Ostříhat si vlasy = omladit svůj zjev ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4f3d8f7bb38d1f5fe150ab859425f33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Mně se tada nelíbí ani jedna s kratšími...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

ani mne, proste u mna vedu stale dlhe
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:30 am    Předmět: Citovat

Krátke vlasy sposobia skor zostarnutie.. Ved uz len ked si zoberieme to, ze dlhe vlasy su symbolom mladych dievcat.. Smile Aj ked niekoho vidime len zozadu.. A vlasy trebars po pas, myslime si ze dievcina moze mat max. do 30 a ked sa otoci a je nejaka dama cez 50 povieme si ze nas to oklamalo Smile

A... Mam rada dlhe vlasy.. Pred tym som sa v tejto dlzke uz nechavala strihat ale teraz ked sa pozeram na baby co maju vlasy pod zadok, chcem aj ja zazit ten pocit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:45 am    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Mně se tada nelíbí ani jedna s kratšími...
Souhlasím. Všem ty dlouhé vlasy sluší a u některých je ten krátký sestřih hrozný Confused a že někde píšou, že v těch krátkých vypadají sexy, tak pro mě je víc sexy, když mají na té hlavě čím hodit, s čím si pohrát a né jakési asymetrické cosi Laughing ...A sluší opravdu všem. A proč jim sluší - protože ty vlasy mají upravené. I žena přes 40 či 50 může mít dlouhé vlasy, pokud se o ně stará. A za dlouhé neberu jen od pasu níž (i když při hodnocení sebe samotné ano Laughing ), ale už tak od půl zad, snad i od lopatek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 12:00 pm    Předmět: Citovat

Tak mně se také ani jedna nelíbí s krátkými Ale vůbec.. Pro krátké u žen fakt nejsem (zažila jsem na vlastní oči jen dvě, kterým hodně krátké slušely) a obě paní měly jemňounký křehký obličej, takže krátké jinak ne... Ale delší (pod ramena, lopatky), proti tomu nejsem, pokud to někoho omladí.

Jinak naprosto souhlasím se Sim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Tak mně se také ani jedna nelíbí s krátkými Ale vůbec.. Pro krátké u žen fakt nejsem (zažila jsem na vlastní oči jen dvě, kterým hodně krátké slušely) a obě paní měly jemňounký křehký obličej, takže krátké jinak ne... Ale delší (pod ramena, lopatky), proti tomu nejsem, pokud to někoho omladí.

Jinak naprosto souhlasím se Sim.


Také souhlasím, já znám taky jen 2 "paní" - svou mámu a svou sestru.. jako opravdu, viděla jsem obě s dlouhýma a díky bohu za krátké, v případě moji mamky ji to opravdu omladilo .. já jsem v rodině vyjímka, já vypadala s krátkýma jako trotl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 12:35 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
barthezka napsal:
Mně se tada nelíbí ani jedna s kratšími...
Souhlasím. Všem ty dlouhé vlasy sluší a u některých je ten krátký sestřih hrozný Confused a že někde píšou, že v těch krátkých vypadají sexy, tak pro mě je víc sexy, když mají na té hlavě čím hodit, s čím si pohrát a né jakési asymetrické cosi Laughing ...A sluší opravdu všem. A proč jim sluší - protože ty vlasy mají upravené. I žena přes 40 či 50 může mít dlouhé vlasy, pokud se o ně stará. A za dlouhé neberu jen od pasu níž (i když při hodnocení sebe samotné ano Laughing ), ale už tak od půl zad, snad i od lopatek.


Souhlas, mně se s krátkými nelíbí víc ani jedna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 12:36 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky nějaké jiné vnímání než paní či slečna autorka článku Krátké vs dlouhé, na přiložených snímcích mi všechna děvčata v krátkých vlasech připadají mnohem starší, například Hillary až tak klidně o deset let ...

Moje mamka rovněž razila a razí názor, že prý dlouhé vlasy přidávají na věku, no, nevím, nevím, neustále mě nutila, abych si svoje dlouhé vlasy nechala ostříhat, že prý budu vypadat mladší, přičemž mi lidé pravidelně hádají mnohem méně než mi je. Nejlepší byl kluk prodávající lístky na vlak, ptal se mě, jestli mi má dát lístek pro studenty do 26ti let ... přičemž mně je o deset víc ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 1:27 pm    Předmět: Citovat

Já jsem asi výjimka, ale do 20 jsem nosila něco mezi mikádem a délkou kousek pod ramena, předtím jsem zkoušela ještě kratší - čím kratší jsem to měla, tím víc se množily dotazy na to, jestli nechci dětskou vstupenku, dětskou slevu, dětské jízdné, mamky kolegyně mi v 17ti hádala 13, v 19 si mě celník hodně dlouho prohlížel, když jsem se pokoušela jako řidič přejet státní hranici, no děs Smile
Do 16ti jsem měla dlouhé a vypadala jsem přiměřeně svému věku.
Takže asi jak u koho.

Jinak k článku - Rihanna mi vždycky připadala vzhledově podivná, asi to bude tím, že jsem ji ještě neviděla s dlouhými vlasy, protože ty jí strašlivě sluší a vypadá v nich jak princezna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 2:28 pm    Předmět: Citovat

Kataska: souhlas, Rihanna mi přišla vždycky taková...stará mladá a teď koukám s dlouhými vlasy mladá pěkná holka Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.