Léčba zubního kazu ozonem/laserem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e44cae8572dd86846431470818de3762Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 9:10 am    Předmět: Citovat

Rain napsal:
No právě o tom mluvím. Že by možná nebylo na škodu řešit trochu víc prevenci a ne až následky... Že mi na předních zubech odchází sklovina, všechny stoličky mám zkažené, přeplombování = rozpadnutí zubu. To asi nebude úplně v pohodě, když si zuby čistím, používám ústní vodu, u zubaře jsem každého půl roku, atd.




ja si musím zaklopať že takéto problémy nemám, ale ako malá som samozrejme kazy mala...mala som však štastie na zubárku, a akonáhle mi vyrástli dospelé stoličky, všetk ymi zapečatila, a zafloridovala...9 rokov som nemala žiadny kaz, a vdačím tomu práve tej pravidelnej flourizácii (neviem či sa to tak píše Rolling Eyes )..od 18tky mi to zubárka nerobí, ale sama doma používam toto : http://www.drmax-lekarna.cz/files/pictures/95-elmex_gelee.jpg je to bežne dostupné, sklovine to pomáha a ako prevencia tiež super Cool za pokus to stojí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

Mi se zase zuby odvápňují a zubařka netuší, co s tím. Takže vyvrtat a zaplombovat. Ještě že už jsou teď ty kvalitní bílé plomby, to bych vypadala fakt jak pako s tmavou plombou na předních zubech.
Sice mám zuby kazivé a žluté (jako všichni v rodině), ale zaplaťpámbůh aspoň rovné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 8:31 am    Předmět: Citovat

nechce se mi zakládat nové vlákno, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte tip na dobrého zubaře v Brně? blíží se stěhování a s tím i prohlídka.. muž chodí k nějaké zubařce a když slyším, co mu říká za bludy, tak si říkám, že k téhle teda ne..
děkuji..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
nechce se mi zakládat nové vlákno, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte tip na dobrého zubaře v Brně? blíží se stěhování a s tím i prohlídka.. muž chodí k nějaké zubařce a když slyším, co mu říká za bludy, tak si říkám, že k téhle teda ne..
děkuji..Smile

Hančo, podle mé zkušenosti budeš v Brně ráda za jakéhokoli zubaře, mají hodně plno. Sháněla jsem zubařku vloni touhle dobou, obvolala jsem jich asi 20 a nakonec mě vzala jedna s tím, že už dlouho lidi nebere, ale shodou náhod pocházím skoro ze stejné vsi, jako její sestřička, tak mě ještě vzala. Jinak nevím, u koho bych skončila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Hanča napsal:
nechce se mi zakládat nové vlákno, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte tip na dobrého zubaře v Brně? blíží se stěhování a s tím i prohlídka.. muž chodí k nějaké zubařce a když slyším, co mu říká za bludy, tak si říkám, že k téhle teda ne..
děkuji..Smile

Hančo, podle mé zkušenosti budeš v Brně ráda za jakéhokoli zubaře, mají hodně plno. Sháněla jsem zubařku vloni touhle dobou, obvolala jsem jich asi 20 a nakonec mě vzala jedna s tím, že už dlouho lidi nebere, ale shodou náhod pocházím skoro ze stejné vsi, jako její sestřička, tak mě ještě vzala. Jinak nevím, u koho bych skončila...


tak to si mě nepotěšila.. Confused díky za info..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Mi se zase zuby odvápňují a zubařka netuší, co s tím. Takže vyvrtat a zaplombovat. Ještě že už jsou teď ty kvalitní bílé plomby, to bych vypadala fakt jak pako s tmavou plombou na předních zubech.
Sice mám zuby kazivé a žluté (jako všichni v rodině), ale zaplaťpámbůh aspoň rovné.


Kvalitní bíé plomby? To jako fakt? Mám 3 bílé plomby, všechny zčernaly. Samozřejmě je mám vepředu - jednička, dvojka, dvojka a vypadám jak kdybych tam měla díry, naučila sjem se kvůli tomu dost křečovitě smát-nesmát, mám z toho docela mindrák teda.. Nevíte prosím někdo, jak to s těm plombama je? Kamarádka má třeba taky bílou plombu a nic jí nečerná (takže asi jako ty Kornélie(?)). Tak nevím. Je víc druhů? Nebo mi to nějak blbě ozářila? Chtěla jsem to řešit prostě výměnou, jenže to mi musí odvrtat kousek zubu kolem toho kazu, takže jestli by to tak šlo dál tak bych za pár let žádné zuby neměla. Jeslti je tady nějaký zubař a vysvětlí mi to tak mu budu neskonale vděčná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 8:09 pm    Předmět: Citovat

Mi teda ještě nic nezčernalo. Jinak mám teď nově tři mrtvé zaplněné zuby a v nich taky nějaké spešl bílé výplně, které by právě měly zabránit, aby mrtvý zub zčernal, a navíc mi ty zuby zpevňují, protože ten jeden jsem měla už tak vybraný, že mi z něho zbyl málem jenom obal, takže mi ho musela zubařka tvarovat znovu, ještě že je tak šikovná.
Za každou jsem připlácela pětikilo, ale zub fakt vypadá jak nový zdravý.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 8:15 pm    Předmět: Citovat

Mě nečernají zuby, ale plomby. Další věc je, že moje zubařka šikovná teda není, takže hledám novou a mám z toho po této zkušenosti trochu bobky, ale tyhle plomby mi dělaly celkem 2 zubařky...tak že by byly obě neschpné...? Spíš by mě zajímalo jak je to s tím plombovým materiálem Sad Zaplatím klidně litr za kažkou plombu, hlavně když nebudou černat a budou tím pádem nadlouho.. Tobě ale se zubama nezávidím, to je fakt Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ani plomby mi nečernají, nic není vidět, protože je mám stejně zezadu zubů.
No poslední půlrok jsem chodila k zubařce jak do klavíra, tak jednou dvakrát do měsíce, tak snad toto období už skončilo a teď to bude všechno vpořádku.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 7:29 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Meeesha napsal:
Hanča napsal:
nechce se mi zakládat nové vlákno, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte tip na dobrého zubaře v Brně? blíží se stěhování a s tím i prohlídka.. muž chodí k nějaké zubařce a když slyším, co mu říká za bludy, tak si říkám, že k téhle teda ne..
děkuji..Smile

Hančo, podle mé zkušenosti budeš v Brně ráda za jakéhokoli zubaře, mají hodně plno. Sháněla jsem zubařku vloni touhle dobou, obvolala jsem jich asi 20 a nakonec mě vzala jedna s tím, že už dlouho lidi nebere, ale shodou náhod pocházím skoro ze stejné vsi, jako její sestřička, tak mě ještě vzala. Jinak nevím, u koho bych skončila...


tak to si mě nepotěšila.. Confused díky za info..

Radši bych byla posel dobrých zpráv, no... to jen abys věděla, co tě asi čeká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.