebo jemně zvýrazněná přírodní), když jsou na tom správném člověku. Poslední dobou zjišťuju, že mi jako zvlášť krásná barva připadá myší blond na někom, komu prostě sedí k typu... a taky protože je k vidění velmi vzácně.
Každá barva vlasů může být nakonec hnusná, když je na někom, komu nesluší a nepatří k němu přirozeně, mluvím především o peroxidové blond a zrzavé na někom, kdo na to nemá kůži, oči a typ.


Naposledy upravil Kataska dne po květen 17, 2010 2:04 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:57 pm    Předmět: Citovat

U mě asi vede zrzavá v těsném závěsu s blond- ale ne tou vyperoxidovanou světlou, ale přirozenou, klidně tmavší. Smile Aneb barvy, které bych chtěla mít a nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.